Read the Official Description

سنت آموزش عالی در Rijeka قدمت تا آنجا که 1627، در حالی که اولین نقطه عطف آموزش و پرورش سیستماتیک پرسنل مهندسی در این زمینه از جابجایی گذاشته آکادمی نیروی دریایی از Trieste به Rijeka در سال 1854. به این ترتیب، تمام وقت مطالعه چهار ساله با دوره های آموزشی در زمینه های کشتی آهن و موتور بخار ساخت و ساز برای نیازهای اتریش نیروی دریایی از آن دوره آغاز شد، و آن را تا بعد از جنگ جهانی اول ادامه علاوه بر این، اولیه پایه های دانشکده فنی و مهندسی در زمینه دستاوردهای مهندسی مانند تولید اژدر در سال 1866 گذاشته شد، اولین عکاسی جهان از گلوله های تفنگ در سرعت مافوق صوت در سال 1886، تولد و اولین دستاوردهای علمی از زلزله دنیوی مشهور و هواشناس آندریا موهوروویجیچ، و همچنین توسعه برخی از عناصر بسیار مهم در معماری دریایی، صنایع مکانیکی و صنعت برق هر دو در شهرستان Rijeka و منطقه وسیع تر است.

دانشکده در سال 1960 تاسیس شد، که قبلا به نام Strojarski fakultet (دانشکده مهندسی مکانیک). در مراحل بسیار اولیه، تنها مهندسان فارغ التحصیل مهندسی مکانیک، تحصیل کرده بودند و از دانشکده استخدام مهندسین فارغ التحصیل معماری نیروی دریایی آغاز شده در 1969/70، و سپس آن را به دانشکده معماری مکانیک-دریایی تغییر نام داد. تحت این نام از آن فعالیت خود را تا سال 1973 پیگیری می کند، که آن را به دانشکده فنی تغییر نام داد. از شروع مطالعه برای کارشناسی ارشد مهندسی عمران در 1971-1972 در پایه و اساس دانشکده مستقل از مهندسی عمران در سال 1976.

دانشکده شامل 11 گروه ها. بخش شامل 38 بخش و 50 آزمایشگاه، و دانشکده همچنین دارای یک مرکز رایانه، یک کتابخانه و همچنین به عنوان یک بخش حسابداری، تدارکات دفتر، عمومی و پرسنل دفتر، دفتر امور دانشجویی و خدمات فنی. از تعداد کل 171 کارمند، 69 در آموزش و پژوهش هستند، 9 در آموزش و 25 در موقعیت های کاردانی، 18 محققان تاریخ و زمان، 3 عضو از کار کارکنان در پروژه های بنیاد علوم کرواتی، و 38 کار در اداری و حرفه ای خدمات. 7 کارمندان خارج از سیستم از وزارت علوم، آموزش و پرورش و ورزش و 2 در آموزش های حرفه ای هستند، اما دانشکده درگیر تعداد زیادی از همکاران خارجی.

دانشکده ارائه می دهد برنامه های آموزشی دانشگاه کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکانیک، معماری دریایی، مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر و همچنین برنامه های مطالعه فنی و حرفه ای در مقطع کارشناسی در رشته های مهندسی، معماری دریایی و مهندسی برق. این نیز ارائه می دهد مطالعه سه ساله دکترا در منطقه علوم مهندسی، در زمینه های مهندسی مکانیک، معماری دریایی، مهندسی برق، علوم مهندسی اساسی و میان رشته ای علوم مهندسی.

تا کنون، دانشکده فنی و مهندسی در Rijeka تا 128 دکترا و 95 کارشناسی ارشد علوم تحویل داده است. از سابق 2899 فارغ التحصیل مهندس گواهینامه 2335 در رشته مهندسی مکانیک، 311 در معماری دریایی و 253 در مهندسی برق بود. و از 1536 مهندس گواهینامه 717 در مهندسی مکانیک، 108 در معماری دریایی و 711 در مهندسی برق بود. این برنامه بولونیا تولید کرده است 691 استاد مهندسین (282 مهندسی مکانیک، 75 نیروی دریایی معماری، 303 مهندسی برق و 31 مهندسی کامپیوتر)، 1061 کارشناسی مهندسین دانشگاه (480 مهندسی مکانیک، 82 نیروی دریایی معماری، 360 مهندسی برق و 139 مهندسی کامپیوتر) و همچنین 335 فنی و حرفه ای کارشناسی مهندسین (122 مهندسی مکانیک، 32 معماری دریایی و 181 مهندسی برق). در حال حاضر بیش از 2000 دانش آموز در دانشکده تحصیل می کنند.

