Keystone logo
Whitecliffe College of Arts & Design

Whitecliffe College of Arts & Design

Whitecliffe College of Arts & Design

مقدمه

درباره Whitecliffe

Whitecliffe هنر مستقل و طراحی مدرسه از انتخاب، تولید با بالاترین کیفیت فارغ التحصیلان و شکل دادن به شهروندان خلاق استثنایی است.

Whitecliffe فراهم می کند تجارب آموزشی زندگی تبدیل در هنر و طراحی از طریق آموزش و پژوهش، آموزش دانش آموزان برای شکل دادن به فرهنگ از طریق تمرین و مطالعه انتقادی از هنر. ساخت و ساز بر روی پایه تعالی، نوآوری و تعهد به تنوع، Whitecliffe دانش آموزان خود را برای خلاقیت مادام العمر و تعامل با جوامع خود آماده می شود. Whitecliffe به دنبال القای قضاوت زیبایی شناختی، دانش حرفه ای، مهارت های مشارکتی و تخصص فنی در تمام فارغ التحصیلان.

ارزش های اصلی Whitecliffe اند از طریق کار متعهد هیئت علمی، دانشجویان، فارغ التحصیلان و کارکنان توسعه یافته است. در Whitecliffe ما معتقدیم که ایده و بیان جدا نشدنی هستند. تعهد ما به طیف گسترده ای از رسانه ها، مراحل و روش باور ما که فارغ التحصیلان ما رهبران در زمینه های خود را از طریق ترکیبی انتقادی از ساخت و تفکر تبدیل پشتیبانی می کند. از طریق نقد دقیق، بحث هوشمند و احترام متقابل، فارغ التحصیلان به دست آوردن مهارت مادام العمر نیاز برای شکل دادن جوامع خود.

به Whitecliffe خوش آمدید

کالج Whitecliffe هنر و طراحی در سال 1982 تاسیس و در واقع در اوکلند، متخصص، برنده جایزه در هنرهای عالی و آموزش و پرورش طراحی شده است.

تمام مدارک اعطا شده توسط Whitecliffe هستند نیوزیلند صلاحیت اداره تایید شده است. پردیس بزرگ، امن و مدرن در پارنل، که یک چند دقیقه پیاده روی از مرکز اوکلند واقع شده است.

برنامه های شناخته شده بین المللی در گواهی، درجه، سطح دیپلم کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد در ارائه هنرهای زیبا، رسانه عکس، طراحی مد، طراحی گرافیک، هنر مدیریت و هنردرمانی.

Whitecliffe به ارائه برنامه های معاصر و بین المللی مربوطه که توسط تمرین هنرمندان، طراحان، مربیان و محققان تدریس می شود. دانش آموزان توسعه تفکر، تحقیق، ارتباطات و ارائه مهارت های مهم و خلاق، و به هنرهای معاصر و طراحی دنیا را از طریق نمایشگاه ها، کارآموزی، مهمانان بین المللی و متخصصان صنعت قرار گرفته است. استقلال، خلاقیت و ریسک پذیری به شدت در برنامه Whitecliffe از گواهی به دوره های کارشناسی ارشد را تشویق کرد.

فارغ التحصیلان Whitecliffe بیان، متفکران خلاق با مهارت های گسترده و سطح بالایی از مهارت فنی صنعت استاندارد هستند. آنها ایجاد عبارت قدرتمند و قانع کننده بصری از ایده های خود را، رهبران در صنایع خلاق هستند و شکل فرهنگ معاصر.

چرا انتخاب Whitecliffe؟

Whitecliffe مدرسه هنر نیوزیلند از انتخاب اول است

Whitecliffe هنر و طراحی معتبر ترین موسسه عالی در نیوزیلند است. Whitecliffe به طور گسترده ای به عنوان مدرسه هنر از انتخاب اولین بار توسط دانش آموزان نیوزیلند و معلمان دوره متوسطه مشاهده شده است.

دانشجویان بین المللی در Whitecliffe به نفع تحصیل در کنار بهترین دانش آموزان نیوزیلند است.

Whitecliffe است دولت بودجه

Whitecliffe رسمیت شناخته شده است و بودجه آن توسط دولت نیوزیلند.

Whitecliffe است نیوزیلند و متعلق به اداره

Whitecliffe در سال 1982 تاسیس شد و تنها متعلق به بخش خصوصی، درجه اعطا هنر و طراحی موسسه در نیوزیلند است که نیوزیلند متعلق می باشد.

