Read the Official Description

جهان در حال تغییر است. و به این ترتیب دنیای کسب و کار است. در مدرسه تلفر مدیریت در دانشگاه اتاوا ما درک کرده ام که آنچه مهم فراتر از آنچه شما می توانید تعداد می رود. ما در تلاش برای حفظ شبکه ای از اتصالات با کیفیت بالا - و چه برای ما است تا شما را در مرکز همه چیز است.

هر آنچه در آن است که برای شما مهم است، ما شما را با تمام ابزار به تاثیر فراهم می کند.

ما با شما در ارتباط نزدیک ما با فارغ التحصیلان ما و جامعه کسب و کار جعلی به اشتراک بگذارید به طوری که شما می توانید در کنار رهبران، مدیران و کارآفرینان که به عنوان درخشان به عنوان آنها الهام بخش یاد بگیرند.

ما با شما به اشتراک تخصص محققان ما، شبکه های گسترده خود، و مشارکت خود را با سازمان در جوامع کسب و کار محلی، ملی و بین المللی است.

برنامه های ما طراحی شده اند برای شکل دادن به رهبران با نفوذ، مدیران مسئول و محققان نوآورانه که تاثیر مثبتی بر زندگی مردم، سازمان ها و جوامع. هر چه به اهداف خود، ما همواره با نزدیک به شما کمک کند به آنها برسد.

استادان ما در سطح بین المللی برای پژوهش خود برش، لبه، از خود از فکر خود جعبه، و رهبری خود را از شبکه تحقیقات کلیدی شناخته شده است. آنها در مهم ترین مسائل با آن مواجه رهبران کسب و کار امروز را، پیش بینی و تدوین راه حل برای چالش فردا، در تمام زمینه های مدیریت، از جمله ما سه حوزه استراتژیک: تجزیه و تحلیل کسب و کار و عملکرد، مدیریت نظام سلامت و نوآوری و کارآفرینی.

واقع در قلب اتاوا، مدرسه ما خانه دانشگاهی افتخار برخی 4300 دانش آموزان، 88 عضو هیات علمی تمام وقت و بیش از 25،000 فارغ التحصیلان است. اعتبارنامه های ما از سه سازمان بین المللی بیشتر خواستار (AACSB، AMBA و EQUIS) تاکید شناخت ما را به عنوان یکی از مدارس کسب و کار بالا در جهان است.

مناطق استراتژیک از تخصص

مدرسه تلفر مدیریت یک منطقه استراتژیک تخصص (SAE) به عنوان یک پلت فرم مشخص، مرتبط و پایدار برای دستیابی به شهرت ملی و بین المللی در پژوهش، آموزش و توسعه تعریف می کند.

هدف این است که برای ایجاد "طیف کامل" SAES که از پایه محدوده و پژوهش، آموزش به تحویل و گسترش برنامه اعمال می شود.

مدرسه تلفر را شناسایی کرده است در بر داشت زیر به عنوان سه حوزه استراتژیک خود را از تخصص ها:

نوآوری و کارآفرینی سیستم های مدیریت بهداشت تجزیه و تحلیل ترافیک کسب و کار و عملکرد

اعتبارنامه و رتبه بندی

مدرسه تلفر مدیریت یکی از تنها 2 مدرسه کسب و کار در کانادا و یکی از کمتر از 70 مدارس کسب و کار در جهان تاج سه گانه از اعتبارنامه به دست آورد است.

اعتبارنامه های بین المللی مدرسه کسب و کار اطمینان حاصل شود که دانش آموزان تحت آموزش با کیفیت بالا. یک موسسه معتبر جذب نه تنها بالاتر از دانش آموزان با کیفیت اما آن را نیز فراهم می کند فرصت بزرگ تحقیق، و اجازه می دهد تا برای به رسمیت شناختن جهانی است.

Programs taught in:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

Telfer School of Management

... [+]

<a href="http://altitude.uottawa.ca/en" ></a> <a href="http://www.telfer.uottawa.ca/research/en/events/management-research-seminar-series-mrss" ></a> <a href="http://www.telfer.uottawa.ca/research/en/events/health-systems-research-seminar-series-hsrss" ></a> <a href="http://saea.uottawa.ca/site/en/training-and-support/attestation-en-pedagogie-universitaire" >گواهی در آموزش دانشگاه</a>.

.

[-]
کانادا Ottawa
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => کانادا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Ottawa
    )

)
1
Telfer School of Management

... [+]

کارآفرینی نشان دهنده رو به رشد شرکت های کوچک و متوسط ​​(SME ها)، که برای یک خش بزرگی از ایجاد شغل خالص و توسعه اقتصادی کانادا را به خود اختصاص، و کمک به تراز تجاری ملی زمانی که شرکت گسترش خارج از کشور. نتایج که فقط به ایجاد شرکت های جدید مربوط نیست - یک گرایش به کارآفرینی می تواند به همان اندازه به شرکت های بزرگ و بخش های دولتی و غیر انتفاعی که در آن ایده های جدید را آغاز کند برنامه ها و فرایندهای که به نفع جامعه به عنوان یک کل اعمال می شود. ... [-]

کانادا Ottawa
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => کانادا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Ottawa
    )

)
1
Telfer School of Management

... [+]

ما با دانش آموزان ما از تخصص محققان ما، شبکه های گسترده خود، و مشارکت خود را با سازمان ها در جوامع کسب و کار محلی، ملی و بین المللی به اشتراک بگذارید. ماموریت ما این است که به طور مداوم حفظ شبکه های تحقیقاتی با کیفیت بالا - و برای قرار دادن دانش آموزان ما در مرکز همه چیز است.

برنامه توسعه رهبری دکترا

<a href="http://saea.uottawa.ca/site/en/training-and-support/attestation-en-pedagogie-universitaire" ></a>.

.

[-]
کانادا Ottawa
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => کانادا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Ottawa
    )

)
1
Telfer School of Management

... [+]

دانش آموزان ما در تحقیقات خود را در همکاری با استادان مشهور بین المللی کار می کنند.

<a href="http://altitude.uottawa.ca/en" ></a> <a href="http://www.telfer.uottawa.ca/research/en/events/management-research-seminar-series-mrss" ></a> <a href="http://www.telfer.uottawa.ca/research/en/events/health-systems-research-seminar-series-hsrss" ></a> <a href="http://saea.uottawa.ca/site/en/training-and-support/attestation-en-pedagogie-universitaire" ></a>.

.

[-]
کانادا Ottawa
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => کانادا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Ottawa
    )

)
1