Keystone logo
Van Andel Institute

Van Andel Institute

Van Andel Institute

مقدمه

Van Andel Institute با یک چشم انداز آغاز کرد: بهبود سلامت انسان.

این م Instituteسسه در سال 1996 توسط خانواده ون اندل تاسیس شد و بیش از 400 دانشمند ، مربی و کارمند پشتیبانی در آن زندگی می کنند - هر یک از ما عمیقا با کارهایی که انجام می دهیم ارتباط برقرار کرده و با تمایل فوری به ایجاد تغییراتی همراه هستیم.

ما هر روز در خط مقدم علوم بنیادی و ترجمه ای برای دستیابی به موفقیت در استراتژی های درمانی سرطان ، پارکینسون و سایر بیماری ها همکاری می کنیم. از طریق ارزشهای مشترک و روحیه کارآفرینی ، ما نوآوری ایجاد می کنیم تا تأثیر کشف را چند برابر کنیم و به س criticalالات مهم جهان خود پاسخ دهیم.

ما معتقدیم که امید به فردا در دانشجویان امروز زندگی می کند. دانشکده تحصیلات تکمیلی ما یک دکترای دقیق و پرتحرک را ارائه می دهد. برنامه ای که رهبران زیست شناسی سلولی و مولکولی را توسعه می دهد. رویکردهای مبتنی بر پرسش ما برای آموزش K-12 به ایجاد کلاسهایی کمک می کند که در آن کنجکاوی ، خلاقیت و تفکر انتقادی رشد می کند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Grand Rapids

    Bostwick Avenue Northeast,333, 49503, Grand Rapids

    سوالات