Keystone logo
University of Johannesburg دکترای مطالعات فیلم و تلویزیون
University of Johannesburg

دکترای مطالعات فیلم و تلویزیون

Johannesburg, آفریقای جنوبی

3 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

ZAR ۲۰٬۴۰۵ / per year *

در محوطه دانشگاه

* برآورد شهریه در هر سال | تخمین مسکن: 2500 دلار در سال

مقدمه

برنامه مطالعاتی دکترا شامل پایان نامه ای است که در زمینه موضوعی که با مشورت با رئیس دپارتمان انتخاب شده است ، نقش اصلی را در زمینه مطالعات فیلم و تلویزیون می گذارد. حداکثر چهار سمینار پیشرفته در مورد جنبه های مربوط به موضوع مطالعه و معاینه شفاهی (معادل دو مقاله که هر یک از چهار ماژول تشکیل شده است) مطابق با کتاب مقررات عمومی لازم است. مقاله پژوهشی که برای انتشار در یک ژورنال دانشگاهی مناسب باشد نیز لازم است.

در University of Johannesburg "آینده. دوباره تصور شده است. " فقط یک عبارت جذاب نیست

این موسسه در چهارمین انقلاب صنعتی در سراسر آفریقا پیشتاز است ، با تصور مجدد آینده برای همه رشته ها 4IR موج بعدی صنعتی سازی است که برای ساختن آینده این کشور - و قاره آفریقا - باید آن را درک کنیم و شکل دهیم. غنیاً سزاوار. 4IR فقط مربوط به رباتیک و اتوماسیون نیست. این امر در مورد پیشرفت جامعه برای توانمندسازی مردم و اعتلای نسل است.

با پیشرفت جهان به 4مین انقلاب صنعتی ، UJ نیز با "آموزش 4IR" - تفکر و فناوری 4IR را در برنامه درسی در دوره های مختلف و با استفاده از فن آوری های نوآورانه آمیخته آموخت. این بدان معنی است که فارغ التحصیلان UJ بهتر است آینده تجاری و صنعت را در آغوش بگیرند ، زیرا AI و 4IR نقش مهمی در شیوه زندگی و کار ما دارند.

در University of Johannesburg ، وظیفه ما این است که رهبران آینده کشورمان را با افتخار و جسورانه از طریق پیچیدگی های غیرقابل تصور 4IR در آغوش بگیریم و حرکت کنیم تا آنها بتوانند از مزایای کامل استفاده کرده و فردای بهتری را ارائه دهند. رهبران آینده مانند شما! در اینجا ما در حال گفتگو شجاع هستیم. فشار دادن و شکل دادن به طراحی فردای جدید. در اینجا ما در حال اقدام و ایجاد دنیای جدید هستیم.

پذیرش ها

درباره مدرسه

سوالات