Keystone logo
© UPS-Ludovika
University of Public Service

University of Public Service

University of Public Service

مقدمه

University of Public Service (Ludovika – UPS) تنها مؤسسه ای در مجارستان است که برنامه های درجه در خدمات عمومی را با رویکردی جامع با تمرکز بر نیازهای دولت ارائه می دهد. نسل بعدی کارشناسان و رهبران نظامی، مجری قانون، مدیریت عمومی و امور بین‌الملل را آموزش می‌دهد. یک دانشکده تخصصی در دانشگاه رشته علوم آب را پوشش می دهد که موضوعی موضوعی برای آینده کل جامعه بین المللی است. از این رو دانشگاه ما با همکاری ذینفعان ملی و بازیگران بین المللی فعالیت می کند.

ماموریت دانشگاه ما این است که با کسب سه نوع درجه کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا متخصصانی تربیت کند. هدف ما این است که فارغ التحصیلان ما به افرادی توانمند تبدیل شوند که متعهد به مقابله با چالشهایی هستند که بخشهای مختلف بخش دولتی را تحت تأثیر قرار می دهند.

Ludovika – University of Public Service نه تنها به توسعه آموزش در سطح جهانی بلکه به ایجاد محیطی مدرن، پر جنب و جوش، باز و دانشجو پسند با زیرساخت های پیشرفته توجه می کند. در پردیس لودوویکا، دانشجویان می توانند از خدمات یک مجتمع ساختمانی آموزشی مدرن که ترکیبی از فناوری قرن بیست و یکم با سنت و میراث آکادمی سابق لودوویکا است که به سال 1808 بازمی گردد، لذت ببرند. در بوداپست با مناطق سبز و نزدیکی به مرکز شهر.

چرا باید Ludovika-UPS را انتخاب کنید؟

 • Ludovika-UPS فضایی منحصر به فرد را ارائه می دهد که در آن دانشجویان غیرنظامی با افسران مجری قانون و پلیس همکاری می کنند که تجربه ای منحصر به فرد حتی در مقیاس جهانی است.
 • معلمان Ludovika-UPS در عین حال متخصصان و پزشکان شناخته شده هستند، بنابراین آموزش سطح بالا را ارائه می دهند.
 • بیشتر دوره‌ها برای گروه‌های کوچک‌تری از دانش‌آموزان است که امکان تعامل در طول سخنرانی‌ها و سمینارها را فراهم می‌کنند.
 • این دانشگاه زیرساخت های برجسته ای را در محوطه دانشگاه لودوویکا با خوابگاه با کیفیت ارائه می دهد و همچنین امکانات آموزشی بسیار خوبی را برای افسران ارائه می دهد. و این امکانات دائماً در حال توسعه هستند.
 • بوداپست با زندگی فرهنگی و دانشجویی غنی خود یک مقصد عالی و همچنین یک پایگاه عالی است که از آنجا می توانید به مقاصد عالی بیشتری برسید.
 • شبکه دانشجویی اراسموس که در Ludovika-UPS کار می کند کارهای برجسته ای برای دانشجویان بین المللی انجام می دهد: آنها نه تنها به آنها کمک می کنند تا با زندگی دانشجویی دانشگاه ادغام شوند، بلکه چندین برنامه را نیز سازماندهی می کنند و در مسائل روزمره کمک می کنند.

مکان ها

 • Budapest

  Ludovika tér,2, 1083, Budapest

 • Baja

  Bajcsy-Zsilinszky u.12-14, 6500, Baja

  سوالات