Keystone logo
University of Evora

University of Evora

University of Evora

مقدمه

University of Evora یک دانشگاه دولتی در اِوورا، پرتغال است. این دومین دانشگاه قدیمی در کشور است که در سال 1559 توسط کاردینال هنری تأسیس شد و در آوریل همان سال از پاپ پل چهارم وضعیت دانشگاه را دریافت کرد، همانطور که در کتاب Cum a nobis papal bull مستند شده است.

مأموریت

دانشگاه اِوورا یکی از دانشگاه‌های متعلق به سیستم آموزش عالی دولتی پرتغال است. به این ترتیب، ماموریت آن شامل:

 • تولید دانش از طریق تحقیقات علمی و هنری، آزمایش و توسعه تکنولوژیکی و انسانی.
 • اجتماعی شدن دانش، ارائه صلاحیت علمی به جمعیت دانشجویی سنتی و همچنین جمعیت شاغل از طریق دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا، دوره های آموزشی موقت و آموزش غیررسمی در طول زندگی؛
 • انتقال دانش به جامعه، تقویت نوآوری و رقابت تجاری، نوسازی خدمات عمومی و همچنین توسعه اجتماعی و فرهنگی جامعه گسترده تر.

چشم انداز

چشم انداز دانشگاه اِوورا به پیشینه منطقه، آلنتجو، که در آن فعالیت می کند، ترجیح می دهد و آن را به عنوان هدف ترجیحی تلاش خود برای اجتماعی کردن دانش انتخاب می کند. ارزش های انسانی، فرهنگی و علمی یکسانی را با جامعه اروپا به اشتراک می گذارد. اولویت دادن به اتحاد استراتژیک با مناطق همسایه؛ به دنبال گسترش مأموریت خود در کشورهای پرتغالی زبان است، و در عین حال، چالش های فعلی مربوط به یک "جهان" جهانی را فراموش نمی کند که دانش آموزان باید به خوبی برای آن آماده باشند.

ارزش های

دانشگاه اِوورا اصل "تحقیق" آزاد را همانطور که توسط هانری پوانکاره تعریف شده است، در تعقیب وظایف ناشی از مأموریت خود اتخاذ می کند:

«تفکر هرگز نباید خود را تسلیم یک جزم، نه به یک حزب، نه به یک علاقه، نه به یک علاقه، نه به یک ایده از پیش تعیین شده، و نه به هیچ چیز، اگر نه به خود واقعیات، تسلیم شود، زیرا برای تسلیم شدن هر چیز دیگری، پایان وجود آن خواهد بود.»

علاوه بر این، ارزش‌های ذاتی دانشگاه اِوورا عبارتند از:

 • احترام به کرامت انسانی؛
 • آزادی تحصیلی؛
 • شایستگی فردی؛
 • سختگیری در اجرای هر کار؛
 • دموکراسی زیربنای تصمیم.
 • فقدان تبعیض اجتماعی، قومی یا اعتقادی.

مناطق لنگر

دانشگاه اِوورا با داشتن مأموریت انتقال و تولید دانش، و مبتنی بر استراتژی‌های خود بر بستر منطقه‌ای که در آن فعالیت می‌کند، عملکرد خود را بر 4 حوزه لنگر استوار می‌کند که آن را از سایر مؤسسات آموزش عالی دولتی پرتغال متمایز می‌کند.

 • مدیترانه و محیط زیست: بر اساس این ایده که مهمتر از شناخت قلمرو و ویژگی های ژئوکلیماتیک آن، حفظ این فضای فرهنگی ناشی از تلاقی تمدنی غنی است که میراث و سنت های آن را به ما واگذار کرده است.
 • میراث مادی، ناملموس و انسانی: انواع مختلف بیان‌ها، شیوه‌ها، دانش‌ها و بازنمایی‌هایی را که از نسلی به نسل دیگر منتقل می‌شود، تجلی می‌دهد و به احترام به تنوع فرهنگی و خلاقیت انسانی کمک می‌کند.
 • مسیرهای زندگی و رفاه: در حوزه سلامت، رویکردی چندگانه را ترویج می‌کند که بر آموزش‌های تخصصی تمرکز دارد و به مراقبت‌های ارائه شده برای کیفیت زندگی فرد توجه دارد.
 • هوافضا و دگرگونی دیجیتال: با نگاهی به آینده، تکامل فناورانه و عرضی را به همه حوزه‌های جامعه تشویق می‌کند.