Programs taught in:
انگلیسی
کرواتی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

University of Rijeka, Faculty of Engineering

برنامه پیشنهادی تحصیلات تکمیلی در زمینه علوم فنی و مهندسی در زمینه علوم کامپیوتری با هدف ارائه استادان علوم رایانه فارغ التحصیل در دانشکده مهندسی و سایر نهادهای مرتبط در ... [+]

دانشکده مهندسی دانشگاه ریجکا در حال حاضر در رشته مهندسی برق، مهندسی مکانیک، معماری دریایی و علوم فنی بنیادی در زمینه علوم فنی و مهندسی تحصیلات تکمیلی را انجام می دهد . مطالعات در زمینه علوم رایانه در دانشکده مهندسی از سال 2008 برای دوره کارشناسی انجام شده و از سال 2011 برای سطح تحصیلات تکمیلی ارائه شده است. علاوه بر فعالیت های تدریس در زمینه علوم کامپیوتر در سطوح کارشناسی و فارغ التحصیل، که مطابق با اعلامیه بولونیا انجام می شود، گروه علوم کامپیوتر نیز در پروژه های تحقیقاتی تأیید شده توسط بنیاد ملی علوم، EU COST (همکاری اروپا در علوم و فناوری)، برنامه های پشتیبانی دانشگاه، و آژانس کرواتی برای SME ها، نوآوری و سرمایه گذاری (HAMAG BICRO). برنامه مطالعاتی پیشنهادی براساس سنت مطالعات آکادمیک علمی در دانشکده (از سال 1971)، و همچنین بر روی دانش فنی و علمی تدریس و تحقیق در زمینه علوم رایانه، و به همین ترتیب، بالقوه آموزشی و علمی در تمام زمینه های موجود در حوزه فعالیت دانشکده.... [-]

کرواسی Rijeka
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => کرواسی
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Rijeka
    )

)
1
October 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Rijeka, Faculty of Engineering

برنامه های تحصیلات تکمیلی دانشگاه (دکتری)، متقاضیان با مدرک زیر را دریافت می کنند: مهندسین کارشناسی ارشد مهندسی، یا کارشناسی ارشد مهندسی مهندسی (در موضوع مهندسی برق). ... [+]

زنگ زدن

برای پذیرش دانشجویان به برنامه های تحصیلات تکمیلی دانشگاه (دکتری) برای کسب مدرک دکتری فلسفه در زمینه علوم مهندسی سال تحصیلی 2018/19:

در موضوع مهندسی برق برای ماژول ها

سیستم های الکترونیکی و اطلاعاتیسیستم های برق قدرت و فن آوری های جدید

تعداد دانش آموزان پذیرفته شده: 10.

با انتخاب دوره ها با هدایت سرپرست خود، هر دانش آموز می تواند برنامه را به منافع تحقیقاتی خود تنظیم کند.

... [-]
کرواسی Rijeka
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => کرواسی
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Rijeka
    )

)
1
University of Rijeka, Faculty of Engineering

با انتخاب دوره ها با هدایت سرپرست خود، هر دانش آموز می تواند برنامه را به منافع تحقیقاتی خود تنظیم کند. ... [+]

زنگ زدن

برای پذیرش دانشجویان به برنامه های تحصیلات تکمیلی دانشگاه (دکتری) برای کسب مدرک دکتری فلسفه در زمینه علوم مهندسی سال تحصیلی 2018/19:

در موضوعات مهندسی مکانیک، معماری دریایی، علوم پایه مهندسی و علوم مهندسی بین رشته ای برای این ماژول ها

مهندسی تولیدمهندسی برق حرارتیمکانیک محاسباتیطراحی و ساخت کشتیطراحی مهندسی مکانیکتضمین کیفیت و سیستم مدیریت مهندسی

تعداد دانشجویان پذیرفته شده: 30.... [-]

کرواسی Rijeka
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => کرواسی
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Rijeka
    )

)
1
Location address
University of Rijeka
FACULTY OF ENGINEERING

Vukovarska 58

Rijeka, Primorje-Gorski Kotar County, 51000 HR