Keystone logo
University of Texas Arlington PhD در فیزیک / فیزیک کاربردی
University of Texas Arlington

PhD در فیزیک / فیزیک کاربردی

Arlington, آمریکا

4 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

USD ۱۱٬۰۴۴ *

در محوطه دانشگاه

* 10،126 دلار در هر ترم برای غیر ساکنان (9 ساعت در هر ترم). 4،577 دلار در هر ترم برای غیر ساکنان (9 ساعت در هر ترم).

مقدمه

هدف از کار فارغ التحصیل در فیزیک ، آماده سازی دانش آموز برای ادامه حرفه ای و علمی به عنوان یک فیزیکدان است. برنامه های مقطع کارشناسی ارشد فیزیک به گونه ای طراحی شده است که از طریق دوره های رسمی و گزینه های برخی از تخصص یا مشارکت در تحقیقات اصلی در یکی از پروژه های مختلف به کارگردانی دانشکده ، به دانش آموزان آموزش پیشرفته در کلیه زمینه های اصلی فیزیک می دهد. دکتر فلسفه فیزیک و برنامه کاربردی فیزیک ترکیبی از عناصر سنتی یک برنامه دکتری علوم با دوره هایی در موضوعات خاص کاربردی و کارآموزی در یک محیط فناوری است. این شرکت برای تولید متخصصان بسیار ماهر و با چشم اندازی گسترده از موضوع طراحی شده است که ممکن است آنها را به همان اندازه برای مشاغل آزمایشگاه های دانشگاهی یا دولتی یا صنعتی آماده کند.

تحقیقات کنونی در این بخش در زمینه فیزیک مواد و مواد مواد فشرده، علوم نانویی، فیزیک نانو، فیزیک فیزیک، فیزیک فیزیک، فیزیک انرژی بالا، اپتیک و آموزش فیزیک انجام شده است.


شرایط پذیرش

کلیه دانشجویان پذیرفته شده در مقطع دکتری. این برنامه با موقعیت دستیاری تدریس تحصیلات تکمیلی (GTA) پشتیبانی می شود ، که مبلغ 18،000 دلار برای نه ماه (منهای کسر بیمه درمانی) و بورسیه تحصیلی را پرداخت می کند که 85 درصد شهریه را پرداخت می کند (شهریه باقی مانده ، حدود 1500 دلار توسط دانشجو پرداخت می شود) ) ما همچنین تابستان را پشتیبانی می کنیم ، هرچند که مقدار دقیق آن متفاوت است. بسیاری از دانشجویان از طریق کمک های مالی و بورس های مختلف دپارتمان ، این سطح حمایت بیشتری را دریافت می کنند. دانش آموزان به محض شروع تحقیقات خود به سمت دستیار تحقیقات تحصیلات تکمیلی (GRA) می روند. GRA توسط کمک هزینه مشاور پژوهشی دانشکده پرداخت می شود و این هزینه کل شهریه ، به علاوه کمک هزینه تحصیلی را می پردازد (مبلغ دقیق توسط استاد تعیین می شود ، اما تقریباً همان GTA است). دانشجویان دارای جایگاه خوب دانشگاهی تا پایان دوره دکتری از پشتیبانی در قالب GRA یا GTA دریافت می کنند. جایگاه خوب دانشگاهی به این شرح است

1. حفظ معدل B یا بهتر در کلیه دوره ها - معدل پایین تر از 3.0 برای مشروط شدن دانشگاهی است.

2- گذراندن هر چهار امتحان صلاحیت دپارتمان قبل از پایان سال دوم. در هر سه ساعت 4 روز امتحان وجود دارد (برق

3. داشتن مشاور پژوهشی دانشکده خود تأیید کنید که پیشرفت کافی در مقطع دکتری حاصل می شود.

ما تمام تلاش خود را برای حمایت از دانشجویان انجام می دهیم تا آنها موفق باشند. حدود 80 درصد دانشجویان پذیرفته شده دکتری خود را کامل می کنند. درجه.

زمان تحصیل در گروههای تحقیقاتی در بخش متفاوت است ، اما میانگین آن حدود 6 سال است (به اندازه 4 و حداکثر 7). دانش آموزانی که با مدرک کارشناسی ارشد ورود می کنند ، در صورت گذراندن دوره معادل در موسسه دیگری ، می توانند برخی از دوره های مورد نیاز را لغو کنند. این تعیین توسط مشاور فارغ التحصیل انجام می شود.

متقاضیان باید صفحات وب گروه را با دقت بررسی کنند تا مشخص کنند که چه نوع تحقیقاتی انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که علایق آنها با کارهایی که در UT آرلینگتون انجام می شود مطابقت دارد. همچنین توصیه می شود که با اساتید در زمینه های مورد علاقه تماس بگیرید تا دریابید که آیا آنها انتظار دارند سال بعد تحصیلی برای دانش آموخته دوره تحصیلی داشته باشد. بعضی اوقات استاد می داند دانشجویی را به گروه اضافه می کند یا نه. علاوه بر عوامل دانشگاهی ، کمیته پذیرش دانش آموختگان فیزیک هنگام بررسی برنامه های دانشجویی به عنوان بخشی از تلاش ما برای داشتن تعادل و تنوع در پذیرش های ما ، نیازهای پژوهشی این بخش را در نظر می گیرد. بیانیه مورد علاقه ای که دانش آموزان به عنوان بخشی از برنامه می نویسند در همین زمینه در نظر گرفته می شود.

شهریه و قیمت مناسب

اطلاعات شهریه و دسترسی به UTA

تاریخ تقاضای اولویت

پاییز | 15 مارچ
بهار | 15 آگوست
تابستان | 15 فوریه

برنامه ها پس از تاریخ اولویت منتشر شده برای هر ترم پذیرفته می شوند ، اما برای بررسی تضمینی در پذیرش ، لطفاً برنامه و مطالب مرتبط را تا تاریخ اولویت ارسال کنید. با این حال ، مهم است که قبل از تاریخ شروع مورد نظر خود را به خوبی اعمال کنید تا واجد شرایط فرصتهای تأمین اعتبار ویژه برنامه مانند کمک هزینه ها و بورس های تحصیلی باشید. به خاطر داشته باشید که زمان پردازش برنامه های دپارتمان بسیار متفاوت است و برخی از برنامه ها به برنامه های حداکثر تا یک سال نیاز دارند.

درباره مدرسه

سوالات