Keystone logo
Universidade Santiago de Compostela دکترای مطالعات فرهنگی: حافظه ، هویت ، قلمرو و زبان
Universidade Santiago de Compostela

دکترای مطالعات فرهنگی: حافظه ، هویت ، قلمرو و زبان

Lugo, اسپانیا

3 Years

زبان اسپانیایی, گالیسیایی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR ۲۰۰ / per year

در محوطه دانشگاه

مقدمه

هدف این برنامه پرداختن به روشی میان رشته ای ، از یک طرف تحقیقات اساسی در مورد نظریه فرهنگی ، و از سوی دیگر ، تحقیقات فرهنگی-اجتماعی اعمال شده در جهان معاصر است ، که در این میان روابط بین خاطرات ، مناظر ، مهاجرت ها ، هویت ها ، حقوق موجود است. خلق و جنبش های انسانی ، فرهنگی ، این موضوعات از منظر میان رشته ای مورد توجه قرار می گیرند که محققان از زمینه های مختلف: انسان شناسی اجتماعی و فرهنگی ، علوم سیاسی ، مطالعات ادبی ، فلسفه ، جغرافیای انسانی ، تاریخ ، تاریخ هنر ، زبانشناسی و جامعه شناسی را گرد هم آورده است. .

ارائه

این برنامه همچنین به عنوان برنامه ای طراحی شده است که به توسعه علمی صنعت تجاری گالیسیا و بریتنی در حوزه طراحی فرهنگی اعمال شده در سازمان شرکت ها و موسسات فرهنگی کمک خواهد کرد ، جایی که ممکن است مورد تقاضای زیادی باشد. این برنامه امکان آموزش پزشکان با دانش پایه و کاربردی در زمینه های مختلف دانش را فراهم می کند ، که در عین حال توانایی ادغام دانش و روش های زمینه های مکمل را دارند ، تا امکان ایجاد تخصص و مناسب گرا و پیشرفت دانش را فراهم کنند. ، که نیاز به آموزش بین رشته ای در علوم انسانی و علوم اجتماعی دارد. هدف از این برنامه این است که دانشجویان بتوانند با دریافت پایان نامه خود در یکی از آنها ، مدرک دکتری مشترک خود را از دو دانشگاه دریافت کنند.

مقررات

1) به طور کلی ، برای دسترسی به یک برنامه دکترا رسمی ، داشتن مدارک رسمی لیسانس اسپانیا ، یا معادل آن ، و مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه یا معادل آن لازم است ، به شرط گذراندن حداقل 300 اعتبار ECTS در مجموعه ای از این دو آموزش است.

2) به همین ترتیب ، هر کسی که در هر یک از موارد زیر باشد می تواند دسترسی داشته باشد:

  • داشتن یک مدرک دانشگاهی رسمی اسپانیا یا از کشور دیگری که عضو منطقه آموزش عالی اروپا است ، دسترسی به مقطع کارشناسی ارشد را مطابق با مفاد ماده 16 از RD 1393/2007 امکان پذیر می کند و حداقل دارای 300 اعتبار ECTS در تمام مطالعات رسمی دانشگاه ، که حداقل 60 مورد باید در سطح کارشناسی ارشد باشد.
  • دارای یک مدرک تحصیلات تکمیلی رسمی اسپانیایی باشید که مدت زمان آن طبق مقررات قانون جامعه حداقل 300 اعتبار ECTS است. گفت: فارغ التحصیلان باید مکمل های آموزش اجباری مورد نیاز برنامه را بگذرانند ، با این تفاوت که برنامه تحصیلات دوره کارشناسی مربوطه شامل اعتبارات آموزش تحقیق معادل ارزش آموزشی به اعتبارات تحقیقاتی از دوره کارشناسی ارشد است.
  • فارغ التحصیلان دانشگاهی که پس از کسب جایگاه در آموزش در آزمون مربوطه برای دسترسی به مکان های آموزش تخصصی سلامت ، حداقل دو سال آموزش در یک برنامه را با ارزیابی مثبت می گذرانند تا درجه رسمی هر یک از تخصص های علوم را بدست آورند. سلامتی.
  • پس از تأیید توسط دانشگاه ، درجه ای را که مطابق با سیستم های آموزشی خارجی بدون نیاز به همسان سازی دریافت شده است ، در اختیار داشته باشید ، این دانشگاه دارای سطح آموزشی معادل مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه رسمی اسپانیا است و در صدور مجوز قدرت دارد. کشور عنوان برای دسترسی به مطالعات دکترا. در هر صورت این پذیرش به معنای همسان سازی عنوان قبلی است که طرف ذینفع در اختیار دارد یا به رسمیت شناختن آن برای مقاصدی غیر از دسترسی به تحصیلات دکترا.
  • دارای مدرک دکترای اسپانیایی دیگری باشید که مطابق با مقررات قبلی دانشگاه اخذ شده باشد.
  • طبق روال مقرر شده در فرمان سلطنتی 967/2014 ، از 21 نوامبر ، که شرایط و روش های لازم را تعیین می کند ، دارای یک مدرک رسمی دانشگاه باشید که مکاتبه سطح 3 چارچوب صلاحیت های آموزش عالی اسپانیا را به دست آورده است. همسان سازی و اعلام معادل سازی به یک درجه و سطح علمی دانشگاه رسمی و برای اعتبار سنجی تحصیلات خارجی در آموزش عالی ، و روش تعیین میزان مطابقت با عناوین رسمی چارچوب اسپانیایی برای آموزش عالی عناوین رسمی معمار ، مهندس ، فارغ التحصیل ، معمار فنی ، مهندس فنی و دیپلم.

3) دانشجویان دکتری که برنامه دکتری خود را مطابق با مقررات قبلی دانشگاه شروع می کنند ، پس از پذیرش مطابق با مقررات USC برای تحصیلات دکترا ، می توانند به تحصیلات دکترا دسترسی داشته باشند. در هر صورت ، آنها باید شرایط عمومی تعیین شده در آیین نامه مذکور را برای دسترسی به مطالعات دکترا داشته باشند.

4) فارغ التحصیلان ، معماران یا مهندسانی که دارای مدرک تحصیلات پیشرفته مطابق با مقررات سلطنتی 778/1998 ، از 30 آوریل هستند ، یا به کفایت تحقیق تنظیم شده در فرمان سلطنتی 185/1985 ، 23 ژانویه دست می یابند.

5) فارغ التحصیلان ، معماران یا مهندسانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد رسمی مطابق با فرمان سلطنتی 56/2005 یا فرمان سلطنتی 1393/2007 ، اصلاح شده توسط فرمان سلطنتی 861/2010 هستند ، یا 60 ECTS تحصیلات رسمی کارشناسی ارشد را گذرانده اند.

6) فارغ التحصیلان ، مهندسین فنی یا معماران فنی که ثابت می کنند 300 واحد ECTS در مجموعه تحصیلات رسمی دانشگاه گذرانده اند که حداقل 60 مورد از آنها باید در سطح کارشناسی ارشد باشد ، ممکن است به آنها دسترسی داشته باشند.

دانش آموزان ایده آل

پذیرش ها

نتیجه برنامه

درباره مدرسه

سوالات