Keystone logo
Politehnica University Timisoara

Politehnica University Timisoara

Politehnica University Timisoara

مقدمه

دانشگاه Politehnica Timisoara در (UPT) یکی از بزرگترین دانشگاه های فنی در اروپای مرکزی و شرقی است. این در سال 1920 به عنوان پاسخ به نیاز به مهندسان در زمینه بازسازی اقتصادی پس از WW1 تأسیس شد. در طی بیش از 95 سال از آن، دانشگاه Politehnica Timisoara در بیش از 123000 مهندس تولید کرده است، به شدت در سطح ملی و بین المللی برای صلاحیت خود قدردانی.

برنامه های آموزشی براساس نظام بولونیا سازماندهی شده اند. بیش از 12000 دانش آموز در سطوح مختلف (کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری و دکتری) ثبت می شوند، در حالی که تقریبا. 700 پرسنل آموزشی و تقریبا 500 کارمند اداری و کمکی در چارچوب آن کار می کنند.

دانشگاه پلی تکنیک Timisoara دارای 10 دانشکده: دانشکده معماری و شهرسازی؛ دانشکده اتوماسیون و محاسبات؛ دانشکده مهندسی عمران؛ دانشکده علوم ارتباطات؛ دانشکده برق و مهندسی برق؛ دانشکده الکترونیک، مخابرات و فناوری اطلاعات؛ دانشکده شیمی صنعتی و مهندسی محیط زیست؛ دانشکده مدیریت در تولید و حمل و نقل؛ دانشکده مهندسی مکانیک؛ دانشکده فنی در هونودوآرا

دانشگاه Politehnica Timisoara در صاحب یک زیرساخت های آموزشی و پژوهشی - ساختمان و تجهیزات - قابل مقایسه با دانشگاه های معتبر ترین اروپا. سرمایه گذاری های مهمی در طول سال گذشته ساخته شده است. دانش آموزان دانشگاه پلی تکنیک Timisoara در اختیار دانش آموزان دانشجویی مدرن قرار دارند که شامل دو کافه تریا و 16 خوابگاه دانشجویی هستند که بیش از 5 500 محل اقامت را ارائه می دهند. تمام 1800 اتاق دانشجویی مبله، اینترنت و تلویزیون کابلی دارند.

این دانشگاه است بیش از 250 موافقت نامه دو جانبه Erasmus + و بیش از 100 قرارداد همکاری چارچوب با دانشگاه های سراسر اروپا، بلکه از آسیا، آفریقا، آمریکای شمالی و جنوبی. هر سال بیش از 200 دانشجو تحصیل یا قرار دادن صنعتی در خارج از کشور را انجام می دهند، در حالیکه بیش از 100 دانشجو از موسسات شریک زندگی می کنند و یا تحت نظارت یک هماهنگ کننده UPT تحصیل می کنند و یا قرار می دهند.

شما در اختیار شما می توانید طیف گسترده ای از امکانات دانشگاه را به عنوان اقامت خود در UPT به عنوان لذت بخش و تولیدی که ممکن است.

پشتیبانی برای گرفتن ویزا. دپارتمان روابط بین المللی فراهم می کند اطلاعات و نرم افزار خود را برای به دست آوردن ویزا و اجازه اقامت پشتیبانی می کند. • محل اقامت. ما تضمین می کنند خوابگاه مقرون به صرفه برای همه دانش آموزان بین المللی است. اتاقها دارای اینترنت، کابل تلویزیون، یخچال، مبلمان و ملحفه، و توسط 2 یا بیشتر دانش آموزان به اشتراک گذاشته. حمام و سرویس بهداشتی، اتاق لباس های شسته شده، خواندن و اتاق آشپزخانه به اشتراک گذاشته است. تمامی خوابگاهها در راه رفتن فاصله از ساختمان UPT و مرکز شهرستان می باشد. محل اقامت در خوابگاه می توان در اولین 4 روز قبل از شروع سال تحصیلی ارائه شده است.

سرویس ناهار خوری. دانش آموزان می توانند کوپن های غذا برای سالن های غذاخوری دانشجویی خرید. هر کوپن تضمین یک وعده غذا در یک قیمت از حدود. 2 EUR. در محوطه دانشگاه دانش آموز شما نیز خواهد شد یک سوپر مارکت، فروشگاه های مواد غذایی مختلف و طیف گسترده ای از رستوران پیدا کنید. ترین خوابگاههای دانشجویی تلوان ماشین آلات است.

مراقبت پزشکی. پلیس کلینیک دانشجویی در پردیس دانشجویان قرار دارد و خدمات پزشکی و پزشکی داخلی، اکولوژی، پوست، برنامه ریزی خانواده، زنان، Otorhinolaryngology، چشم پزشکی را فراهم می کند. دانشجویان همچنین می توانند به متخصصان در زمینه های دیگر اشاره در صورت لزوم.

