Keystone logo
Wroclaw University of Science and Technology

Wroclaw University of Science and Technology

Wroclaw University of Science and Technology

مقدمه

دانشگاه علم و صنعت وروتسلاو ، عمدتاً در نتیجه مشارکت کارکنان دانشگاهی دانشگاه فنی فعلی Lviv و دانشگاه Jan Kazimierz در Lviv ، که ساختمان های تخریب شده دانشکده فناوری آلمان را اقتباس کردند ، در سال 1945 تاسیس شد. - Technische Hochschule.

امروز ما سنت این دانشگاه های برجسته لهستان را ادامه می دهیم و در همکاری نزدیک با شرکت های پیشرو سیلسیای سفلی توسعه می یابیم. ما یکی از بزرگترین و بهترین دانشگاههای فنی کشور هستیم که یکی مرتباً در میان بهترین ها در رتبه بندی های ملی قرار می گیرد.

حدود 26000 دانشجو در WUST تحصیل می کنند و تعداد کارکنان دانشگاهی بیش از 2200 نفر است. دانش آموزان از بیش از 69 کشور جهان و موافقت نامه های همکاری با بیش از 120 موسسه عالی از 36 کشور امضا شده است. این دانشگاه مفتخر است که سالانه بیش از 700 دانشجو و کارمند در قالب برنامه اراسموس + ، 400 دانشگاه همکار ، 12 آزمایشگاه دارای مجوز ، 560 اتاق آموزش و سالن سخنرانی ، 887 آزمایشگاه آموزشی و 175 آزمایشگاه تحقیقاتی.

در دانشگاه ، سازمان ها و انجمن های دانشجویی بی شماری وجود دارد. دانش آموزان فرصتی برای توسعه علاقه های علمی و خلاقانه خود دارند.

به لطف WUST به نظر می رسد که این شهر پایتخت علوم کامپیوتر لهستان است. این تا حدی نتیجه استانداردهای اروپایی آموزش و تحقیق است که توسط کارکنان دانشگاه انجام شده است. سطح جهانی تحقیقات علمی و تجهیزات عالی در آزمایشگاهها منجر به همکاری بسیاری از شرکتهای لهستانی و خارجی می شود.

همه اینها به شما امکان می دهد مدرکی را در سراسر اتحادیه اروپا به رسمیت بشناسید ، مسیر تحصیل خود را انتخاب کنید و تخصص را انتخاب کنید ، تحقیقات شبیه سازی و پاداش دهنده در مورد فن آوری های جدید مانند: فناوری نانو ، بیوتکنولوژی ، ارتباطات از راه دور ، سیستم های اطلاعات از راه دور و سیستم های اطلاعاتی و همچنین کسب تجربه ارزشمند و زمینه فنی.

با wUSt - هیچ چیز غیرممکن نیست!

فرصت ها و پتانسیل

Wrocław زمینه مساعدی برای تجارت متنوع ایجاد کرده است. این بزرگترین مرکز تحقیق و توسعه در لهستان برای شرکت های جهانی مانند: LG ، Philips ، Volvo ، Bosch ، Hewlett-Packard ، Nokia ، Wabco ، KGHM ، Ryanair ، Credit Suisse ، BNY Mellon ، Google ، IBM است.

دفتر شغلی WUST دانشجویان و فارغ التحصیلان را برای ورود به بازار کار آماده می کند. این پیشنهادات شغلی یا کارآموزی را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد ، از CV مشورت می کند ، از پروژه های جالب پشتیبانی می کند ، جلسات با کارفرمایان را سازماندهی می کند ، در آموزش ها و کارگاه ها مشاوره می دهد.

علاوه بر این ، WUST با بسیاری از موسسات آموزشی و تحقیقاتی تماس دارد و به شما امکان می دهد به خارج از کشور بروید ، پروژه های مشترکی مانند: Erasmus +، برنامه های تبادل دانشجویی ، برنامه کارشناسی ارشد دو درجه ای ، کمیسیون فول لایت لهستانی و آمریکایی ، DAAD ، Vulcanus در ژاپن دانشگاه علم و صنعت وروتسلاو با 183 شریک از 48 کشور جهان همکاری دارد. همه اینها مطمئناً می تواند حرفه آینده شما را ارتقا دهد.

بدیهی است که شما مجبور نیستید فقط به Wrocław محدود شوید ، فارغ التحصیلان ما را می توان در سراسر جهان یافت ، در شرکت های مشهور کار می کند یا کسب و کار خود را ایجاد کرده است.

مکان ها

مکان ها
  • Wrocław

    wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego,27, 50-370, Wrocław

    سوالات