Keystone logo
© University of Arts Helsinki
University of the Arts Helsinki

University of the Arts Helsinki

University of the Arts Helsinki

مقدمه

University of the Arts Helsinki (Uniarts Helsinki) بالاترین سطح آموزش را در زمینه موسیقی، هنرهای زیبا، تئاتر و رقص در فنلاند ارائه می‌کند. Uniarts Helsinki پیشرو بین المللی در آموزش و پژوهش در زمینه هنر است و نقش هنر را به عنوان نیروی اصلاح کننده جامعه تقویت می کند. Uniarts Helsinki که در سال 2013 تأسیس شد، متشکل از آکادمی هنرهای زیبا، آکادمی سیبلیوس و آکادمی تئاتر است.

ما یک محل ملاقات آزاد برای هنر و یک جامعه دانشگاهی انتقادی برای اصلاح‌طلبان جسور و کارشناسان سنت هستیم که در آکادمی هنرهای زیبا، آکادمی سیبلیوس و آکادمی تئاتر قرار دارد.

آموزش و پژوهش در سطح جهانی

آکادمی سیبلیوس هلسینکی Uniarts در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2022 در زمینه هنرهای نمایشی رتبه 22 را کسب کرد. این رتبه بندی برای هفتمین بار در سال 2022 منتشر شد و آکادمی سیبلیوس از سال اول رتبه بندی در بین دانشگاه های برتر قرار گرفته است.

بازخورد عالی از دانش آموزانما بیشترین درخواست را برای تحصیل در فنلاند داریم: حدود 8 درصد از متقاضیان ما به عنوان دانشجو پذیرفته می شوند.

طبق بررسی های انجام شده، فارغ التحصیلان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ما از محتوا و کیفیت آموزش، تعامل با معلمان و منابع و خدمات موجود راضی هستند. نتایج بر اساس نظرسنجی های فارغ التحصیل کارشناسی و نظرسنجی های نظارت بر شغل انجام شده در سال 2021 است.

لیسانس هایی که در سال 2018 فارغ التحصیل شده اند متوجه می شوند که Uniarts Helsinki تدریس با کیفیت بالا ارائه می دهد. فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد از سال 2013 و فارغ التحصیلان دکترا از سال 2015 دریافتند که مدرک هلسینکی Uniarts آنها را به خوبی برای زندگی حرفه ای آماده کرده است.

نظرات مثبت دانشجویان تبادلیدانشجویان مبادله ای ما نیز از تحصیلات خود بسیار راضی بوده اند و دانشگاه به دلیل عملکردهای تبادل دانشجوی خود مورد تقدیر قرار گرفته است. این بازخورد در سال های 2016-2017 از دانش آموزانی که در برنامه تبادل اراسموس شرکت کرده بودند جمع آوری شد.

Uniarts Helsinki به عنوان بهترین دانشگاه ملی در زمینه تحرک اراسموس انتخاب شده است. افزایش قابل توجهی در تعداد دانشجویان مبادله ای که برای تحصیل موسیقی درخواست می کنند، به ویژه وجود داشته است.

سیستم کیفیت حسابرسی شدهUniarts Helsinki از یک سیستم کیفیت استفاده می کند که به ما کمک می کند از کیفیت بالای عملیات خود اطمینان حاصل کنیم.

این سیستم در سال 2018 ممیزی شد. ما نظرات مثبتی را برای رویکرد واقعاً مبتنی بر ارزش و دانش‌آموز محوری که در عملیات خود اتخاذ می‌کنیم، دریافت کردیم. آموزشی که ما ارائه می دهیم پیوند قوی با زندگی کاری دارد و فارغ التحصیلان ما در توسعه آموزش ما نقش دارند.

آمار

مطالعات

 • تعداد دانش آموزان: 1958 دانش آموز (در سال 2021)
 • تعداد مدارک تکمیل شده: 278 مدرک کارشناسی ارشد، 203 مدرک کارشناسی، 13 مدرک دکترا (در سال 2021)
 • تعداد متقاضیان: 4887 متقاضی، 322 نفر پذیرفته شده به عنوان دانشجو (در سال 2021)
 • رتبه بندی دانشگاه: رتبه بیست و دوم برای آکادمی سیبلیوس هلسینکی Uniarts در زمینه هنرهای نمایشی در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS 2022.
 • دانشجویان بین المللی: 17 درصد از دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد و 20 درصد از دانشجویان دکترا از خارج از فنلاند می آیند (در سال 2021)

پژوهش

 • مقدار بودجه تحقیقات خارجی: 1.3 میلیون یورو (در سال 2021)
 • تعداد محققین: 65 استاد (شامل اساتید مدعو)، 19 محقق (همکار پژوهشی آکادمی فنلاند، محقق، پژوهشگر فوق دکتری، محقق دانشگاه)، 209 کاندیدای دکترا (در سال 2021)
 • تعداد انتشارات: 122 مقاله علمی با داوری، 85 مقاله علمی دیگر (در سال 2021)

پرسنل

 • تعداد کارمندان: 773 کارمند معادل تمام وقت (در سال 2021)
 • کارکنان بین المللی: 12٪ از کارکنان آموزشی و پژوهشی از خارج از فنلاند می آیند (در سال 2021)

  ویژگی های پردیس

  Uniarts Helsinki دو پردیس در هلسینکی دارد - Sörnäinen و Töölö - و همچنین در Seinäjoki و Kuopio فعالیت می کند.

  پردیس تولو

  امکانات آموزشی و مکان های اجرای موسیقی عمدتاً در پردیس تولو هلسینکی Uniarts واقع شده است. این ساختمان ها در قلب هلسینکی واقع شده اند.

  امکانات (مرکز موسیقی هلسینکی، ساختمان N، و ساختمان R) چندین اتاق تمرین و کلاس های درس در مرکز شهر هلسینکی به ویژه برای دانش آموزان آکادمی سیبلیوس هلسینکی Uniarts فراهم می کند.

  مرکز موسیقی هلسینکی و ساختمان‌های Nervanderinkatu و Pohjoinen Rautatienkatu دارای سالن‌هایی برای اهداف مختلف و همچنین امکانات کاری برای کارکنان Uniarts Helsinki هستند.

  در وب سایت ما درباره پردیس Töölö ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

  پردیس Sörnäinen

  پردیس Sörnäinen در مرکز هلسینکی یک محیط آموزشی الهام بخش به ویژه برای دانشجویان هنرهای زیبا، تئاتر و رقص ارائه می دهد.

  ساختمان کوکوس که آکادمی تئاتر در آن قرار دارد، امکاناتی را به ویژه برای دانشجویان رقص و تئاتر فراهم می کند. ساختمان Mylly که در سال 2021 تکمیل شد، دانشجویان هنرهای زیبا، طراحی نور و صدا و طراحی برای هنرهای نمایشی را در خود جای داده است. همچنین یک کتابخانه مجهز و یک رستوران دانشجویی در پردیس Sörnäinen وجود دارد.

  در وب سایت ما درباره پردیس Sörnäinen اطلاعات بیشتری کسب کنید.

   مکان ها

   • Helsinki

    Töölönkatu, 3, 00100, Helsinki

   • Helsinki

    Sörnäisten rantatie 19, 00530, Helsinki

    سوالات