Keystone logo
University of Cyprus دکترای زبان شناسی (Ph.D.)
University of Cyprus

دکترای زبان شناسی (Ph.D.)

Aglantzia, قبرس

6 Semesters

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR ۴٬۰۰۰ *

در محوطه دانشگاه

* دارندگان مدرک کارشناسی ارشد

مقدمه

برنامه دکتری زبان شناسی برای دانشجویانی طراحی شده است که مایل به تحقیق در زبان شناسی کاربردی و نظری در زمینه های نحوی- نحوی، معناشناسی و عمل شناسی، آوایی و واج شناسی، فراگیری زبان اول و دوم، دوزبانگی، بومی گرایی دو زبانه، چندزبانگی هستند. ، زبان شناسی اجتماعی، تدریس و آموزش.

دانش‌آموزان ممکن است طیف وسیعی از موضوعات مرتبط با دیدگاه‌های نظری متعدد و آخرین پیشرفت‌ها در زبان‌شناسی و تحقیقات اکتساب زبان را در سال‌های اخیر، مانند مدل‌های فرمالیستی، کارکردگرا، و نوظهور زبان بررسی کنند. دیدگاه‌های زاینده، روان‌زبانی، شناختی، عملکردی، اجتماعی-فرهنگی، اجتماعی-زبانی و آموزشی فراگیری و آموزش زبان.

آنها ممکن است بر تداخل بین زبانی، توسعه و استفاده از زبان، دانش، درک و تولید مرتبط با حافظه، شناخت و احساسات تمرکز کنند. فرآیندهای شناختی درگیر در اکتساب زبان اول، دوم و سوم، زیربنای روان زبانی و عصب شناختی پردازش زبان؛ تماس زبانی، نگهداری و به خطر افتادن؛ زمینه ها و شرایط مختلف اکتساب زبان، اکتساب زبان کودک و بزرگسال، اکتساب زبان میراثی و فرسایش زبان. آگاهی فرازبانی، ادراک و تولید گفتار، املاء، سواد دیجیتال انتقادی. ایدئولوژی های زبان، برنامه ریزی و سیاست های زبان، خط مشی زبان خانواده، محیط سواد خانگی، اختلاط کد، تغییر کد و ارتباطات بین فرهنگی.

پذیرش ها

بورسیه و بودجه

برنامه درسی

شهریه برنامه

درباره مدرسه

سوالات