Keystone logo
© University of Vaasa Executive Education
University of Vaasa Executive Education

University of Vaasa Executive Education

University of Vaasa Executive Education

مقدمه

University of Vaasa Executive Education ریشه قوی در دانشگاه واسا و دنیای علم دارد. ما هیجان‌انگیزترین و تأثیرگذارترین ارائه‌دهنده خدمات آموزش مداوم و بزرگسالان برای مدیران و متخصصان در فنلاند هستیم.

چرا University of Vaasa Executive Education را انتخاب کنید؟

اثربخشی

ما آموزش‌های الهام‌بخش و تاثیرگذار برای بزرگسالان و مستمر ارائه می‌دهیم که ابزارهای عملی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا به طور مؤثر و کارآمد در دنیای کار در حال تغییر کار کنید.

تجربه و تخصص

برنامه های عملی ما از علم دانشگاهی، تئوری و فرآیند آکادمیک تحقیق شده برای حل موثر چالش های مدیریتی و تجاری روزمره استفاده می کند.

دسترسی

ما یک شریک خدمات گرا، انعطاف پذیر و در دسترس بزرگسالان و آموزش مداوم هستیم که انتخاب، خیاط، خرید و ارائه خدمات خود را آسان کرده است.

متمایز شوید و تأثیر بگذارید

آموزش الهام بخش و با کیفیت بالا برای توسعه موثر زندگی کاری

آموزش اجرایی در دانشگاه واسا یک مربی، مربی و متخصص در رهبری، توسعه سازمانی و مهارت های تجاری است. ما رویکردی نوآورانه برای رشد، تغییر و چالش های رهبری ارائه می دهیم. ما همچنین یک شریک مبارزه طبیعی برای شرکت ها هستیم. ما می خواهیم روی مهارت سرمایه گذاری کنیم. ما درک تجاری شرکا و مشتریان خود را تقویت و رشد می دهیم. آموزش ما اعتماد به نفس در تصمیم گیری و توانایی نگاه به آینده را فراهم می کند. ساختار مدولار دوره‌های ما به شما امکان می‌دهد تا متناسب با موقعیت کاری و زندگی شما انعطاف‌پذیری داشته باشید.

برنامه های آموزشی اجرایی

برنامه‌های آموزشی اجرایی ما شامل برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت برای مدیران اجرایی، مدیریت میانی و مدیرانی است که به عنوان سرپرستان فوری کار می‌کنند. برنامه‌ها رهبری و مدیریت، حوزه‌های مختلف شایستگی تجاری و ویژگی‌های خاص صنایع منتخب را پوشش می‌دهند. برخی از ماژول های مطالعه به طور منظم سازماندهی می شوند، و برخی از ماژول های تنها یک بار. نگاه دقیق تری بیندازید و مورد مناسب خود را پیدا کنید!

MBA اجرایی

  • برنامه MBA اجرایی در دانشگاه واسا، تفکر و عمل شما را به سمتی استراتژیک و سودآورتر هدایت می کند. جدیدترین دانش مبتنی بر تحقیق، پایه و اساس درستی را فراهم می کند که می توانید با کمک برنامه MBA آن را عملی کنید. اعداد و کلمات مناسب یک ضرورت در مدیریت است. بنابراین، برنامه ما هسته سخت مهارت های تجاری و همچنین رهبری مردم گرا را پوشش می دهد - بدون فراموش کردن مشتریان.

برنامه های سفارشی

  • ما می‌توانیم برنامه‌های آموزشی و توسعه مناسب، مانند مربیگری مدیر، مربیگری تیم اجرایی، و رفاه در محل کار را سازماندهی کنیم تا نیازهای سازمان شما را در زمینه‌های دانشگاه واسا برآورده کنیم. ما می توانیم موضوعات مختلفی را در مدیریت و تجارت و همچنین فناوری و مدیریت عمومی پوشش دهیم.

دوره های آنلاین

  • ما آموزش آنلاین مستقل از زمان و مکان را برای کارشناسان، مدیران و مدیران اجرایی ارائه می دهیم. دوره های آموزشی آنلاین ما بر اساس دانش مبتنی بر شواهد است، عملی هستند و ابزارهای مشخصی را برای رفع نیازهای زندگی کاری ارائه می دهند.

دکترای مدیریت بازرگانی DBA

  • اگر می‌خواهید در سازمان‌ها، جوامع و اقتصادها و در عین حال توسعه حرفه‌ی خود، سهم مؤثری در تمرین داشته باشید، باید دید خود را تغییر دهید و افق‌های خود را از طریق DBA گسترش دهید.

مکان ها

  • Vaasa

    Puuvillakuja 8, 65200, Vaasa

سوالات