آمار

UÉ در اعداد

 • دانش آموزان
  8060 دانشجو، 1520 دانشجوی خارجی
 • مدرک کارشناسی
  39
 • مدارک کارشناسی ارشد
  56
 • مدارک دکتری
  31
 • واحدهای تحقیقاتی
  18
 • انتشارات
  26238 انتشارات علمی موجود در مخزن علمی UÉ
 • پروتکل های همکاری
  1482

  پذیرش ها

  درخواست ها باید به صورت آنلاین از طریق سیستم اطلاعات یکپارچه دانشگاه (SIIUE) در تقویم درخواست پذیرش و پذیرش در دانشگاه اوورا ارسال شوند.

  مقاطع کارشناسی ارشد و فوق لیسانس

  نامزدهای

  دانشجویان ملی و بین المللی می توانند برای چرخه تحصیلی که منجر به اخذ مدرک کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس می شود درخواست دهند اگر:

  • آنها دارای مدرک لیسانس یا معادل قانونی هستند.
  • آنها دارای مدرک آکادمیک خارجی هستند که پس از تکمیل دوره اول مطالعاتی که توسط یک کشور امضا کننده مطابق با اصول فرآیند بولونیا ساخته شده است، اعطا می شود.
  • آنها دارای مدرک دانشگاهی خارجی هستند که توسط هیئت علمی یا فنی-علمی مدرسه به عنوان واجد شرایط مدرک لیسانس شناخته شده است.
  • آنها دارای برنامه درسی آکادمیک، علمی یا شغلی هستند که به عنوان گواهی بر توانایی آنها در پیروی از برنامه مطالعاتی تعریف شده توسط هیئت علمی یا فنی-علمی مدرسه شناخته می شود. داوطلبان باید درخواست کنند که برنامه درسی آنها در هنگام درخواست به رسمیت شناخته شود.

  داوطلبان باید در فرم درخواست خود، درخواست شناسایی توانایی خود برای شرکت در دوره کارشناسی ارشد یا کارشناسی ارشد توسط هیئت علمی یا فنی-علمی دانشکده را داشته باشند. به رسمیت شناختن تنها برای پذیرش در دوره های تحصیلی معتبر خواهد بود که منجر به مدرک کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس می شود و معادل مدرک لیسانس یا به رسمیت شناخته شدن برای اهداف دیگر نمی باشد.

  شرایط ورود خاص برای دوره های خاص ممکن است در اطلاعیه های افتتاحیه هر دوره قید شود. داوطلبانی که این شرایط را نداشته باشند برای پذیرش در نظر گرفته نمی شوند.

  چگونه درخواست شود

  درخواست برای دوره های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد باید با تکمیل فرم مناسب ارسال شود.

  • مرحله 1: ثبت نام آنلاین
  • مرحله 2: فرم درخواست را پر کنید

  مدارک زیر باید همراه با درخواست ارائه شود:

  • مدرک لیسانس، تایید شده، حاوی معدل نهایی (به استثنای مهارت های کسب شده در دانشگاه د اِوورا).
  • سند صادر شده توسط مؤسسه آموزش عالی که مدرکی را اعطا کرده است که نشان می دهد معدل تکمیل شده در صورتی که میانگین در دیپلم مدرک لحاظ نشده باشد.
  • رونوشت سوابق (سند با واحدهای درسی که با نمره و ECTS مربوطه متمایز شده‌اند) - دانشجویانی که مدرک خود را در دانشگاه د اِوورا گرفته‌اند معاف هستند.
  • سند صادر شده توسط مؤسسه آموزش عالی، وزارت یا سفارت، که مدرکی را اعطا می کند که نشان دهنده میانگین تکمیل (در صورتی که میانگین در دیپلم مدرک لحاظ نشده باشد) و مقیاس نمره دهی مورد استفاده در آن مؤسسه، حداقل طبقه بندی را که مطابق با آن است را مشخص می کند. تاییدیه (در صورت عدم وجود در گواهینامه صلاحیت)، در صورت داشتن مدارک خارجی. این اظهارنامه در صورتی که در گواهی مدرک تحصیلی لحاظ نشده باشد، برای تبدیل میانگین نهایی اخذ شده در مدرک به مقیاس پرتغالی ضروری است. بدون این سند، بورسیه بین المللی شایستگی دانشجویی هرگز نمی تواند اعطا شود.
  • رزومه ؛
  • مدرک سند درخواست پروتکل (در صورت وجود)؛
  • اگر تبعه یک کشور غیر اتحادیه اروپا هستید، مدرکی که تأیید می کند از وضعیت دانشجویی بین المللی برخوردار نیستید (طبق ماده 3 فرمان-قانون 62/2018)، اما تحت یکی از معیارهایی قرار می گیرید که چنین وضعیتی مطابق با آن نیست. درخواست دادن
  • گواهی تایید در آزمون های تسلط شفاهی و کتبی به زبان پرتغالی و تسلط بر قواعد اساسی استدلال منطقی و انتقادی، در صورتی که این آزمون ها را در مؤسسه آموزش عالی دیگری گذرانده باشند، فقط برای متقاضیان مدرک کارشناسی ارشد که صلاحیت حرفه ای را اعطا می کنند قابل اجرا است. برای تدریس در آموزش پیش دبستانی و آموزش ابتدایی و متوسطه؛

  در صورتی که در اطلاعیه انتشار دوره (ویرایش) ذکر شده باشد، ممکن است مدارک اضافی برای ارسال درخواست مورد نیاز باشد.

