Keystone logo
University of Pretoria, Gordon Institute of Business

University of Pretoria, Gordon Institute of Business

University of Pretoria, Gordon Institute of Business

مقدمه

در GIBS ، شما از یک تجربه دانشکده بازرگانی اطمینان می یابید که از فن آوری و ایجاد اختلال استقبال می کند ، در حالی که همیشه ، راه هایی برای انسان سازی و اتصال به دنیای جدید دیجیتال کار پیدا می کنید.

GIBS به عنوان یک موسسه کارآفرینی با ارتباطات عمیق با قاره آفریقا ، از زمان تأسیس آن در سال 2000 به طرز چشمگیری تغییر کرده است. دانشکده تجارت دانشگاه پرتوریا در پشت یک موقوفه قابل توجه توسط سر دونالد گوردون تأسیس شد و از تجارت تبدیل شده است مدرسه تجارت ، تحت تأسیس پروفسور دین نیک بیندل ، در یک موسسه و مرکز تحقیقاتی آفریقایی در کلاس جهانی ، زیر نظر استاد سابق نیکولا کلاین.

GIBS که مدتها به عنوان یک مدرسه تجارت با اعتبار بین المللی بی عیب و نقص شناخته می شود ، به لطف تمرکز تدریجی بر یادگیری ترکیبی با کیفیت همراه با تعهد به قرار گرفتن در معرض تجربی معنادار ، اکنون در بین همتایان جهانی خود پیشگام است.

زیربنای این رویکرد ما تعهد ما به یادگیری مادام العمر ، تعهد به روشهای تدریس با کیفیت و نوآورانه ، پیگیری ارزشهای اخلاقی و پایدار و نگاه آینده نگر به تجارت و نقش آن در جهان است. دسترسی به دانشکده های محلی و بین المللی تضمین می کند که تجربه GIBS شما در سطح جهانی مرتبط است و درهای شبکه های جهانی با ارزش را باز می کند.

مکان ها

  • Sandton

    26 Melville Rd, Illovo, Johannesburg, 2196, 2057, Sandton

    برنامه ها

    سوالات