Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
upGrad

upGrad

upGrad

مقدمه

upGrad یک رهبر جهانی در آموزش عالی آنلاین است. با جدیدترین فناوری، آموزش، شرکای صنعتی، و اساتید در سطح جهانی، ما تجربیات یادگیری آنلاین همهجانبه ای را برای فراگیران خود در سطح جهانی ایجاد می کنیم. زندگی در upGrad با این رضایت مشخص همراه است که با ما شغلی برای مردم در سراسر جهان ایجاد خواهید کرد.

ماموریت ما این است که فراگیرانمان را به نتایج دلخواه خود برسانیم. این ارتقا که در سال 2015 تأسیس شد، بر 1 میلیون+ یادگیرنده ثبت نام شده در 50+ کشور در سراسر جهان تأثیر گذاشته است. اگر به نظر شما خوب است، از اینکه شما را در کنار خود داشته باشیم بسیار خوشحال خواهیم شد و با هم می توانیم به موفقیت های بزرگتری دست یابیم.

در مورد مهارت های تقاضا از upGrad بیاموزید

یادگیری پلت فرم همه چیز درباره چیست - ارتقاء

پلتفرم های یادگیری ما راهی عالی برای کسب دانش به منظور پیشبرد درک فرد است. این پلت فرم باز یک راه عالی برای افراد کنجکاو است تا درک بهتری از رشته ها به دست آورند. انعطاف پذیری، مقرون به صرفه بودن، و مهمتر از همه فرصت یادگیری محتوای مرتبط با صنعت، دلایل اصلی محبوبیت پلت فرم یادگیری ما در ارتقاء هستند.

همچنین اگر می‌خواهید دانش خود را ارتقا دهید، می‌توانید از این فرصت برای درک بهتر موضوع استفاده کنید. شما می توانید زمان و مکان مورد نظر خود را انتخاب کنید و به کار خود ادامه دهید. علاوه بر این، می‌توانید شکاف دانش را شناسایی کنید و بر این اساس مواد آموزشی را انتخاب کنید که به بهترین وجه برای مسیر شما مناسب است.

این مواد آموزشی تقریباً در همه حوزه‌ها مانند علم داده، فناوری و مدیریت موجود است که به زبان‌آموز اجازه می‌دهد تا خود را ارتقا دهد. upGrad محتوای بسیار قوی را در قالب توضیح مختصری از موضوعات برای زبان آموزان خود به ارمغان می آورد.

در upGrad، فرصتی برای دسترسی به برنامه درسی پیشرفته خواهید داشت. برنامه درسی مرتبط با صنعت به گونه ای طراحی شده است که فراگیران خود را برای صنعت آماده کند. با کمک این مواد آموزشی می توانید شغل خود را ارتقا دهید و فرصت های شغلی بهتری بدست آورید. می توانید دوستان، همکاران یا همسالان خود را نیز دعوت کنید تا در سفر یادگیری به شما بپیوندند.

مکان ها

  • Atlanta

    Inc. 675 Ponce de Leon Ave Suite NE223 Atlanta, GA 30308, Atlanta

  • Atlanta

    Inc. 675 Ponce de Leon Ave Suite NE223 Atlanta, GA 30308, Atlanta

    سوالات