Keystone logo
University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

مقدمه

تاریخ

در سال 1471 به لطف یک بول از پاپ سیتز IV جمهوری جنوا می تواند درجه اعطا کند. در سال 1670، دانشگاه یسوعیوت تاسیس شده و تحت امپراتوری فرانسه، به دانشگاه امپریال پاریس ادغام شده است. پس از سقوط ناپلئون، دوباره در پادشاهی ساردینیا قرار دارد. در تالار ورودی کاخ دانشگاه، اتوبوس های Mazzini، Garibaldi، Mameli و Bixio وجود دارد که همراه با اساتید Genoese مانند Cesare Cabella و Cesare Parodi، شجاعانه در جنبش Risorgimento شرکت کردند. دانشگاه ژنوا نقش مهمی در اصلاحات جاری در نظام دانشگاه دارد، با یک اساسنامه جدید در تاریخ 29 دسامبر 2011 به اجرا گذاشته شد.

هویت

دانشگاه جنوا در حدود 300 دوره ارائه می دهد - از جمله دوره های پس از فارغ التحصیلی - سازماندهی شده با توجه به آرمان ها و نگرش های جوان، با توجه به اهمیت بالا بودن درجه بندی و با بعد بر اساس الزامات بازار کار در اروپا و در بسیاری از موارد - سطح جهانی. دانشگاه ژنوا دانشگاه لیگوریا است زیرا در کل منطقه ای با مراکز آموزشی در Savona، Imperia و La Spezia حضور دارد.

این دانشگاه به دانشجویان یک آموزش جامع فرهنگی و علمی ارائه می دهد و ابزارهای زیادی را برای رویارویی با آینده حرفه ای به آنها ارائه می دهد. این امکانات واقعی ادغام بین نظریه و عمل را ارائه می دهد ، همچنین از طریق مراحل با موسسات و شرکت ها و دوره های آموزشی در خارج از کشور. اشکال مختلف همکاری و همکاری با دانشگاه ها و مutionsسسات خارجی وجود دارد که امکان جابجایی زیاد اساتید و دانشجویان را از و به کشورهای خارجی فراهم می کند. دانشگاه جنوا به کیفیت آموزش و تحقیق اهمیت زیادی می دهد ، زیرا این یکی از عناصر اساسی برای اطمینان از توسعه دانش است که پایه و اساس نوآوری و رقابت پذیری است.

تحقیقات به شما امکان می دهد در سطح بین المللی نیز به نتایج معتبر برسید و برتری را توسعه دهید. در مورد تدریس ، الگوی رابطه بین دانشجویان و اساتید ، روابط متقابل و محیط یادگیری باز و انعطاف پذیر را با استفاده از ابزارهای رایانه ای جدید افزایش می دهد: بسترهای آموزش الکترونیکی ، دسترسی معلولان به سایت دانشگاه ، 7 امتیاز آکادمی (کلاس های درس از راه دور آموزش توزیع شده در قلمرو منطقه).

با همکاری آژانس منطقه ای خدمات آموزشی و شغلی (Agenzia Regionale per i Servizi Educativi e per il Lavoro - ARSEL) و منطقه لیگوریا ، دانشگاه جنوا برای بهبود استقبال از دانشجویان غیر مقیم و شرایط زندگی آنها اقدام کرد. ، از طریق سرمایه گذاری های قابل توجه برای بورسیه تحصیلی و اقامت در شهری که بیش از پیش پویا و پر از چالش های فرهنگی است.

مکان ها

مکان ها
  • Via Balbi 5, 16126 Genova, 16126, Genoa

سوالات