Keystone logo
University of Milano - Bicocca

University of Milano - Bicocca

University of Milano - Bicocca

مقدمه

Bicocca یک دانشگاه جوان است که شما را با دانشجویان از سراسر جهان مرتبط می کند. شما اینجا فقط دانشجو نخواهید بود. شما عضوی از جامعه جهانی خواهید بود. دانشگاه میلانو-بیکوکا از زمان تأسیس خود به خارج از مرزهای خود رسیده است و با دانشگاه های اروپایی و غیر اروپایی موافقت نامه های مختلفی را منعقد کرده است.

تحقیق همیشه جهانی است. معلمان ما اعضای گروه های تحقیقاتی بین المللی هستند که پروژه ها و ابتکارات متعددی را با تعهد مشترک برای افزایش کیفیت تدریس به اشتراک می گذارند. تمرکز ما بر نوآوری به دانش آموزان آموزش های رقابتی و عملی ارائه می دهد

سنت ما

در Bicocca، ما همیشه با دنیای اطراف خود در حال تغییر هستیم و دقت علمی را با ظرفیت تکامل در هنگام مقابله با چالش‌های جدید و تلاش برای اهداف بالاتر ترکیب می‌کنیم. خیلی ساده، بیکوکا یک روش زندگی است.

دانش‌آموزان، معلمان و کارکنان هدف مشترکی دارند که می‌خواهند نقش اصلی Bicocca را در آموزش، اخلاق، احترام، مهارت‌ها و تخصص حفظ کنند. ما با هم محیطی مهیج و باز ایجاد کرده‌ایم که در آن می‌توانیم احساسات، مهارت‌ها و دانش را تقویت کنیم. Bicocca فقط در مورد آموزش نیست - بلکه در مورد تعهد، فرهنگ، دانش، فناوری، سخت کوشی و موفقیت است.

بیکوکا فراتر از یک دانشگاه است.

چشم انداز ماموریت

از طریق ارائه‌های آموزشی گسترده و غنی، هدف ما این است که به دانش‌آموزان اجازه دهیم حرفه واقعی خود را بیابند، علایق خود را پیش ببرند، نگاهی انتقادی بیندازند و مهارت‌ها و دانش قوی برای ساختن حرفه خود کسب کنند.

آموزش عالی، تحقیقات عالی، و خدمات با کیفیت بالا بر روی افراد به عنوان ستون های یک دانشگاه مدرن و آینده نگر تمرکز می کند.

دانشگاه ما به دانشجویانش می آموزد که از فرصت های دنیا استفاده کنند و از رویارویی با آنها نترسند و خودشان را بیرون بگذارند. این دانشگاهی فراگیر است که تنوع را به عنوان یکی از ارزش های اصلی خود به اشتراک می گذارد، به آن احترام می گذارد و از آن محافظت می کند.

Bicocca پیشرو در توسعه فرهنگی محلی و بین المللی است.

ویژگی های پردیس

پردیس میلان

پردیس Bicocca در منطقه میلانی به همین نام واقع شده است که زمانی محل استقرار شرکت های صنعتی بزرگ مانند پیرلی و بردا بود. دانشگاه جدید بخشی از یک پروژه توسعه مجدد در مقیاس بزرگ شد که در حدود سال 1986 راه اندازی شد و توسط معمار ویتوریو گرگوتی هماهنگ شد. 21 ساختمان اشغال شده توسط دانشگاه همگی در منطقه بیکوکا واقع شده اند، به استثنای دانشکده پزشکی و جراحی که در مجاورت بیمارستان دانشگاه سن جراردو در مونزا قرار دارد.

در Bicocca Hub، کار توسعه مجدد و توسعه در ساختمان U9 تکمیل شد، که محل آزمایشگاه‌هایی است که برای فعالیت‌های تحقیقاتی بین بخشی خاص و همچنین مرکز تولید چندرسانه‌ای دانشگاه و یک بخش آموزشی بین دانشکده‌ای استفاده می‌شوند.

ساختمان U14 - واقع در مجتمع بردا سابق - با مساحت کل 4500 متر مربع نهایی شد و محل دپارتمان انفورماتیک، سیستم‌ها و ارتباطات است. در مقابل این ساختمان، دانشگاه ساختار مشابهی را به همراه چند انبار صنعتی متصل به دست آورد که برای استفاده برای کسب و کار دانشگاه و همچنین ابتکارات و استارت‌آپ‌های اسپین‌آف، به‌ویژه آنهایی که با بیوتکنولوژی مرتبط هستند، نیاز به بازسازی دارند. و شرکت های داروسازی که مایل به افتتاح محل در منطقه Bicocca هستند.

  مکان ها

  • Milan

   Piazza dell'Ateneo Nuovo, 1 - 20126, Milano, , Milan

  سوالات