Whitecliffe است برنده جایزه هنر متخصص و مدرسه طراحی در آن دانش آموزان، فارغ التحصیلان و استادان برنده جوایز متعدد ملی و بین المللی توجه داشته باشید از جمله:

  • هنر عدن هنر جایزه بالا مدارس به عنوان مدرسه هنر به طور مداوم بالا در اوکلند از جوایز در سال 2011 تاسیس شد.
  • فارغ التحصیل استرالیا از سال - طراحی مد
  • فارغ التحصیل استرالیا از سال - ارتباطات بصری
  • شناسه نوظهور طراح
  • بهترین جوایز
  • AgIdeas

یادگیری دانش آموزان سرب که تنوع به رسمیت می شناسد

گواهی بنیاد Whitecliffe و از برنامه های کارشناسی هنرهای زیبا در یک رویکرد منحصر به فرد دانش آموز محور که رسمیت می شناسد و پرورش نیازها و احساسات متنوع هر دانش آموز است. دانش آموزان به ترکیبی از رسانه های جدید و مفاهیم معاصر در حالی که ساختمان تا دانش از مواد سنتی، مهارت و نگرش قرار گرفته است.

Whitecliffe برنامه

Whitecliffe ارائه می دهد طیف وسیعی از برنامه های طراحی شده را با توجه به آرمان های خلاق دانش آموزان. نقاط ورود نیز طراحی شده به تناسب با تجربه دانشجویی و پس زمینه آموزش و پرورش.

ارزش آموزش خلاق

خلاقیت نیاز به ترکیبی از تخیل، تمرکز و انعطاف پذیری. به طور فزاینده، فارغ التحصیلان هنرهای زیبا در حال دریافت رسمیت شناختن به عنوان متفکران خلاق و سازندگان که با موفقیت می توانید به بسیاری از صنایع و نقش انطباق با استفاده از مهارت های قابل انتقال آنها در هنر خود و یا برنامه تحصیلی طراحی تعلق.

مطالعه علمی و پژوهشی

مهارت های حل مسئله و پاسخ خلاق تاکید و تشویق شود. همچنین در حال توسعه بیشتر استعدادهای خلاق فردی، دانش آموزان تفکر، تحقیق، ارتباطات و ارائه مهارت های مهم را یاد بگیرند. مطالعه در هر سطح توسط دوره عمل نظری و حرفه ای پشتیبانی می شود.

آمادگی برای صنایع خلاق

فلسفه زیر بنای برنامه کارشناسی است که ترکیب مهارت های پژوهشی خلاق با آگاهی جامد از الزامات عمومی و حرفه ای از هنرهای تجسمی حرفه.

هنر گسترده و مهارت های طراحی پشتیبانی هر بخش

برنامه های مقطع کارشناسی Whitecliffe هستند در چارچوب یک مدرسه هنر و طراحی و کارشناسی هنرهای زیبا به طوری که تا به حال دانش آموزان عمده را انتخاب کنید آنها را طراحی، نقاشی و طراحی مهارت تدریس می شود.

فضاهای استودیو

کلاس های عملی کوچک معنی استادان و دانشجویان در سطح شخصی به صورت روزانه تداخل می کنند. دانش آموزان BFA از سال 2 و بالاتر با فضای کاری شخصی و یا Studio یک هفته است و دسترسی به دانشگاه Whitecliffe هفت روز.

BFA شامل برنامه کارآفرینی

Whitecliffe فراهم می کند پایه حرفه ای جامع در زمینه هایی مانند کسب و کار، بازاریابی و اخلاق که حداکثر کسب مهارت های قابل انتقال و حرفه ای پس از مطالعه نتایج برای دانش آموزان ما. فلسفه زیر بنای برنامه کارشناسی است که ترکیب مهارت های پژوهشی خلاق با آگاهی جامد از الزامات عمومی و حرفه ای از هنرهای تجسمی حرفه.

کارآموزی

دانش آموزان به هنرهای معاصر و طراحی دنیا را از طریق نمایشگاه ها، مهمانان بین المللی، متخصصان صنعت، مسابقات و کارآموزی اجباری در سال 3 قرار گرفته است.

فلسفه زیر بنای برنامه کارشناسی است که ترکیب مهارت های پژوهشی خلاق با آگاهی جامد از الزامات عمومی و حرفه ای از هنرهای تجسمی حرفه.

پردیس محل مرکزی

Whiteliffe در پارنل، اوکلند واقع شده است. پردیس 2 کیلومتر از مرکز بسیار از CBD است و در نتیجه به تمام امکانات ارائه شده توسط زیبا اوکلند نزدیک است - بزرگترین و شهرستان جهانی ترین نیوزیلند.

