Keystone logo
Universidade São Francisco (USF)

Universidade São Francisco (USF)

Universidade São Francisco (USF)

مقدمه

ارائه

دانشگاه سان فرانسیسکو (USF)، دانش آموز است که سنت یک نهاد جامد در بازار آموزشی. آنها بیش از 39 سال تجربه و فارغ التحصیلان 80،000 می باشد. در حال حاضر در شهرستانها از Bragança پائولیستا، کامپیناس (واحد سویفت و Cambuí)، Itatiba و سائو پائولو، ارائه بیش از 30 در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد 10، از جمله سه کارشناسی ارشد و دکترا.

یک دانشگاه که ستون اصلی کامل شکل گیری دانش آموز. در این معنا، معلمان با فداکاری برای دانش آموز ایستادگی کردن در حرفه خود کار می کنند. خارج از کلاس درس، حوادث ارائه می شوند، دوره ها، پروژه ها و برنامه های توسعه، و همچنین تمام پشتیبانی های لازم را برای دانش آموز به شرکت در مبادلات و پیوستن به بازار کار، در میان فرصت های دیگر.

برای همه از آن، USF یک دانشگاه است که علاوه بر انتقال دانش، ترویج توسعه انسانی جدایی ناپذیر، شرکت در رویای دانش آموز از تبدیل شدن به یک حرفه ای صالح و انجام شود.

جامعه که

USF بخشی از گروه را انتخاب کنید از نهادهای جامعه آموزش عالی (ICES) در برزیل، شرکت به ارتباط برزیل هم دانشگاهی ها (ABRUC)، که 66 نهاد با هم به ارمغان می آورد، ارائه مفاهیم 3-5 در صفحه اول عمومی بانک از دوره های آموزشی ( IGC)، وزارت آموزش و پرورش (MEC).

ICES توسط برتری در فعالیت های خود و حرفه برای کمک به جامعه مشخص می شود. تفاوت مهم دیگر این است که 100٪ از بودجه مطرح شده توسط جامعه به منافع برای دانش آموزان و جامعه مجددا سرمایه گذاری، چرا که آنها فعالیت های غیر انتفاعی ادامه می دهند.

با الهام از موضوع "آموزش و پرورش برای صلح" نقل مکان کرد و توسط حامی خود، سنت فرانسیس آسیسی، ماموریت USF در تولید و اشاعه دانش، برادری و همبستگی است. بنابراین، روز به روز، مفهوم "کالج" است که از طریق پروژه های اجتماعی و اقدامات حمایت جامعه و فعالیت های که به عنوان ستون آموزش، پژوهش و پسوند اعمال می شود.

دانش آموز فارغ التحصیل در USF فرصتی برای تجربه واقعیت جامعه، ترکیب تئوری با عمل داشته باشد.

ماموریت

تولید و انتشار دانش، آزاد انسان برای گفتگو میان علم و ایمان و ترویج برادری و همبستگی، از طریق عمل ایجاد صلح و نتیجه.

نظر

برای اینکه برای برتری آکادمیک، پویایی، نوآوری و تعهد به جامعه، عدالت، صلح و محیط زیست شناخته شده است.

مکان ها

  • São Paulo

    São Paulo, برزیل

برنامه ها

    سوالات