Keystone logo
University of Johannesburg دکتری مدیریت بازرگانی
University of Johannesburg

دکتری مدیریت بازرگانی

Johannesburg, آفریقای جنوبی

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

ZAR ۲۰٬۴۰۵ / per year *

در محوطه دانشگاه

* دانشجویان کشورهای آفریقایی: 2000.00 ریال در سال | دانش آموزان از قاره های خارج از آفریقا: R17000.00 در سال

مقدمه

هدف از دکتری. در مدیریت بازرگانی توسعه شایستگی های کاربردی و بسیار تخصصی و مهارت های عملی در کسب، تفسیر، درک و به کارگیری اصول مدیریت کسب و کار است. این مدرک همچنین قصد دارد کمک های اصلی به این رشته داشته باشد. از طریق پایان نامه دکترا، که در آن صلاحیت به اوج می رسد، یک دانشجوی واجد شرایط شواهدی از کار علمی مستقل و اصیل را نشان می دهد. این پایان نامه کمکی قطعی به دانش و بینش در مورد رشته موضوعی و همچنین زمینه تحقیق خواهد بود. دانش‌آموزان واجد شرایط همچنین شایستگی خود را در کاربرد روش تحقیق مرتبط، و ارتباط کتبی و/یا شفاهی مناسب فرآیند و یافته‌های تحقیق نشان می‌دهند. دانشجو باید بتواند تصمیمات و برنامه های تحقیقاتی خود را بازتاب دهد تا تأثیر آن را در زمینه کل نگر مدیریت کسب و کار ارزیابی کند.

دلایل تحصیل در UJ

  • UJ نه تنها یک برنامه ویژه به نام تجربه سال اول را برای کمک به جهت گیری دانش آموزان در طول سال اول ارائه می دهد، بلکه ما یک تجربه دانشجوی ارشد را نیز ارائه می دهیم که دانش آموزان را به سمت محل کار هدایت می کند!
  • این فرصت را برای شرکت در انواع ورزش‌ها و تمرین در کنار المپیکی‌ها و پارالمپیک‌ها در زمین‌ها، پیست‌ها و زمین‌های مدرن به دست آورید، یا فقط با پیوستن به یکی از سالن‌های ورزشی در هر یک از 4 پردیس ما، تناسب اندام خود را حفظ کنید.
  • بخشی از یک دانشگاه جوان، پرجنب‌وجوش و چابک باشید که به راحتی با آرمان‌های کشور ما منعکس می‌شود و با آن سازگار می‌شود و در عین حال ارتباط جهانی را از طریق مشارکت‌های بین‌المللی متعدد حفظ می‌کند.
  • 178 مدرک بین المللی معتبر و پذیرفته شده.
  • به دانشگاهی بپیوندید که به اندازه کافی اهمیت می دهد که از ابتدای سال 2016 بیش از 300 میلیون ریال جمع آوری کرده است تا از کمپین Missing Middle کمپین حمایت کند. UJ همچنین تضمین می کند که بیش از 6000 دانش آموز نیازمند دو وعده غذایی سالم در روز دارند.
  • تحصیل در شهر پر جنب و جوش طلا - قطب اقتصادی آفریقای جنوبی. به یک گروه پر جنب و جوش، جهانی و مترقی از دانشجویان و دانشگاهیان بپیوندید که در راه تصور مجدد آینده هستند!
  • UJ یک تجربه شگفت‌انگیز در محوطه دانشگاه ارائه می‌دهد، چه در یکی از اقامتگاه‌های UJ زندگی کنید، چه متعلق به یک خانه روزانه باشید، یا فقط بخواهید در مراکز دانشجویی در همه پردیس‌ها معاشرت کنید.
  • ما سلامت، ایمنی و امنیت همه دانش آموزان خود را از طریق خدمات بهداشتی در محوطه دانشگاه و خدمات حفاظتی UJ تضمین می کنیم.
  • آیا می‌دانستید که در طول پنج سال اول تأسیس UJ، خروجی تحقیقاتی هدفمند خود را دو برابر کرد و تا به امروز به شکستن رکوردها ادامه می‌دهد!

پذیرش ها

درباره مدرسه

سوالات