Keystone logo
University of Camerino the international School of Advanced Studies

University of Camerino the international School of Advanced Studies

University of Camerino the international School of Advanced Studies

مقدمه

مدرسه بین المللی مطالعات پیشرفته

یونیکام یک مدرسه بین المللی مطالعات پیشرفته با هدف افزایش بین المللی شدن آموزش دکتری تأسیس کرده است.

  • مدرسه بین المللی مطالعات پیشرفته برای دستیابی به عنوان Ph.D برنامه ریزی ، سازماندهی و هماهنگی دوره ها را انجام می دهد.
  • دوره دکتری سه ساله است و پایان نامه نهایی به زبان انگلیسی نوشته می شود که در مقابل هیئت امتحان نهایی ، متشکل از اساتید در زمینه های علمی مربوطه ، دفاع می شود. این باید شامل دانشگاهیان و سایر متخصصان (به عنوان مثال از مراکز تحقیقاتی یا شرکتها) باشد ، که اکثر آنها از دانشگاه کامرینو نیستند و حداقل یک نفر غیر ایتالیایی است.
  • علاوه بر آماده سازی پایان نامه نهایی ، انتظار می رود که داوطلبان دکتری در فعالیتهای آموزشی که توسط SAS سازماندهی شده است ، به زبان انگلیسی ، به منظور کسب مهارتهای قابل انتقال (مانند مهارتهای ارتباطی ، توسعه شغلی تحقیق ، مدیریت تحقیق و تأمین مالی پروژه ، روش شناسی) شرکت کنند. مهارت) و آموزش دکتری با همکاری صنعت و سایر بخشهای مربوط به اشتغال.
  • انجام برخی تحقیقات در آزمایشگاههای دولتی یا خصوصی خارج از دانشگاه میزبان به شدت تشویق می شود.
  • برای دستیابی به مدرک نهایی باید حداقل شش ماه تجربه در یک موسسه تحقیقاتی یا آموزش عالی متفاوت از دانشگاه کامرینو و احتمالاً ایتالیایی نداشته باشید.
  • هفت اصل برای آموزش دکتری نوآورانه پشتیبان برنامه های تحقیقاتی ما است.

هفت اصل برای آموزش دکتری نوآورانه

1. برتری تحقیق

تلاش برای تحقیقات عالی برای همه تحصیلات دکتری اساسی است و از این رو ، همه عناصر دیگر سرچشمه می گیرند. استانداردهای دانشگاهی که از طریق روشهای بررسی همتایان و محیطهای تحقیقاتی که نمایانگر یک توده بحرانی هستند تعیین می شود. نسل آکادمیک جدید باید آموزش ببینند تا مخاطبین فکری خلاق ، انتقادی و مستقل شوند و مرزهای تحقیقات مرزی را پیش ببرند.

2. محیط نهادی جذاب

داوطلبان دکترا باید شرایط کاری مناسبی پیدا کنند تا بتوانند به محققانی مستقل تبدیل شوند که در مراحل اولیه مسئولیت محدوده ، جهت و پیشرفت پروژه خود را بر عهده می گیرند. اینها باید شامل فرصتهای شغلی ، مطابق با منشور اروپایی برای محققان و قانون رفتار برای استخدام محققان باشد.

3. گزینه های تحقیق بین رشته ای

آموزش دکترا باید در یک محیط تحقیق و فرهنگ باز قرار گیرد تا اطمینان حاصل شود که هرگونه فرصت مناسب برای لقاح متقابل بین رشته ها می تواند وسعت و رویکرد بین رشته ای لازم را تقویت کند.

4. قرار گرفتن در معرض صنعت و سایر بخشهای مربوط به اشتغال

اصطلاح "صنعت" در گسترده ترین معنا ، از جمله همه زمینه های محل کار آینده و مشارکت عمومی ، از صنعت گرفته تا تجارت ، دولت ، سازمان های مردم نهاد ، موسسات خیریه و موسسات فرهنگی (به عنوان مثال موزه) استفاده می شود. این می تواند شامل قرارگیری در طول آموزش تحقیقاتی باشد. بودجه مشترک ؛ مشارکت غیر دانشگاهیان صنعت مربوطه در اطلاع رسانی/ارائه تدریس و نظارت ؛ ارتقاء سهم مالی صنعت مربوطه در برنامه های دکتری ؛ پرورش شبکه های فارغ التحصیلان که می توانند از نامزد (به عنوان مثال طرح های راهنمایی) و برنامه و طیف وسیعی از افراد/فعالیتهای انتقال فناوری/دانش پشتیبانی کنند.

5. شبکه بین المللی

آموزش دکترا باید فرصت هایی را برای شبکه های بین المللی فراهم آورد ، یعنی از طریق تحقیقات مشارکتی ، آموزش های مشترک ، مدارک دوگانه و مشترک. تحرک باید تشویق شود ، خواه از طریق کنفرانس ها ، بازدیدهای تحقیقاتی کوتاه و اعزام یا اقامت طولانی تر در خارج از کشور.

6. آموزش مهارتهای قابل انتقال

"مهارتهای قابل انتقال مهارتهایی هستند که در یک زمینه (به عنوان مثال تحقیق) آموخته می شوند که در زمینه دیگری استفاده می شود (به عنوان مثال اشتغال در آینده چه در زمینه تحقیق ، چه در تجارت و غیره). آنها مهارتهای مرتبط با موضوع و تحقیق را قادر می سازند تا به طور مثر مورد استفاده قرار گیرند و توسعه یابند. مهارت های قابل انتقال ممکن است از طریق آموزش یا از طریق تجربه کار به دست آید. " اطمینان از این که محققان به اندازه کافی دارای مهارت های مورد نیاز اقتصاد دانش بنیان هستند ، ضروری است. به عنوان مثال می توان به ارتباط ، کار گروهی ، کارآفرینی ، مدیریت پروژه ، IPR ، اخلاق ، استانداردسازی و غیره اشاره کرد.

همچنین کسب و کار باید بیشتر در توسعه برنامه های درسی و آموزش دکتری مشارکت داشته باشد تا مهارت ها با نیازهای صنعت مطابقت بیشتری داشته باشند ، بر اساس کار انجمن تجارت دانشگاه و نتایج پروژه EUA DOC-CAREERS. مثالهای خوبی از رویکردهای میان رشته ای در دانشگاهها وجود دارد که مهارتها را از تحقیق تا مهارتهای مالی و تجاری و از خلاقیت و طراحی تا مهارتهای بین فرهنگی گرد هم می آورد.

7. تضمین کیفیت

روش های پاسخگویی باید بر اساس تحقیقات آموزش دکتری ایجاد شود و به همین دلیل ، آنها باید جدا از تضمین کیفیت در چرخه اول و دوم توسعه داده شوند.

هدف از تضمین کیفیت در آموزش دکتری باید ارتقاء کیفیت محیط تحقیق و همچنین ترویج روشهای شفاف و پاسخگو برای موضوعاتی مانند پذیرش ، نظارت ، اعطای مدرک دکترا و پیشرفت شغلی باشد. مهم است که تأکید کنیم که این موضوع در مورد تضمین کیفیت دوره دکتری نیست. خود فرآیند یا چرخه زندگی ، از استخدام تا فارغ التحصیلی است.

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

  • Camerino

    International School of Advanced Studies Polo di Alta Formazione Via Gentile III da Varano, 62032, Camerino

سوالات