Keystone logo
VSB - Technical University of Ostrava

VSB - Technical University of Ostrava

VSB - Technical University of Ostrava

مقدمه

ما که هستیم

تأسیس در سال 1849 ، VSB - Technical University of Ostrava (VSB-TUO) یک دانشگاه دولتی چک است که دارای یک سنت طولانی در آموزش و تحقیقات مهندسی با کیفیت بالا است. این ارزش های اصلی سنتی به طور مداوم به روز شده اند تا منعکس کننده فن آوری های پیشرفته و کنونی و نیازهای روزافزون صنعت باشند. VSB-TUO پیوندهای محکمی با صنعت دارد و با همکاری شرکت ها و موسسات در سراسر جهان ، در یافتن راه حل های نوآورانه برای موضوعات امروزی ، تحقیقات کاربردی را رونق می دهد.

مطالعه در VSB-TUO تأکید بر آموزش عملی ، ضمن بررسی مشکلات واقعی صنایع مدرن امروزی ، با استفاده از جدیدترین نرم افزارها و ابزارها است. در بسیاری از موضوعات 50٪ دروس عملی عمدتاً جهت گرا هستند و کاملاً از دستورالعمل تئوری پیشرفته تعریف می کنند و اطمینان حاصل می کنند که فارغ التحصیلان تحصیلات و تجربه مورد نظر کارفرمایان سراسر دنیا را بدست آورده اند.

چشم انداز

ما جزو دانشگاههای برتر اروپا هستیم که آموزش فنی و اقتصادی ، انجام تحقیقات کاربردی و اساسی و اطمینان از راهنمایی های فنی ، مشاوره و خدمات تخصصی به جامعه را ارائه می دهیم.

ماموریت ما

ما بخشی از سیستم دانشگاه هستیم که بالاترین سطح نظام آموزشی در جمهوری چک است. ما دانش را پشت سر می گذاریم ، مهارت ها را توسعه می دهیم و فضایی را برای رشد حرفه ای افراد و پیشرفت کل جامعه در مناطقی با تخصص های فناوری و اقتصادی ایجاد می کنیم. ما با سازمانهای دولتی ، مقامات محلی ، دانشگاههای داخلی و خارجی ، مؤسسات علمی ، سازمانها و افراد همکاری می کنیم. وظیفه اساسی ما این است:

 • ارائه آموزش عالی
 • تحقیق و توسعه را توسعه دهید
 • همکاری را با تمرین توسعه دهید

اصول اخلاقی

با کد اخلاق VSB - دانشگاه فنی اوستراوا ، به عنوان حامل فرهنگ و آموزش اروپا ، ارزشهای اخلاقی ناشی از محیط فرهنگی اروپا را اعلام می کند و بنابراین تلاش می کند تا فراتر از هنجارهای قانونی اجباری ، دارای یک استاندارد عالی از رفتار اخلاقی باشد.

آمار

 • 3176 فارغ التحصیل موفق امسال
 • 40 درصد از فارغ التحصیلان VSB-TUO زن هستند
 • بیش از 100 مزیت کارت فارغ التحصیلی

  ویژگی های پردیس

  یک دانشگاه مدرن که ما آن را ارتقا می دهیم

  ما به طور مداوم پردیس خود را توسعه می دهیم تا با داشتن ساختمان های جدید و نوسازی شده ، مراکز تحقیقاتی ، آزمایشگاه ها و کلاس های راحت ، محیطی مناسب را برای دانش آموزان خود فراهم کنیم.

  پردیس VSB-TUO دارای انواع امکانات برای دانشجویان ، کارمندان ، بلکه برای عموم مردم است. پردیس ما می تواند یک خانه دوم برای شما باشد.

  یکی از بزرگترین دانشگاه ها در اروپای مرکزی

  پردیس VSB - Technical University of Ostrava یکی از بزرگترین در اروپای مرکزی است. به غیر از اسکان ، خدمات پذیرایی ، ورزشی ، فرهنگی و فرهنگی و تعدادی سرویس دیگر نیز ارائه می دهد. در این پردیس همچنین می توانید یک دفتر پست ، فروشگاه های دانشجویی و یک اتصال Wi-Fi رایگان برای همه دانشجویان پیدا کنید. در داخل محوطه دانشگاه نیز یک گالری ، یک کتابخانه و یک غرفه رایانه شخصی قرار دارد. دانش آموزان می توانند از خدمات پزشک محلی ، روانشناس یا مشاور شغلی استفاده کنند.

  پردیس VSB-TUO طیف گسترده ای از امکانات ورزشی را برای دانشجویان ، کارمندان ، بلکه برای عموم مردم ارائه می دهد. در داخل محوطه دانشگاه ، زمین های بدمینتون و والیبال در فضای باز ، یک دیوار کوهنوردی ، زمین های بسکتبال سرپوشیده و والیبال و زمین فوتبال با چمن مصنوعی وجود دارد. می توانید تنیس روی میز بازی کنید ، سعی کنید ورزش های رزمی را انجام دهید ، به مراکز تناسب اندام یا به سالن هوازی ما بروید ، جایی که می توانید بین فرم های سریع یا آهسته از تمرین ها انتخاب کنید. یک استخر عمومی در دسترس است - فقط یک تراموا متوقف است.

  پردیس اصلی VSB-TUO در محیط بسیار دلپذیر Poruba - در مجاورت یک جنگل ، با مسیری برای اسکیت درون خط و یا دوچرخه سواری - واقع شده است. این محوطه دانشگاه حتی با شب با وسایل حمل و نقل عمومی به قسمت های دیگر استراوا مرتبط می شود. اوستراوا نه تنها با قطار بلکه در حال حاضر که اتوبان به اتمام رسیده است ، با اتوبوس و ماشین نیز بسیار مناسب است.

   مکان ها

   • Ostrava

    17. listopadu 2172/15, 708 00 , , Ostrava

   سوالات