Read the Official Description

وزارت تحقیقات، آموزش و تدریس در زمینه های مهندسی صنایع، به ویژه در مکانیک، مکاترونیک، مهندسی مواد، سیستم های الکترونیکی و میکرو الکترونیک، سیستم های اطلاعات مدیریتی و روش ها و مدل های بهینه سازی برای حمایت از تصمیم گیری را انجام می دهد.

اهداف تحقیق در بخش ساختار مواد را در نظر می گیرند؛ ویژگی های آن و برنامه های کاربردی؛ مواد و فن آوری های جدید سیستم های اتوماسیون فرایندها و ماشین آلات؛ تولید و ذخیره انرژی؛ طراحی و پیاده سازی دستگاه های مکانیکی / الکترونیکی یکپارچه با توابع خاص در برنامه های نوآورانه؛ بهینه سازی محصولات و فرایندها.

این گروه با موسسات تحقیقاتی مختلف ملی و بین المللی همکاری می کند و در زمینه پروژه های تحقیقاتی پایه و کاربردی با ارتباط قوی با دنیای صنعتی همکاری می کند.

Programs taught in:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

University of Trento The Department of Industrial Engineering

مواد و مواد مهندسی: مواد زیستی و فن آوری های زیست پزشکی، پوشش ها و درمان های سطحی، خوردگی و پوشیدن، ویژگی های تجربی و مدل سازی عددی رفتار مواد، عینک های با قدرت بالا و سر ... [+]

برنامه دکترا در مواد، مکاترونیک و مهندسی سیستم

اولین تماس سال 2018

مدت زمان درخواست: 22 آگوست 2018، ساعت 4.00 (GMT 2)

در هنگام تکمیل درخواست، کاندیداهای آنلاین باید انتخاب کنند که کدام منطقه تحقیقاتی (حداکثر 2، با مشخص کردن ترتیب اولویت) آنها مورد علاقه برای درخواست است.

انتشار بعدی دعوت دوم برای برنامه های کاربردی با موقعیت های تحت پوشش بورس تحصیلی (Assegni di ricerca) پیش بینی شده است؛ تمام موقعیت های دومین تماس در موضوعات خاصی قرار می گیرد. درخواست کنندگان تماس دوم نیز توسط شرکت کنندگان این تماس اول پذیرفته می شوند، اما کسانی که در انتخاب اولین تماس و در دومین برنده خواهند شد، به طور خودکار از اول از زمان برنده شدن در تماس دوم به عنوان نخستین انتخاب برای کاندید و در نتیجه پذیرش در نظر گرفته می شود... [-]

ایتالیا Povo
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => ایتالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Povo
    )

)
1
Address
DII - Department of Industrial Engineering via Sommarive
38123 Povo, Trentino-South Tyrol, ایتالیا