Keystone logo
Wittenborg University of Applied Sciences

Wittenborg University of Applied Sciences

Wittenborg University of Applied Sciences

مقدمه

به ویتنبورگ خوش آمدید

ما یک مدرسه تجاری منحصر به فرد هستیم که " بهتر از خود ، دنیای بهتر ما " شعار ما است.

در ویتنبورگ ماموریت ما این است: ارتقاء تعالی در تدریس و یادگیری مشاغل و مدیریت بین المللی و همچنین ایجاد بهترین محیط برای دانشجویان و کارکنان ، جایی که بین المللی سازی ، تنوع و اخلاق پایه های یادگیری کاربردی و تحقیقاتی آگاهانه جهانی است.

با دانشگاه اصلی ما که در آپلدورن مستقر است ، ما دانشجویان را با سازمان هایی در منطقه و منطقه معرفی می کنیم و باعث تقویت اقتصاد منطقه ، فضای فرهنگی و اجتماعی منطقه می شویم. مکان آمستردام ما با داشتن یک برنامه کارشناسی مناسب و کارآفرینی ، ما می تواند از کارآفرینان بین المللی که به هلند می آیند حمایت کنیم. وارد ویتنبورگ شوید و وارد یک سازمان بسیار با انگیزه و نتیجه محور می شوید که در یک محیط متنوع و چند فرهنگی فعالیت می کند و در آن بیش از 100 ملیت در کنار یکدیگر کار ، مطالعه ، نوآوری و معاشرت می کنند. در ویتنبورگ معتقدیم که یادگیری باید فرایندی لذت بخش باشد که به شما امکان می دهد اهداف و آرزوهای خود را توسعه دهید و پشتیبانی مداوم و فشار مطالعه موردنیاز را برای دستیابی به آن اهداف فراهم می کند.

فارغ التحصیلان ویتنبورگ شهروندان جهان هستند. آنها احترام را پرورش می دهند و حس پیشرفت دارند. آنها جاه طلبی کرده اند و به تعالی خود افتخار می کنند. آنها بزرگترین سفیران ما هستند!

مستقل و بین المللی

در هر زمان ، بیش از 100 ملیت در 2 مکان آپلدورن و آمستردام با هم کار و مطالعه می کنند. انگلیسی تنها زبان آموزش در همه دانشگاهها است.

بیش از 30 سال سابقه ثبت

هزاران فارغ التحصیل بسیار شاغل ، از سال 1987 ، اکنون مشاغل کار در هلند و جهان را دنبال می کنند.

سه گانه معتبر اروپایی

برنامه های درجه توسط وزارت آموزش ، فرهنگ و علوم هلند (NVAO) ، همچنین توسط FIBAA (آلمانی ، سوئیس و اتریشی) و دانشگاه برایتون (انگلیس) شناخته و معتبر می شوند.

درگیری glocal و محلی

بازدید از شرکت ، پروژه های زندگی واقعی ، کارآموزی و سخنرانان مهمان: تعامل فراوان محلی و منطقه ای با دولت ، شرکت ها و سازمان ها. جهانی فکر می کنید ، اما به صورت محلی عمل می کنید.

محیط تحقیق

تحریک و اجرای پروژه های منطقه ای ، اروپایی و بین المللی در مرکز تحقیقات ، در زمینه هایی مانند پایداری ، فناوری ، نوآوری اجتماعی ، آموزش و مراقبت های بهداشتی.

رویکرد مشتری مدار

یک رویکرد شخصی ، محیط خانواده مانند و آموزش شخصی ، راهنمایی و پشتیبانی. بیشتر برنامه ها به دانش آموزان اجازه می دهد 6 بار در سال فارغ التحصیل و فارغ التحصیل شوند.

.

روش آموزش

alt = "فلسفه ی آموزشی ویتنبورگ در رشد رویکرد خود به آموزش و پرورش زندگی واقعی است. برنامه متمایز ما، ترکیبی از تدریس مبتنی بر دانش با توسعه مهارت ها و توانایی ها، منجر به وضعیت آموزش حرفه ای می شود که دانش آموزان می توانند نقاط قوت و ضعف خود را بیابند - ساخت و ساز بر روی سابق و بهبود دومی.

  • alt = "دانش آموزان ویتنبورگ یاد خواهند گرفت که محیطی را که در آن قرار دارند شناسایی کنند و بر آن انطباق کنند.
  • alt = "دانش آموزان ویتنبورگ یاد خواهند گرفت که آنچه را انجام می دهند و آنچه را که می گویند انجام دهند.

مکان ها

  • Laan van de Mensenrechten 500

  • Piet Heinkade 55

سوالات