Keystone logo
University of Texas Arlington دکترا در سیستم های اطلاعاتی
University of Texas Arlington

دکترا در سیستم های اطلاعاتی

Arlington, آمریکا

4 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

USD ۱۱٬۰۴۴ *

در محوطه دانشگاه

* 10،126 دلار در هر ترم برای غیر ساکنان (9 ساعت در هر ترم). 4،577 دلار در هر ترم برای غیر ساکنان (9 ساعت در هر ترم).

مقدمه

هدف از Ph.D. مدرک کارشناسی ارشد در زمینه سیستم های اطلاعاتی، توسعه دانش پژوهان با توانایی آموزش و انجام تحقیقات مستقل است. تاکید اصلی در برنامه ما ارائه آموزش در پژوهش های علمی است. این کار از طریق ترکیبی از دوره های آموزشی و فعالیت های تحقیقاتی انجام می شود. این دوره کار دانش بنیادی در زمینه های مختلف سیستم های اطلاعاتی را فراهم می کند و بینش های مربوط به موضوعات پژوهشی مورد علاقه محققین سیستم اطلاعات را ارائه می دهد. همچنین شامل دوره های روش تحقیق و تکنیک های تجزیه و تحلیل داده ها می باشد. دانشآموزان با همکاری اعضای هیات علمی مشهور دنیا با یکدیگر به صورت یکپارچه در پروژههای پژوهشی که پیامدهای فراوانی برای صنعت و اقتصاد دارند، کار می کنند. دانش آموزان تشویق می شوند که نتایج تحقیقات خود را در کنفرانس ها ارائه دهند و یافته های آنها را در نشریات منتشر کنند. دانش آموزان فرصتی برای به دست آوردن تجربه تدریس به طور مستقل آموزش یک یا چند کلاس دارند.

ما دانشکده ای بسیار موفق داریم که به دلیل دستاوردهای تحقیقاتی در سطح بین المللی شناخته شده است. علایق پژوهشی آنها شامل موارد فنی ، مدیریتی و سازمانی است که در زمینه توسعه ، استقرار ، استفاده و تأثیر سیستم های اطلاعاتی در سازمان های تجاری و همچنین در جامعه به کار می رود. برخی از زمینه های مورد علاقه فعلی امنیت سایبری ، رسانه های اجتماعی ، داده های بزرگ و تجزیه و تحلیل پیشرفته ، متن و داده کاوی ، سیستم های اطلاعاتی هوشمند ، محاسبات موبایل و تصمیم گیری ، مراقبت های بهداشتی ، IT برای توسعه ، مدیریت دانش سازمانی و موارد دیگر است. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد علایق پژوهشی اعضای هیئت علمی ، به صفحات وب دانشکده ما مراجعه کنید.

متقاضیانی با درجه ای در سیستم های اطلاعاتی، علوم رایانه و یا زمینه مرتبط که خواهان تبدیل شدن به استادان دانشگاهی و محققان هستند، تشویق می شوند که درخواست کنند.

شرایط پذیرش

پذیرش در Ph.D. برنامه بر اساس تکمیل الزامات عمومی پذیرش پذیرش تحصیلات تکمیلی است. برای Ph.D. پذیرش برنامه، نمره در آزمون پذیرش مدرک کارشناسی (GMAT) یا امتحان رکورد تحصیلی (GRE) و رکورد عملکرد تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد نیاز است. دانش آموزانی که زبان انگلیسی خود را زبان مادری خود نیستند، باید نمره TOEFL حداقل 550 را بدست آورند. تافل را نمیتوان ازدست داد، حتی زمانی که یک دانشآموز دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه آمریکایی است. متقاضیان بین المللی که نمره کمتر از حد مجاز را در قسمت کلامی امتحانات ورودی می گذارند ممكن است تحت شرایطی كه امتحان كارشناسي در انگلستان را امتحان می كنند یا برنامه كارشناسي انگليسی فارغ التحصیلی انگلستان را قبل از شروع دوره كارشناسي فارغ التحصيل كنند. متقاضیان تشویق می شوند که با نرم افزار خود رزومه ای را ارائه دهند که از تجربیات حرفه ای و شخصی، توانایی های زبانی، مهارت های رایانه و تجربه رهبری برجسته است. بیانیه ای از هدف که توصیف زمینه آکادمیک و کارشناسی متقاضی، منافع تحقیق، و دلایل درخواست برای Ph.D. برنامه به عنوان بخشی از برنامه مورد نیاز است.

معیارهای متعدد برای تصمیم گیری های پذیرش استفاده می شود. معیارهای کمی شامل نمره GMAT یا GRE متقاضی و درجه متوسط ​​نمرات در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد است که توسط پذیرش تحصیلات تکمیلی محاسبه می شود. هیچ فرمول استفاده نمی شود و نه وزن تعیین شده برای این عوامل. حداقل تعداد نمرات برای GMAT یا GRE مورد نیاز برای پذیرش و هیچ نمره برش در میانگین میانگین نمرات وجود ندارد. نمره آزمون استاندارد شده (GMAT یا GRE) به عنوان تنها معیار برای تصمیم گیرنده پذیرش مورد استفاده قرار نمی گیرد.

Ph.D. تصمیم گیری های پذیرش توسط یک کمیته به ریاست اصلی هماهنگ کننده زمینه برای مسیر که متقاضی مایل به تخصص (در مدیریت، امور مالی، و غیره) ساخته شده است. این کمیته ها معمولا به عوامل متعددی (اهداف آموزشی، توصیه نامه ها و غیره) علاوه بر معیارهای کمی برای تصمیم گیری می پردازند. همه دانش آموزانی که مایل به داشتن یک برنامه قوی برای یک Ph.D. برنامه را تشویق می کنند تا از طریق فعالیت هایی مانند کار به عنوان یک دستیار تحقیق برای اعضای هیات علمی، نوشتن پایاننامه کارشناسی ارشد و یا ارائه مقالات در کنفرانس های دانشگاهی، به دست آورد. عملکرد قوی در دوره ها در روش های تحقیق و آمار پیشرفته نیز مثبت است. دانش آموزانی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند پذیرش در یک حوزه خاص مدیریت کسب و کار هستند، تشویق می شوند تا با هماهنگ کننده اصلی زمینه برای این منطقه تماس بگیرند.

اطلاعات اضافی در مورد برنامه.

شهریه و قیمت مناسب

اطلاعات شهریه و دسترسی به UTA

تاریخ تقاضای اولویت

پاییز | 15 مارچ
بهار | 15 آگوست
تابستان | 15 فوریه

برنامه ها پس از تاریخ اولویت منتشر شده برای هر ترم پذیرفته می شوند ، اما برای بررسی تضمینی در پذیرش ، لطفاً برنامه و مطالب مرتبط را تا تاریخ اولویت ارسال کنید. با این حال ، مهم است که قبل از تاریخ شروع مورد نظر خود را به خوبی اعمال کنید تا واجد شرایط فرصتهای تأمین اعتبار ویژه برنامه مانند کمک هزینه ها و بورس های تحصیلی باشید. به خاطر داشته باشید که زمان پردازش برنامه های دپارتمان بسیار متفاوت است و برخی از برنامه ها به برنامه های حداکثر تا یک سال نیاز دارند.

درباره مدرسه

سوالات