Keystone logo
University of Tennessee - Space Institute

University of Tennessee - Space Institute

University of Tennessee - Space Institute

مقدمه

موسسه فضایی دانشگاه تنسی (UTSI) یک موسسه تحصیلات تکمیلی و تحقیقاتی است که در تنسی میانه در مجاورت مجتمع توسعه مهندسی آرنولد نیروی هوایی ایالات متحده واقع شده است. UTSI در سال 1964 به عنوان بخشی از دانشگاه تنسی تاسیس شد و به یک موسسه بین المللی شناخته شده برای تحصیلات تکمیلی و تحقیقات در مهندسی، فیزیک، ریاضیات و سیستم های هوانوردی تبدیل شد و سهم قابل توجهی در سطوح محلی، ایالتی، ملی و جهانی داشته است. .

مأموریت

UTSI به طور مداوم فرهنگ برتری در تحصیلات تکمیلی و تحقیقات حمایت شده را برای پیشبرد هنرهای پیشرفته در علوم آزمایش هوافضای یکپارچه نشان می دهد که برای موفقیت سهامداران ما ارزش می افزاید.

چشم انداز

دانشگاه پیشرو در علوم آزمایشی هوافضا یکپارچه.

فارغ التحصیلان ما

بیش از 2000 مدرک تحصیلات تکمیلی - از جمله بیش از 250 دکترا - از طریق UTSI اعطا شده است که تعداد زیادی از آنها به تنسی ها اعطا شده است. سال‌ها، UTSI با ارائه یک برنامه کارشناسی ارشد علوم خارج از دانشگاه (MS) در مدیریت مهندسی (مهندسی صنایع) در مکان‌های صنعتی به صنعت تنسی خدمت کرده است. ما فارغ التحصیلان برجسته زیادی داریم که تعدادی از آنها به عنوان فضانورد، رؤسای شرکت ها، دانشمندان ارشد، مدیران مهندسی، و دانشمندان و دانشمندان مشهور به شهرت ملی دست یافته اند. بسیاری از فارغ التحصیلان ما سمت های سطح بالایی را در صنعت، دولت و دانشگاه ها نه تنها در ایالات متحده بلکه در سایر کشورها نیز اشغال می کنند.

اعتباربخشی

دانشگاه تنسی، ناکسویل توسط انجمن جنوبی کالج ها و کمیسیون مدارس در کالج ها (SACSCOC) معتبر است. دانشجویانی که مدارک تحصیلات تکمیلی و گواهی در رشته های ارائه شده توسط مؤسسه فضایی دانشگاه تنسی را دریافت می کنند، فارغ التحصیلان دانشگاه تنسی، ناکسویل هستند، که از سال 1897 به طور مداوم توسط SACSCOC تأیید شده است و مجاز به اعطای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا است. با کمیسیون کالج ها در 1866 Southern Lane، Decatur، جورجیا 30033-4097 تماس بگیرید یا برای سوالاتی در مورد اعتباربخشی دانشگاه تنسی، ناکسویل، با شماره 404-679-4500 تماس بگیرید.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

مکان ها
  • B H Goethert Parkway,411, 37388, Tullahoma

سوالات