Keystone logo
University  of Milano - Bicocca

University of Milano - Bicocca

University  of Milano - Bicocca

مقدمه

Bicocca یک دانشگاه جوان است که شما را با دانشجویان از سراسر جهان مرتبط می کند. شما اینجا فقط دانشجو نخواهید بود. شما عضوی از جامعه جهانی خواهید بود. دانشگاه میلانو-بیکوکا از زمان تأسیس خود به خارج از مرزهای خود رسیده است و با دانشگاه های اروپایی و غیر اروپایی موافقت نامه های مختلفی را منعقد کرده است.

تحقیق همیشه جهانی است. معلمان ما اعضای گروه های تحقیقاتی بین المللی هستند که پروژه ها و ابتکارات متعددی را با تعهد مشترک برای افزایش کیفیت تدریس به اشتراک می گذارند. تمرکز ما بر نوآوری به دانش آموزان آموزش های رقابتی و عملی ارائه می دهد

سنت ما

در Bicocca، ما همیشه با دنیای اطراف خود در حال تغییر هستیم و دقت علمی را با ظرفیت تکامل در هنگام مقابله با چالش‌های جدید و تلاش برای اهداف بالاتر ترکیب می‌کنیم. خیلی ساده، بیکوکا یک روش زندگی است.

دانش‌آموزان، معلمان و کارکنان هدف مشترکی دارند که می‌خواهند نقش اصلی Bicocca را در آموزش، اخلاق، احترام، مهارت‌ها و تخصص حفظ کنند. ما با هم محیطی مهیج و باز ایجاد کرده‌ایم که در آن می‌توانیم احساسات، مهارت‌ها و دانش را تقویت کنیم. Bicocca فقط در مورد آموزش نیست - بلکه در مورد تعهد، فرهنگ، دانش، فناوری، سخت کوشی و موفقیت است.

بیکوکا فراتر از یک دانشگاه است.

چشم انداز ماموریت

از طریق ارائه‌های آموزشی گسترده و غنی، هدف ما این است که به دانش‌آموزان اجازه دهیم حرفه واقعی خود را بیابند، علایق خود را پیش ببرند، نگاهی انتقادی بیندازند و مهارت‌ها و دانش قوی برای ساختن حرفه خود کسب کنند.

آموزش عالی، تحقیقات عالی، و خدمات با کیفیت بالا بر روی افراد به عنوان ستون های یک دانشگاه مدرن و آینده نگر تمرکز می کند.

دانشگاه ما به دانشجویانش می آموزد که از فرصت های دنیا استفاده کنند و از رویارویی با آنها نترسند و خودشان را بیرون بگذارند. این دانشگاهی فراگیر است که تنوع را به عنوان یکی از ارزش های اصلی خود به اشتراک می گذارد، به آن احترام می گذارد و از آن محافظت می کند.

Bicocca پیشرو در توسعه فرهنگی محلی و بین المللی است.

ویژگی های پردیس

    مکان ها

    مکان ها
    • Piazza dell'Ateneo Nuovo, 1 - 20126, Milano, , Milan

    سوالات