Keystone logo
University of Hamburg - School of Integrated Earth and Climate System Sciences (SICSS)

University of Hamburg - School of Integrated Earth and Climate System Sciences (SICSS)

University of Hamburg - School of Integrated Earth and Climate System Sciences (SICSS)

مقدمه

دانشکده علوم یکپارچه آب و هوا و سیستم زمین

SICSS در سال 2008 به عنوان مدرسه تحصیلات تکمیلی خوشه تعالی "تجزیه و تحلیل و پیش بینی سیستم آب و هوایی یکپارچه (CliSAP)" تاسیس شد ، که از سال 2007-2018 اجرا می شد. اولین داوطلبان دکتری ما پروژه های خود را به عنوان اعضای SICSS در سال 2008 آغاز کردند و اولین دانشجویان کارشناسی ارشد ما در اکتبر 2009 ثبت نام کردند. از آن زمان SICSS بسیار سریع رشد کرد!

امروز ، ما به طور دائم میزبان حدود 75 نامزد دکترا و حدود 45 دانشجوی کارشناسی ارشد هستیم. از تابستان سال 2019 ، SICSS مراقب تمام مراحل اولیه شغلی است. علاوه بر کارشناسی ارشد و برنامه دکتری ، ما همچنین مسئول یک برنامه Post-Doc و تمام مسائل جنسیتی ، مربوط به حمایت اولیه شغلی هستیم.

آموزش و تحقیقات بین رشته ای در SICSS

SICSS مخفف آموزش بین رشته ای و پژوهش محور در علوم زمین و آب و هوا است. SICSS دانش آموزان و داوطلبان با سابقه و تخصص علمی مختلف را پیوند می دهد و امکان آموزش یکپارچه و ابتکاری را فراهم می آورد. SICSS شما را برای کار به عنوان یک متخصص در زمینه های مختلف تغییر آب و هوا آماده می کند: به عنوان یک محقق در زمینه های علوم طبیعی ، اجتماعی و اقتصادی ، به عنوان یک مشاور یا یک متخصص در سازمان های ملی و بین المللی. سطح بالای تحقیقات انضباطی و بین رشته ای ، پشتیبانی و نظارت فردی و فضای بین المللی در SICSS زمینه الهام بخش برنامه ما است.

UHH / SICSS / Gottschalk

120262_MScprogramcoursesTitelbildGottschalk.JPG

همه برنامه های ما با یک دوره مقدماتی شروع می شود که یک مروری تخصصی در زمینه رشته های مربوط به علوم آب و هوا ارائه می دهد. دانش بین رشته ای به دست آمده در دوره های پایان نامه با دوره های مربوط به مهارت های تحقیقاتی خاص مورد نیاز برای حرفه ای در علوم زمین و سیستم آب و هوا تکمیل می شود. این شامل مهارت های نوشتن علمی ، ارائه یا رهبری است. سایر دوره های مهارت تحقیق به برنامه نویسی ، زبان کامپیوتر ، ابزارهای مدل سازی یا تجسم اختصاص دارد. دوره های مهارت های تحقیقاتی با دوره های مربوط به عملکرد علمی خوب و آموزش بین فرهنگی تکمیل می شود.

UHH / SICSS

دانشجویان کارشناسی ارشد در هفته جهت گیری سالانه ما برای دانشجویان جدید

مکان ها

geopoint
  • School of Integrated Climate System Sciences Universität Hamburg Grindelberg 5 20144 Hamburg Germany, , Hamburg

سوالات