Keystone logo
Westlake University

Westlake University

Westlake University

مقدمه

Westlake University نوع جدیدی از دانشگاه پژوهش محور با کیفیت بالا است که در شهر تاریخی هانگژو چین واقع شده است - شهری خیره کننده که به دلیل تاریخ طولانی، فرهنگ غنی، هنرهای زیبا و مناظر زیبا در سراسر آسیا شناخته شده است. دانشگاه ما توسط دانشمندان و دانشمندان برجسته و معتبر جهانی تأسیس شد. ما به سرعت در حال تبدیل شدن به یک دانشگاه پیشرو برای علم، مهندسی و نوآوری هستیم. در Westlake، ما بر آزادی آکادمیک، برتری پژوهشی، تعامل بین رشته‌ای و همکاری بین‌المللی تأکید می‌کنیم. ما متعهد به ساختن یک دانشگاه واقعا بین المللی، در سطح جهانی و پژوهش محور هستیم.

کلاس های Westlake University به زبان انگلیسی تدریس می شود. ما در حال حاضر Ph.D. برنامه های زیست شناسی، شیمی، و علوم و فناوری الکترونیک و دکتری مشترک. برنامه در فیزیک با دانشگاه فودان. برنامه های کارشناسی ما در علوم زیستی، شیمی، فیزیک، مهندسی الکترونیک و اطلاعات، و علوم و مهندسی مواد، منابع و آزادی آکادمیک مشابه برنامه های فارغ التحصیلی ما را ارائه می دهد و به دانشجویان اجازه می دهد تا به طور مشترک در آزمایشگاه های پیشرو کشور در کنار دانشجویان فارغ التحصیل و در سطح جهانی کار کنند. مشاوران دانشکده

علاوه بر این، ما معتقدیم که آموزش عالی برای هر دانشجوی Westlake University مقرون به صرفه باشد. ما انواع بورسیه ها، کمک های مالی و فرصت های شغلی در دانشگاه را به همه دانشجویان فارغ التحصیل و کارشناسی ارائه می دهیم.

برو بین المللی، برو خارج از کشور

برو بین المللی

هدف Westlake University این است که 50٪ دانشجویان داخلی و 50٪ بین المللی را برای همه برنامه های کارشناسی جذب کند تا یک محیط تحصیلی واقعا بین المللی ایجاد کند.

دکتری ما برنامه ها دانشجویانی را از برنامه های برتر کارشناسی ارشد جهانی جذب می کنند.

برو خارج

علاوه بر تجربه بین المللی شما در چین، همه دانشجویان مقطع کارشناسی ملزم به گذراندن یک ترم در یکی از 21 دانشگاه شریک ما در خارج از کشور هستند. ما برنامه های تحصیلی در خارج از کشور را با دانشگاه های پیشرو در ایالات متحده آمریکا، بریتانیا، کانادا، استرالیا و اسرائیل، از جمله دانشگاه برکلی، دانشگاه کرنل، دانشگاه ادینبورگ، کالیفرنیا سن دیگو، دانشگاه موناش، دانشگاه عبری در اورشلیم و بسیاری دیگر ایجاد کرده ایم.

دکتری دانشجویان تشویق می شوند تا در برنامه های کوتاه مدت در خارج از کشور تحصیل کنند یا تحقیقات خود را در کنفرانس ها و انجمن های تحقیقاتی بین المللی دانشگاهی ارائه دهند. فرصت های مالی زیادی برای تجارب بین المللی فارغ التحصیل وجود دارد.

ویژگی های پردیس

در باره Westlake University

به افراد الهام بخش بپیوندید

در Westlake University، از اساتید کلاس جهانی ما یاد خواهید گرفت و توسط آنها راهنمایی خواهید شد. بیش از 95 درصد از اساتید ما از دانشگاه های درجه یک، از جمله MIT، Caltech، UC Berkeley، و Stanford هستند. علاوه بر این، تمام رهبری ارشد ما در مؤسسات برجسته مانند پرینستون، هاروارد، ییل، UPenn، UIUC و مؤسسه فناوری سلطنتی KTH (سوئد) تحصیل کرده و/یا سمت هایی داشته اند. شما با این دانشمندان و مهندسان درخشان کار و همکاری خواهید کرد و دنیای ما را تغییر خواهید داد. شما همچنین توسط دانشجویان مشتاقی که به دنبال چالش هایی در زمینه تحصیلی، رشد شخصی و ماجراجویی های فرهنگی هستند، احاطه خواهید شد. در Westlake دوستان مادام العمر پیدا خواهید کرد و با رهبران آینده ارتباط برقرار خواهید کرد.

جامعه ای برای رهبران آینده

Westlake University یک جامعه صمیمی، حامی و متنوع است. علایق و علل مختلف توسط انواع مختلفی از گروه‌های دانشجویی نشان داده می‌شوند که به افراد امکان می‌دهد به روش‌های خود کاوش کنند، خلق کنند و رهبری کنند. ما امیدواریم که بتوانیم یک تجربه زندگی دانشجویی جذاب، هیجان انگیز و الهام بخش را برای همه تسهیل کنیم.

پردیس ما

پردیس زیبای ما توسط شرکت مشهور آلمانی HENN GmbH طراحی شده است و یکی از پایدارترین و چند منظوره ترین پردیس ها در جهان است. پردیس ما دارای 300 آزمایشگاه مستقل پیشرفته، 13 پلت فرم نوآوری و شش مرکز تحقیقاتی مشترک است. پردیس اصلی ما در قلب یک شهر دانشگاهی در حال گسترش، بین یک مرکز فناوری بزرگ و خرابه‌های تاریخی باستانی، مزارع چای، و سایت میراث جهانی یونسکو Westlake است.

  مکان ها

  • Hangzhou

   No. 600 Dunyu Road, , Hangzhou

  • Hangzhou

   No.18 Shilongshan Road, , Hangzhou

   سوالات