Keystone logo
University of Texas Arlington

University of Texas Arlington

University of Texas Arlington

مقدمه

ما ماوریکس هستیم

دانشگاه تگزاس در آرلینگتون ، یک رهبر آموزشی در قلب منطقه پررونق شمال تگزاس ، ذهن هایی را در محیطی پرورش می دهد که برتری ، نوآوری و تنوع را ارزشمند می داند. UTA به پرورش یادگیرندگان مادام العمر و اندیشمندان انتقادی منطقه و ملت ما تقاضا دارد.


دانشگاه عالی در سطح جهانی

UTA یک نیروگاه رو به رشد Carnegie Research-1 "بالاترین فعالیت تحقیقاتی" است که متعهد به کشف افزایش دهنده زندگی ، آموزش نوآورانه و مشارکت جامعه مراقبتی است.

US News and World Report "رتبه بندی بهترین مدارس تحصیلات تکمیلی شامل بیش از 20 برنامه تحصیلات تکمیلی در UTA است. برنامه های دانشگاهی ما دارای رتبه عالی بهترین و درخشان ترین دانشمندان از بیش از 100 کشور را به خود جلب می کند و اعضای هیئت علمی و دانشجویان ما به طور مداوم به دلیل دستاوردهای خود از اعتبار ملی و بین المللی برخوردار می شوند. UTA به عنوان ششمین دانشگاه بسیار متنوع در کشور ، به گنجاندن و فرصت های فرهنگی می بالد.

عمق این افتخارات بر وضعیت UTA به عنوان مکانی برجسته برای فعالیت های فکری و محرک تغییرات مثبت تأکید می کند.

امکانات پیشرفته

منابع بیشتر. رقابت کمتر.

ما برخی از باور نکردنی ترین محیط های یادگیری را در سیستم دانشگاه تگزاس داریم. دانش آموزانی که به اینجا می آیند به زودی متوجه می شوند که به همه آنها دسترسی دارند. از هنرمندانی که آثار خود را در گالری در UTA به نمایش می گذارند ، تا پرستاران آینده که به اورژانس در بیمارستان هوشمند ما پاسخ می دهند ، یا کشف پروژه های جدید در علم و پزشکی در ساختمان جدید تحقیقات مهندسی علوم مهندسی. دانش آموزان ما این شانس را دارند که در فضاهایی کار کنند که مرز بین دنیایی که در آن یاد می گیرند و محیطی که به شکل گیری آن کمک می کند ، محو شود.


فارغ التحصیلان ما رهبران جهان هستند

ما دانش آموزان را با مشاغل آنها مرتبط می کنیم. ما به اعضای هیئت علمی خود اجازه می دهیم تا علایق آنها را دنبال کنند. و ما جهان را با ایده های تازه و استعدادهای مصمم عرضه می کنیم. آنچه همه این موارد را ممکن می سازد ، سازمان مرکزی قوی ما است که با کارایی ، وضوح و صداقت کار می کند.

در میان بیش از 220 هزار فارغ التحصیل دانشگاه ، فضانوردان ، پرستاران ، معلمان ، کارآفرینان ، هنرمندان ، شهرداران ، دانشمندان و برخی از تأثیرگذارترین افراد در منطقه دالاس-فورت ورث هستند. آنها از طریق سرپرستی ، اشتیاق و حمایت سخاوتمندانه خود به UTA کمک می کنند تا به ماموریت خود برسد و دانش آموزان و اعضای هیئت علمی را قادر می سازد تا جهان را با راه حل های جسورانه و تأثیر جهانی تغییر دهند.

فارغ التحصیلان UTA سالانه 20.7 میلیارد دلار به ایالت تگزاس و 16.1 میلیارد دلار به شمال تگزاس کمک اقتصادی می کنند. فارغ التحصیلان ما در 24 شرکت Dallas-Fort Worth Fortune 500 کار می کنند. ما دنیا را دنبال نمی کنیم ، بلکه آن را مطابق استانداردهای خود پیش می بریم.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Arlington

    South Nedderman Drive,500, 76013, Arlington

سوالات