مراکز ورزشی. دو مجتمع های ورزشی موجود برای دانش آموزان UPT و کارکنان وجود دارد. شما دسترسی به سالن تناسب اندام داشته باشند، زمین فوتبال در هوای آزاد، در حال اجرا آهنگ، زمین مینی فوتبال تحت پوشش، استخر شنا سرپوشیده و روباز با سونا و تجهیزات ورزشی، بسکتبال و والیبال، قیر طبیعی و زمینه های تنیس پارچه ای پشمی.

کتابخانه. کتابخانه مرکزی دانشگاه Politehnica از تیمیشوارا دارای مجموعه گسترده ای از کتاب ها و نشریات، و همچنین پایگاه داده های علمی مربوطه. فضاهای خواندن، اتاق گروه کار کوچک، مناطق کامپیوتر محصولات و خدمات مرتبط در دسترس به دارندگان کارت کتابخانه هستند. یک مطالعه سالن کتابخانه 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته باز است.

رویدادها خوش آمدید. انتظار می رود دانش آموزان مبادله وارد یک هفته قبل از آغاز سال تحصیلی. فعالیت خوش آمدید کمک به دانش آموزان این شهرستان کشف و دانشگاه، خدمات و فرصت هایی که می توانید در حالی که در UPT ثبت نام استفاده کنید. دانشجویان بین المللی باید از افتتاح سال تحصیلی و جلسه خوش آمدید سازمان یافته در دانشکده خود، و همچنین به عنوان رویدادهای برگزار شده توسط دپارتمان روابط بین المللی شرکت کنند.

خدمات دیگر برای دانش آموزان UPT شامل: مربیان آکادمیک برای تمام مدت مطالعات، خدمات مشاوره شغلی و نمایشگاه های حرفه ای، یک آدرس ایمیل که می تواند برای ورود به ادوورام (اجازه دسترسی رایگان به اینترنت در 74 کشور)، حمل و نقل عمومی رایگان در Timisoara برای دانش آموزان زیر 26 سال و برای دانشجویان دکترا زیر 30 سال، بلیط های قطار رایگان در رومانیایی، تخفیف برای رویدادهای فرهنگی.

TOP 10 دلیل برای انتخاب UPT:

 1. ارزش پول. هزینه های تحصیل برای دانشجویان رومانیایی و بین المللی منطقی و مقرون به صرفه است. بورس تحصیلی بر اساس دستاوردهای تحصیلی یا نیاز مالی نیز در دسترس است.
 2. زیرساخت عالی برای تدریس و تحقیق. این دانشگاه سرمایه گذاری های ثابت برای به روز رسانی زیرساخت های آن انجام می دهد.
 3. انتخاب برنامه های تحصیلی گسترده UPT برنامه های تحصیلی را در چندین زبان مختلف در زمینه های مختلف آموزش می دهد.
 4. درجه کیفیت اتحادیه اروپا برنامه های تحصیلی معتبر، بین المللی شناخته شده به زبان انگلیسی، آلمانی یا فرانسوی آموزش داده می شود.
 5. مشاغل بالا فارغ التحصیلان. ما پیوندهای قوی با محیط کسب و کار داریم و بعد از فارغ التحصیلی برنامه های حرفه ای مربوطه را با فرصت های شغلی عالی ارائه می دهیم.
 6. پشتیبانی کامل در طول مطالعات شما. دسترسی آزاد به تمام امکانات دانشگاه، مشاوره تحصیلی و مشاوره شغلی.
 7. جامع، دوستانه، پردیس واقع در مرکز. خوابگاه دانشجویی، کافه تریا، مراکز ورزشی، کتابخانه، سالن های سخنرانی و آزمایشگاه ها در یک منطقه جمع و جور در نزدیکی مرکز شهر واقع شده اند.
 8. مکان عالی. Timişoara شهر امن، سرگرم کننده و فرهنگی متنوع است، با زندگی هنری پر جنب و جوش و جامعه کسب و کار پویا است. بیش از 40،000 دانشجوی رومانیایی و بین المللی اینجا برای رسیدن به اهداف شغلی خود مطالعه می کنند.
 9. چشم انداز بین المللی. ما از دانشجویان و سخنرانان مهمان از کشورهای مختلف برخوردار هستیم و دانشجویان ما فرصت دریافت کمک مالی برای تحصیل یا انجام کارآموزی در خارج از کشور را در یکی از موسسات شریک ما ارائه می دهیم.
 10. انجمن های دانشجویی قوی انجمن دانشجویان بسیاری از رویدادهای اجتماعی، علمی و حرفه ای را سازماندهی می کند. نمایندگان دانشجویی در پروسه های تصمیم گیری دانشگاه شرکت دارند.

مکان ها

مکان ها
 • 2 Piaţa Victoriei, RO-300006, Timișoara

سوالات