Keystone logo
University of South Florida دکترای مدیریت بازرگانی
University of South Florida

دکترای مدیریت بازرگانی

Tampa, آمریکا

3 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

USD ۲٬۵۰۰ / per year *

در محوطه دانشگاه

* هزینه تحصیل در رشته کارشناسی کمک هزینه تحصیلی به مبلغ 2500 دلار به ازای هر سال دانشجو است.

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

بررسی اجمالی

برنامه دکترا ارائه شده توسط کالج ماما، 90 ساعت اعتبار است و فارغ التحصیلان آن آمادگی برای حرفه ای را به عنوان استادان دانشگاه و دانشگاه و به عنوان تحقیق و پرسنل کارکنان در صنعت و دولت فراهم می کند. رشد فکری دانش آموزان از طریق همکاری نزدیک با استادان در سمینارها، پروژه های تحقیقاتی و سایر تکالیف هایی که مهارت های تحقیق و آموزش را توسعه می دهند، تقویت می شود. برنامه درسی مفاهیم گسترده ای از اجزای یکپارچه مدیریت کسب و کار را فراهم می کند و همچنین عمق تخصص تخصص را به میزان قابل توجهی برای دانش آموزان می دهد تا بتوانند معنی دار کمک به این رشته باشند. انعطاف پذیری در برنامه درسی اجازه می دهد تا هر دانش آموز بر اساس نقاط قوت خود بنا شده و به دانش آموزان با سطوح مختلف آمادگی در زمینه های متنوع متصل شود. غلظت ها در زمینه های زیر ارائه می شود: حسابداری، مالی، سیستم های اطلاعاتی و بازاریابی. حوزه های پشتیبانی از تحصیل در این زمینه ها و در خارج از کالج ارائه می شود. با این حال، مدرک تحصیلی دکترا فلسفه در کسب و کار با تخصص در یکی از مناطق متمرکز شده است.

منطقه خلیج تامپا

خلیج تامپا یک منطقه شهری پرطرفدار است. تقریبا در هر یک از چهار شرکت تجاری و خدمات اطلاعاتی در فلوریدا حضور خلیج تامپا وجود دارد. این منحصر به فرد University of South Florida کالج تجاری Muma College University of South Florida در منطقه ای متولد شده برای مشارکت تجاری قرار می دهد.

به عنوان قلب شهری ساحل خلیج فلوریدا، کمبود تفریحی و جاذبه های فرهنگی شامل سالن های ورزشی، سالن های عملکرد، موزه ها، تئاتر ها، باغ وحش ها و سالن های حیات وحش، پارک های تفریحی، مکان های خرید و رستوران ها وجود ندارد. www.visittampabay.com

در مرکز شهر در حالت آفتابی واقع شده است، تقریبا سالی آفتابی است. استثناء آن به طور منظم، دوام شبانه کوتاه مدت ما در طول ماه های تابستان (ژوئن تا سپتامبر) خواهد بود. میانگین سالانه درجه حرارت بالا 81 درجه و درجه حرارت متوسط ​​سالانه 65 درجه است. http://www.usclimatedata.com/climate/tampa/florida/united-states/usfl0481

زندگی دانشگاهی

یک انرژی منحصر به فرد و بدون وقفه وجود دارد که زندگی دانشجویی در USF را مشخص می کند. فقط با راه رفتن بر روی دانشگاه، دانشجویان فعلی و آینده نگر می توانند این احساس را در جامعه خانگی ببینند. این دانشگاه با فرصت های درگیر شدن، ملاقات با دوستان جدید، کشف احساسات شما و ایجاد تفاوت است.

منابع کالج

مرکز Lasher برای بازارهای مالی، فضایی 1100 فوت مربعی مجهز به ترمینال بلومبرگ، تیکر سهام، تخته سفید و غیره است که به دانش آموزان کمک می کند تا اطلاعات بازار مالی در زمان واقعی را تجزیه و تحلیل کنند. دانش آموزان دکترا، به ویژه، منابع مفید در تحقیقات خود را در مورد سهام، اوراق قرضه و سرمایه گذاری.

مرکز مدیریت زنجیره تامین و پایداری با استفاده از دانشکده های بین المللی شناخته شده است که آموزش مدیریت زنجیره تامین، تدارکات معکوس، و مسائل مربوط به پایداری به دانش آموزان و مشتریان شرکت های بزرگ است. این تحقیق به سوی راه حل های خلاقانه برای مسائل زنجیره تامین واقعی هدایت می شود. برنامه درسی و آموزش به معنای افزایش تعداد مدیران زنجیره تامین و متخصصان لجستیک است.

مرکز تمرین ISDS به دانش آموزان اجازه می دهد تا در پروژه های واقعی دنیا که توسط شرکای صنعتی حمایت می شوند، تجربه کنند. این پروژه ها تحت نظارت حداقل یکی از مربیان دانشکده و حداقل یک نماینده از حامی صنعت پروژه است. دانش آموزان از دانش آموزان و مربیان صنعت، تجربه ارزشمندی را کسب می کنند. در نتیجه، آنها در بازار کار رقابتی تر می شوند. اعضای هیات علمی با استفاده از دانش خود به مسائل دنیای واقعی، به آنها کمک می کنند تا پول خود را در زمینه خود نگه دارند. علاوه بر این، آنها نه تنها قادر به ارائه مشکلات صنعتی و راه حل های فناوری در کلاس می باشند بلکه می توانند این مسائل را در تحقیقات خود ادغام کنند. شرکای صنعتی از داشتن دسترسی به دانش آموزان برتر که می توانند راه حل های مربوط به مسائل خود را ایجاد کنند، بهره مند می شوند و می توانند به تخصص دانشکده ISDS کمک کنند.

دایره حسابداری در سال 1990 برای کمک به Lynn Pippenger School of Accountancy به اهداف خود دست یافت. دایره حسابداری نشان دهنده مشارکت در میان اعضای هیات علمی، دانشجویان، فارغ التحصیلان و دوستان مدرسه است. مأموریت دایره حسابداری این است که پیشرفت های حرفه ای دانش آموزان را ارتقاء دهد و موفقیت دانش آموزان و اعضای هیات علمی را از طریق فرصت هایی که با همکاران تجاری Tampa Bay درگیر می شود، ترویج کند.

شورای مشورتی حسابداری کانالهای ارتباطی میان دانشکده حسابداری و جامعه حرفه ای را که مدرسه در خدمت آن است. اعضای شورای مشورتی دارای دانش و تجربه گسترده ای در حرفه حسابداری و علاقه شدید به حمایت و ارتقای اسناد و مدارک تحصیلی لیوین پاپنگر، USF هستند. برنامه

مرکز تجزیه و تحلیل و خلاقیت، هسته هویت متمایز کالج را نشان می دهد. این امر باعث می شود جو و نوآوری و تجزیه و تحلیل در سراسر مدرسه، کلاس های درس، و تحقیقات. این شامل ترویج پیشرفت های پیشرفته در زمینه حل چالش های کسب و کار و سازمانی، از جمله تحقیق در زمینه تحلیل و خلاقیت است.

مرکز ارتباطات تجاری، با مهربانی به نام مرکز BizComm توسط دانش آموزان و هیئت علمی به طور یکسان، به دانش آموزان کمک می کند مهارت های ارتباطی خود را با کارگاه های رایگان و خدمات یک به یک تقویت کنند. کارکنان BizComm به دانشجویان کمک می کند تا با مقالات علمی، مهارت های ارائه، و اخلاق در ارتباطات حرفه ای.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه