Keystone logo
University of Central Florida College of Optics and Photonics دکترای اپتیک و فوتونیک
University of Central Florida College of Optics and Photonics

دکترای اپتیک و فوتونیک

Orlando, آمریکا

3 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Aug 2024

USD ۳۷۰ / per credit *

در محوطه دانشگاه

* در ایالت - خارج از ایالت: $ 1،194.05

مقدمه

برنامه دکتری اپتیک و فوتونیک با بالاترین کیفیت آموزش در علوم و مهندسی نوری را ارائه می دهد و به دانشجویان امکان می دهد تحقیقات علمی ، بنیادی و کاربردی انجام دهند ، در حالی که به توسعه صنایع فلوریدا و فن آوری کشور کمک می کند.

فعالیتهای تحقیقاتی همه جنبه های اپتیک ، فوتونیک و لیزر را پوشش می دهد و مرکز تحقیقات و آموزش در زمینه اپتیک و لیزر (CREOL) ، مرکز برتری فوتونیک فلوریدا (FPCE) ، و موسسه لیزر تاونز (TLI) بخشهای جدایی ناپذیر هستند. دانشکده اپتیک و فوتونیک حوزه های تحقیقاتی کنونی عبارتند از: اپتیک ها و دستگاه های موج هدایت خطی و غیر خطی ، مخابرات فوتونی با سرعت بالا ، ساخت فیبر نوری ، ارتباطات فیبر نوری ، توسعه لیزر حالت جامد ، اپتیک غیر خطی ، آسیب ناشی از لیزر ، اپتوالکترونیک چاه کوانتومی ، اپتیک کوانتومی ، فوتونیک پردازش اطلاعات ، سیستم های مادون قرمز ، تشخیص نوری ، طراحی سیستم نوری ، تجزیه و تحلیل تصویر ، واقعیت مجازی ، تصویربرداری پزشکی ، اپتیک های انکساری ، رشد و مشخصه بلورهای نوری ، لیزرهای با شدت بالا ، نوری اشعه ایکس ، منابع EUV ، عینک های نوری ، پردازش مواد لیزری ، لیزرهای الکترون آزاد و تعامل ماده نور

کالج اپتیک و فوتونیک (COP) اولین برنامه ای بود که تمایز کالج اختصاص داده شده به اپتیک در ایالات متحده ارائه شد. دانشکده اپتیک و فوتونیک به سرعت رشد کرده است و در حال حاضر 55 عضو هیئت علمی و دانشکده ای با قرارهای مشترک ، 41 دانشمند پژوهشگر و 148 دانشجوی تحصیلات تکمیلی با فعالیت های تحقیقاتی که همه جنبه های اپتیک ، فوتونیک و لیزر را پوشش می دهد ، دارد. هزینه های تحقیقاتی سالانه بیش از 10 میلیون دلار است و بیش از 20 درصد بودجه از طرف شرکای صنعتی تأمین می شود که نشان دهنده اثربخشی تعهد به مشارکت ها است که ارزش اساسی COP است.

پذیرش ها

برنامه درسی

رتبه بندی

درباره مدرسه

سوالات