Keystone logo
University of Vaasa Executive Education

University of Vaasa Executive Education

University of Vaasa Executive Education

مقدمه

University of Vaasa Executive Education ریشه قوی در دانشگاه واسا و دنیای علم دارد. ما هیجان‌انگیزترین و تأثیرگذارترین ارائه‌دهنده خدمات آموزش مداوم و بزرگسالان برای مدیران و متخصصان در فنلاند هستیم.

چرا University of Vaasa Executive Education را انتخاب کنید؟

اثربخشی

ما آموزش‌های الهام‌بخش و تاثیرگذار برای بزرگسالان و مستمر ارائه می‌دهیم که ابزارهای عملی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا به طور مؤثر و کارآمد در دنیای کار در حال تغییر کار کنید.

تجربه و تخصص

برنامه های عملی ما از علم دانشگاهی، تئوری و فرآیند آکادمیک تحقیق شده برای حل موثر چالش های مدیریتی و تجاری روزمره استفاده می کند.

دسترسی

ما یک شریک خدمات گرا، انعطاف پذیر و در دسترس بزرگسالان و آموزش مداوم هستیم که انتخاب، خیاط، خرید و ارائه خدمات خود را آسان کرده است.

متمایز شوید و تأثیر بگذارید

آموزش الهام بخش و با کیفیت بالا برای توسعه موثر زندگی کاری

آموزش اجرایی در دانشگاه واسا یک مربی، مربی و متخصص در رهبری، توسعه سازمانی و مهارت های تجاری است. ما رویکردی نوآورانه برای رشد، تغییر و چالش های رهبری ارائه می دهیم. ما همچنین یک شریک مبارزه طبیعی برای شرکت ها هستیم. ما می خواهیم روی مهارت سرمایه گذاری کنیم. ما درک تجاری شرکا و مشتریان خود را تقویت و رشد می دهیم. آموزش ما اعتماد به نفس در تصمیم گیری و توانایی نگاه به آینده را فراهم می کند. ساختار مدولار دوره‌های ما به شما امکان می‌دهد تا متناسب با موقعیت کاری و زندگی شما انعطاف‌پذیری داشته باشید.

برنامه های آموزشی اجرایی

برنامه‌های آموزشی اجرایی ما شامل برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت برای مدیران اجرایی، مدیریت میانی و مدیرانی است که به عنوان سرپرستان فوری کار می‌کنند. برنامه‌ها رهبری و مدیریت، حوزه‌های مختلف شایستگی تجاری و ویژگی‌های خاص صنایع منتخب را پوشش می‌دهند. برخی از ماژول های مطالعه به طور منظم سازماندهی می شوند، و برخی از ماژول های تنها یک بار. نگاه دقیق تری بیندازید و مورد مناسب خود را پیدا کنید!

MBA اجرایی

  • برنامه MBA اجرایی در دانشگاه واسا، تفکر و عمل شما را به سمتی استراتژیک و سودآورتر هدایت می کند. جدیدترین دانش مبتنی بر تحقیق، پایه و اساس درستی را فراهم می کند که می توانید با کمک برنامه MBA آن را عملی کنید. اعداد و کلمات مناسب یک ضرورت در مدیریت است. بنابراین، برنامه ما هسته سخت مهارت های تجاری و همچنین رهبری مردم گرا را پوشش می دهد - بدون فراموش کردن مشتریان.

برنامه های سفارشی

  • ما می‌توانیم برنامه‌های آموزشی و توسعه مناسب، مانند مربیگری مدیر، مربیگری تیم اجرایی، و رفاه در محل کار را سازماندهی کنیم تا نیازهای سازمان شما را در زمینه‌های دانشگاه واسا برآورده کنیم. ما می توانیم موضوعات مختلفی را در مدیریت و تجارت و همچنین فناوری و مدیریت عمومی پوشش دهیم.

دوره های آنلاین

  • ما آموزش آنلاین مستقل از زمان و مکان را برای کارشناسان، مدیران و مدیران اجرایی ارائه می دهیم. دوره های آموزشی آنلاین ما بر اساس دانش مبتنی بر شواهد است، عملی هستند و ابزارهای مشخصی را برای رفع نیازهای زندگی کاری ارائه می دهند.

دکترای مدیریت بازرگانی DBA

  • اگر می‌خواهید در سازمان‌ها، جوامع و اقتصادها و در عین حال توسعه حرفه‌ی خود، سهم مؤثری در تمرین داشته باشید، باید دید خود را تغییر دهید و افق‌های خود را از طریق DBA گسترش دهید.

مکان ها

مکان ها
  • Puuvillakuja 8, 65200, Vaasa

سوالات