Whitecliffe رده یک موسسه است

نیوزیلند است که شهرت خوبی تاسیس بین المللی برای آموزش با کیفیت بالا و برای بررسی دقیق از ارائه دهندگان آموزش و پرورش توسط نیوزیلند صلاحیت سازمان (NZQA) NZQA بسیار اعتماد به نفس در عملکرد تحصیلی Whitecliffe است و Whitecliffe بالاترین درجه بندی مجموعه از یک اهدا کرده است.

میزان تکمیل دوره بالا

Whitecliffe اتمام دوره و با تصویب نرخ متوسط ​​80 درصد است که بالاترین برای هر هنر و برنامه طراحی در نیوزیلند. Whitecliffe است 90٪ میزان موفقیت با قرار دادن کار برای دانش آموزان طراحی شده است که با صلاحیت پیشرفته تکمیلی (کارشناسی هنرهای زیبا)

حمایت از دانشجویان بین المللی

Whitecliffe دارای سابقه تاسیس حمایت از دانشجویان بین المللی برای آنها زبان انگلیسی زبان دوم است. نگارش دانشگاهی و حمایت از تحقیقات در هر سطح از طریق در دسترس است انگلیسی برای تحصیلات دانشگاهی برنامه (EAP) که به طور خاص طراحی شده است برای کمک به دانش آموزان با هنر و زبان علمی و نوشتن مقاله. این برنامه یک در یک در دسترس همه دانش آموزان است که به آن نیاز است. این است که در شهریه به عنوان یک جزء استاندارد از این دوره شامل نیست، اما در هزینه اضافی از 700 $ در هر سال در دسترس ساخته شده است.

پس زمینه های متنوع فرهنگی

دانشجویان بین المللی در Whitecliffe از بیش از پانزده کشور مختلف از جمله چین، کانادا، انگلستان، هند، ژاپن، کره، کالدونیای جدید، جزایر اقیانوس آرام، روسیه، ایالات متحده آمریکا و ویتنام، هیئت علمی و کارکنان Whitecliffe نیز از پس زمینه های متنوع فرهنگی، از جمله ژاپن کشیده شده است ، چین، هند، انگلستان، جزایر اقیانوس آرام، آفریقای جنوبی و اروپا است.

قومیت است که در Whitecliffe ارزش و دانش آموزان را تشویق به مرجع میراث فرهنگی خود را در هنر و طراحی کار خود را.

مدارک بین المللی به رسمیت شناخته شده

همانطور که با دیگر هنرهای خصوصی بسیار محترم و موسسات طراحی در سراسر جهان از جمله کالج سلطنتی هنر در لندن، موسسه هنر در شیکاگو، موسسه پرات و پارسونز در شهر نیویورک، اوتیس دانشکده هنر و طراحی در لس آنجلس، و رود آیلند دانشکده طراحی تمام مدارک Whitecliffe اعطا بین المللی شناخته شده است.

مسیرهای به مطالعه بین المللی بیشتر

Whitecliffe دارای شهرت احترام بین المللی برای برنامه هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و مسیر ایجاد کرده است و مطالعه ترتیبات خارج از کشور به آموزش عالی با تعدادی از دانشگاه های قابل توجه در خارج از کشور. این دانشگاه شامل کالج اوتیس هنر و طراحی، لس آنجلس، دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا، Montclair دانشگاه ایالتی - نیوجرسی، دانشگاه میشیگان، دانشگاه داکوتای شمالی، دانشگاه مسیحی تگزاس - فورت ورث و دانشگاه ایالتی Valdosta را - گرجستان جنوبی.

Whitecliffe اختصاصی هنر و طراحی موسسه است

به عنوان یک نهاد Whitecliffe هنر اختصاص داده شده و طراحی است، همه بودجه به برنامه های هنری و طراحی به کارگردانی، به امکانات دانشگاه و به نفع همه دانش آموزان.

در مقایسه با موسسات بزرگتر و دانشگاه با برنامه های درجه چند هیچ مورد نیاز برای بخش های به مسابقه برای بخش های مختلف از بودجه وجود دارد.

امکانات Whitecliffe

Whitecliffe کتابخانه و پژوهش منابع به طور خاص هدف حمایت از دانش آموزان مشغول به تحصیل هنر و طراحی. هنگامی که دانش آموزان سال 2 BFA وارد آنها اختصاص داده خواهد شد فردی فضاهای مناطق کار / استودیو خاص برای مدت زمان از سال تحصیلی. دانش آموزان برای دسترسی به استودیو در شب و در طول تعطیلات آخر هفته است. ساختمان دانشگاه امن هستند و دسترسی به آن از طریق کارت کش رفتن کنترل می شود.

مکان ها

مکان ها
  • 24 Balfour Road, Parnell, 1052, Auckland

سوالات