Keystone logo
University of Trieste دکترای علوم تولید مثل و تولید مثل
University of Trieste

دکترای علوم تولید مثل و تولید مثل

Trieste, ایتالیا

3 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

هدف دکترا در علوم تکثیر و توسعه این است که برنامه آموزش حرفه ای آکادمیک بین رشته ای و در صورت امکان، با هدف آماده سازی محققان بسیار متخصص در زمینه علوم زیست پزشکی و به ویژه در زمینه سلامتی مادران و نوزادان . مأموریت مدرسه این است که تمرینکنندگان را قادر نمایند که در آینده کارکنان دانشگاهها، موسسات تحقیقاتی تحقیقاتی IRCCS و سایر موسسات تحقیقاتی و صنایع تحقیقاتی بیومدیک را نمایندگی کنند. دکترا همچنین فرصتی برای آموزش در برنامه های تحقیقاتی بین المللی در زمینه توسعه کشورهای در حال ظهور فراهم می کند. برنامه آموزشی شامل دو حوزه تحقیقاتی است: اپیدمیولوژی بالینی و ژنتیک مولکولی. هدف از مکتب اپیدمیولوژی بالینی این است که محققان را قادر به انجام آزمایش های بالینی در زمینه های بیولوژیکی و پزشکی، برای تایید دستورالعمل های جدید، پیشنهاد روش های نوین درمانی و تشخیصی. هدف این مدرسه نیز آموزش دانشآموزان برای از بین بردن ضرورت افراد و انجام بررسیهای اپیدمیولوژیک برای ارزیابی اثرات بهداشتی اقدامات پیشگیرانه است.

مسیر ژنتیک مولکولی هدف آموزش متخصصان واجد شرایط در زمینه های مختلف تحقیق (پایه و کاربردی)، تشخیص و درمان های شخصی است، قادر به برقراری ارتباط با محیط بالینی و تعامل با آنها و نهایی کردن تجربه خود به نیازهای مراقبت می باشد.

فرصت های شغلی

دکترای علوم تکثیر و توسعه، کارشناسان بسیار متخصصی را آموزش می دهد که با توجه به ماهیت چند رشته ای مهارت های درگیر، سطح بالایی از آموزش های نظری و عملی و روابط همکاری با موسسات معتبر بین المللی و بین المللی قادر به یافتن استخدام در تخصص های پزشکی می باشد. ، زمینه های بیولوژیکی و آموزشی مولکولی.

زمینه های اصلی استخدام عبارتند از:

  • امکانات بالینی با تخصص خاص برای تحقیق (بیمارستان های دانشگاهی و IRCCS)
  • موسسات تحقیقاتی و تحقیقاتی بیومدیکال
  • موسساتی که تحقیقات در زمینه اجتماعی انجام می دهند (مشاوره های بهداشتی، مدارس و غیره)
  • کمیته های اخلاقی

علاوه بر امکان اشتغال در مراکز دولتی و خصوصی خصوصی - ملی و بین المللی - Ph.D. دانش آموزان در بیمارستان ها و مؤسسات منطقه ما مشغول به کار خواهند شد و به اهداف مهم آموزش سطح سوم پاسخ خواهند داد، به عنوان مثال برای ارائه قلمرویی که دانشگاه با کارکنان مجرب کار می کند.

خطوط تحقیق

بورس تحصیلی به مدت 3 سال اعطا می شود و مبلغ آن سالانه € 15.343،28 ناخالص (تقریبا € 1130 در هر ماه).

پذیرش بر اساس یک معاینه رقابتی است

فراخوان برنامه های کاربردی (اعلامیه مسابقه) در وب سایت ما موجود است .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ، لطفاً با این صفحه مشورت کنید .

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه