Keystone logo
University of Johannesburg دکتری مدیریت ساخت و ساز
University of Johannesburg

دکتری مدیریت ساخت و ساز

Johannesburg, آفریقای جنوبی

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

ZAR ۲۰٬۴۰۵ / per year *

در محوطه دانشگاه

* دانشجویان کشورهای آفریقایی: 2000.00 ریال در سال | دانش آموزان از قاره های خارج از آفریقا: R17000.00 در سال

مقدمه

مدیریت ساخت و ساز یک رشته محیطی ساخته شده به طور کلی توسعه یافته است که آموزش عالی مرتبط به سه جریان اصلی یعنی مدیریت، اقتصاد و علم و فناوری می پردازد. این به فارغ التحصیلان مدیریت ساخت و ساز برای مدیریت کسب و کار ساخت و ساز و پروژه ها (فرایند فیزیکی) به عنوان مدیران ساخت و ساز قدرت می دهد. علاوه بر این، مدیریت ساخت و ساز، صلاحیت "دروازه" برای مدیریت پروژه ساخت و ساز است، که مدیریت پروژه ها از زمان شروع به کار تا تکمیل به نمایندگی از مشتری، از جمله تحویل طراحی، ادغام طراحی و ساخت و ساز، و نظارت بر ساخت و ساز است. بنابراین، تخصص در این زمینه برای توسعه زیرساختی آفریقای جنوبی و قاره آفریقا ضروری است.

هدف از دکتری. در مدیریت ساخت و ساز توسعه یک فرد فکری با توانایی های پیشرفته در به کارگیری مدیریت مهندسی ساخت و ساز با سایر اصول بین رشته ای مرتبط، به منظور رسیدگی به مشکلات مربوط به مدیریت ساخت و ساز در این بخش است. یکی از اهداف اصلی در این فرآیند، توسعه یک قابلیت پیشرفته برای انجام تحقیقات بین رشته ای مدیریت مهندسی ساخت و ساز با ماهیت اصلی است. همچنین با هدف ترویج رویکرد یادگیری مادام العمر و همچنین استعداد برای آموزش سایر دانش آموزان در زمینه های مشابه است.

دلایل تحصیل در UJ

  • UJ نه تنها یک برنامه ویژه به نام تجربه سال اول را برای کمک به جهت گیری دانش آموزان در طول سال اول ارائه می دهد، بلکه ما یک تجربه دانشجوی ارشد را نیز ارائه می دهیم که دانش آموزان را به سمت محل کار هدایت می کند!
  • این فرصت را برای شرکت در انواع ورزش‌ها و تمرین در کنار المپیکی‌ها و پارالمپیک‌ها در زمین‌ها، پیست‌ها و زمین‌های مدرن به دست آورید، یا فقط با پیوستن به یکی از سالن‌های ورزشی در هر یک از 4 پردیس ما، تناسب اندام خود را حفظ کنید.
  • بخشی از یک دانشگاه جوان، پرجنب‌وجوش و چابک باشید که به راحتی با آرمان‌های کشور ما منعکس می‌شود و با آن سازگار می‌شود و در عین حال ارتباط جهانی را از طریق مشارکت‌های بین‌المللی متعدد حفظ می‌کند.
  • 178 مدرک بین المللی معتبر و پذیرفته شده.
  • به دانشگاهی بپیوندید که به اندازه کافی اهمیت می دهد که از ابتدای سال 2016 بیش از 300 میلیون ریال جمع آوری کرده است تا از کمپین Missing Middle کمپین حمایت کند. UJ همچنین تضمین می کند که بیش از 6000 دانش آموز نیازمند دو وعده غذایی سالم در روز دارند.
  • تحصیل در شهر پر جنب و جوش طلا - قطب اقتصادی آفریقای جنوبی. به یک گروه پر جنب و جوش، جهانی و مترقی از دانشجویان و دانشگاهیان بپیوندید که در راه تصور مجدد آینده هستند!
  • UJ یک تجربه شگفت‌انگیز در محوطه دانشگاه ارائه می‌دهد، چه در یکی از اقامتگاه‌های UJ زندگی کنید، چه متعلق به یک خانه روزانه باشید، یا فقط بخواهید در مراکز دانشجویی در همه پردیس‌ها معاشرت کنید.
  • ما سلامت، ایمنی و امنیت همه دانش آموزان خود را از طریق خدمات بهداشتی در محوطه دانشگاه و خدمات حفاظتی UJ تضمین می کنیم.
  • آیا می‌دانستید که در طول پنج سال اول تأسیس UJ، خروجی تحقیقاتی هدفمند خود را دو برابر کرد و تا به امروز به شکستن رکوردها ادامه می‌دهد!

پذیرش ها

نتیجه برنامه

درباره مدرسه

سوالات