Keystone logo
University of Porto School of Economics and Management

University of Porto School of Economics and Management

University of Porto School of Economics and Management

مقدمه

FEP دانشکده اقتصاد و مدیریت دانشگاه پورتو است. دانشگاه پورتو یکی از معتبرترین موسسات آموزش عالی در پرتغال و اروپا است و در سراسر جهان رتبه بالایی دارد. دانشگاه پورتو در 14 مدرسه و واحد تحقیقاتی خود، 32443 دانشجو - که حدود 6000 دانشجوی بین المللی هستند - و حدود 2500 معلم و محقق دارد. FEP در سال 1953 تأسیس شد و از آن زمان به بعد، معیاری در آموزش و پژوهش در زمینه اقتصاد و مدیریت در پرتغال است که از طریق توانایی خود در نوآوری و تجدید برنامه های تحصیلی خود را متمایز می کند. تنوع و کیفیت برنامه های آن نشان می دهد: FEP دو برنامه کارشناسی (اقتصاد و مدیریت)، شانزده برنامه کارشناسی ارشد در تمام رشته های مرتبط اقتصاد و مدیریت - که پنج برنامه به زبان انگلیسی تدریس می شود - و دو برنامه دکتری ارائه می دهد. برنامه های (اقتصاد و کسب و کار و مطالعات مدیریت) - همچنین به زبان انگلیسی تدریس می شود. FEP دارای یک هیئت علمی معتبر متشکل از 168 عضو هیئت علمی است که سطح علمی بالا را با توانایی تدریس عالی ترکیب می کند. FEP یک مرکز تحقیقاتی دارد: مرکز اقتصاد و دارایی دانشگاه پورتو (CEF.UP)، که توسط FCT، آژانس کمک هزینه تحقیقات ملی پرتغال، ارزیابی و تامین مالی می شود. برای سال تحصیلی 2021/22، تعداد دانش‌آموزان مدرک FEP به 3331 نفر می‌رسد. همچنین برای سال تحصیلی 2021/22، تعداد دانش‌آموزان تحصیلی و تحرک خارجی 11 درصد بوده است. دانشجویان FEP همچنین از فرصت تحصیل در خارج از کشور در بیش از 100 مدرسه شریک FEP در 34 کشور استفاده می کنند و در برخی موارد مدرک مضاعف به آنها اعطا می شود (به عنوان مثال، دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت و کارشناسی ارشد در امور مالی می توانند برای تکمیل یک دوره تحصیل در خارج از کشور درخواست دهند. و دو مدرک دریافت کنید. دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت در دانشگاه سائوپائولو، مدرسه بازرگانی Kedge و دانشکده اقتصاد ورشو؛ دانشجویان کارشناسی ارشد در رشته مالی در دانشگاه کوزمینسکی و دانشگاه اقتصاد و تجارت پراگ). علاوه بر این، FEP متعلق به QTEM - تکنیک‌های کمی برای اقتصاد و مدیریت است که دانش‌آموزان برجسته را از 23 مدرسه برتر اقتصاد در سراسر جهان جمع‌آوری می‌کند. فارغ‌التحصیلان FEP در پست‌های مدیریتی عالی در مهم‌ترین شرکت‌ها و موسسات در پرتغال و خارج از کشور، در تمام صنایع قرار می‌گیرند و به دانشجویان اجازه می‌دهد تا به شبکه شرکای شرکتی بسیار بزرگ و بدنام دسترسی داشته باشند.

چرا در FEP تحصیل کنید؟

 • FEP اعتبار بین المللی AACSB را دریافت کرد که یکی از مهم ترین گواهینامه های بین المللی در زمینه آموزش کسب و کار است. FEP بخشی از گروه ممتاز حدود 6٪ از مدارس در این زمینه است که در سراسر جهان دارای این اعتبار هستند.
 • U.Porto یک دانشگاه با رتبه بالا در سراسر جهان است
 • دانش آموزان برتر
 • کیفیت تدریس و هیئت علمی پژوهش محور
 • FEP متعلق به شبکه QTEM Master است که دانشجویان ممتاز را از 23 مدرسه برتر اقتصاد در سراسر جهان جمع آوری می کند.
 • مدرک دوگانه (لیسانس مدیریت بازرگانی با FEA-USP، کارشناسی ارشد مدیریت با FEA-USP (توافق در مورد مذاکره مجدد)، مدرسه بازرگانی Kedge و دانشکده اقتصاد ورشو و کارشناسی ارشد در امور مالی با دانشگاه کوزمینسکی و دانشگاه پراگ اقتصاد و تجارت)
 • دانش و مهارت های حرفه ای
 • فعالیت های فوق برنامه
 • خدمات پشتیبانی ادغام آکادمیک و حرفه ای
 • دسترسی به فرصت های کارآموزی و استخدام متعدد
 • شبکه بدنام و گسترده فارغ التحصیلان
 • زندگی دانشجویی پر جنب و جوش در دانشگاه پورتو: ورزش، فرهنگ، اوقات فراغت

اعتیار سنجی ها

AACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

مکان ها
 • University of Porto Faculty of Economics and Management, Praça de Gomes Teixeira, 4099-002, Porto

سوالات