  مدارک دیجیتالی ارسال شده همراه با درخواست مربوط به تحصیلات خارجی، به استثنای مواردی که در کشورهای اتحادیه اروپا به دست آمده اند، باید توسط آپوستیل لاهه (کنوانسیون لاهه مورخ 5 اکتبر 1962) توسط کنسولگری یا سفارت پرتغال در کشوری که مدارک تحصیلی در آنجا به دست آمده است، تأیید شود. . این سند همچنین باید دارای امضا، مهر یا مهر مؤسسه ای باشد که صلاحیت ها را اعطا کرده است. مدارک اصلی صلاحیت، دقیقاً همانطور که همراه با درخواست ارسال شده است، باید از طریق پست پستی به آدرس خدمات دانشگاهی دانشگاه د Évora که در وب سایت UÉ فهرست شده است، در سه روز متوالی پس از نتایج سری درخواست ارسال شود. پس از آن، پس از اینکه دانشجو به صورت حضوری در خدمات دانشگاهی، مدرک شناسایی خود را تأیید کرد، مدارک بازگردانده می شود. در عوض، کپی مدارک تا زمانی پذیرفته می شود که توسط یک موسسه قانونی ذیصلاح تایید شده باشد تا تأیید کند که کپی های مذکور نسخه معتبری از سند اصلی هستند. در صورتی که دانشگاه مدارک درخواستی را ظرف 30 روز متوالی پس از ثبت نام دریافت نکند، ثبت نام باطل می شود. علاوه بر این، قرار گرفتن در UÉ باطل خواهد شد و متقاضی جای خالی خود را از دست خواهد داد.

  در صورت داشتن مدارک صلاحیتی که در کشورهای عضو اتحادیه اروپا به دست آمده است، نسخه اصلی آنها باید شخصاً در عرض 30 روز متوالی پس از ثبت نام به خدمات دانشگاهی UÉ ارائه شود، که سپس اقدام به احراز هویت و احراز هویت نسخه‌های آن و بازگرداندن مدارک اصلی به سازمان می‌نماید. درخواست کننده. در عوض، رونوشت هایی از سندی که به طور مناسب توسط یک مؤسسه معتبر یا قانونی برای انجام این کار (از قبیل CTT، سردفترها، وکلا، وکلا، دفاتر ثبت احوال، شوراهای محله، اتاق های بازرگانی و صنعت) تأیید شده باشد، مطابق ماده 38 قانون فرمان-قانون شماره º 76-A/2006 29 مه.

  اگر مدارک درخواست به زبان های پرتغالی، اسپانیایی، ایتالیایی، فرانسوی یا انگلیسی نوشته نشده باشد، باید ترجمه رسمی صادر شده توسط یک فرد تایید شده و دارای توانایی قانونی به خدمات آکادمیک (مترجم رسمی که توسط نمایندگان دیپلماتیک پرتغالی یا یک سردفتر به رسمیت شناخته شده است) ارائه شود.

  در صورتی که در مدارک صلاحیت ذکری از معدل نهایی نداشته باشد یا طبقه بندی مذکور با مقیاس ارزشیابی 0 تا 20 مطابقت نداشته باشد، باید مدرکی صادر شده از موسسه آموزش عالی یا وزارت آموزش و پرورش کشور محل اخذ صلاحیت. ارائه شود، و باید طبقه بندی میانگین نهایی را شرح دهد. تبدیل نمره طبق ضوابط ماده 7 آیین نامه درخواست خواهد شد. اگر این مدرک ارائه نشود، یک طبقه بندی نهایی از 10 مقدار (در مقیاس 0 تا 20) نسبت داده می شود تا زمانی که متقاضی مدرک مدرکی مبنی بر مدرک (های) صلاحیت به دست آمده را ارائه کند تا درخواست ها مرتب شوند و برای محاسبات مربوط به تخصیص بورس تحصیلی دانشجویان بین المللی.

  مکان ها

  • Evora

   Largo dos Colegiais,2, 7004-516, Evora

   سوالات