Keystone logo
Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

مقدمه

مسیر رشد، دستاوردها و موفقیت!

ما در دانشگاه شهر سائوپائولو - UNICID، ما یک نهاد مدل در چشم انداز ملی، متعهد به آموزش و پرورش و نوآوری است.

شهرت و قدرت ما در این کشور به دست آورد نتیجه 40 سال از خود گذشتگی، به روز رسانی ثابت و سرمایه گذاری بالا در زیرساخت ها است.

خطوط بعدی هستند به حساب می کنیم که چگونه این داستان موفقیت ساخته شده است.

ما در تاریخ ما حفظ جدیت و هدف اصلی برای آموزش حرفه ای صالح تر از سال 1972، زمانی که موسسه توسط یک گروه از مربیان به رهبری پروفسور رمو رینالدی ایجاد شد. در این زمان، ما هنوز هم به عنوان مدرسه از منطقه شرق سائو پائولو (FZL) شناخته شدند.

برای اولین بار به نصب آموزش عالی در منطقه سائو پائولو از Tatuapé، در بخش شرقی شهرستان، و همچنین اولین بار به ارائه دوره در فیزیوتراپی در سال 1984، در حال انجام به عنوان یکی از بهترین ها در برزیل توسط راهنمای دانش آموز معتبر، منتشر شده توسط ها Editora انتخاب شدند ماه آوریل است.

در سال 1992، به رسمیت شناخته شده به عنوان یک دانشگاه، ما شروع به پاسخ در دانشگاه شهر سائو پائولو - UNICID.

در سال 1995، ما در ارتباطات البته ارائه، مرجع برای بسیاری از نهادهای دیگر آموزش عالی تحت هدایت MEC پیشگام.

در سال 2000، همه کارشناسی دانشگاه (تاریخچه، آموزش و پرورش، ادبیات، علوم زیستی، ریاضیات و تربیت بدنی) آمد در برنامه تربیت معلم قرار داده می شود، برای دیدار با سیاست های آموزشی از MEC، که توصیه می شود پویا جدید درون چشم انداز میان رشته ای. این برنامه تبدیل به یک مرجع در محیط آموزشی.

در طی این چهار دهه، ما ما بسیار در عرصه بهداشت، تقویت و ما شروع به در نظر گرفته شود یک مرجع در این زمینه. در ابتدا، ما پرستاری، فیزیوتراپی و دندانپزشکی ارائه شده و در سال 2004 ما شروع ارائه دوره های پزشکی و تحقیقات زیست پزشکی، تاسیس با حداکثر نمره برای MEC. امروز، ما اضافه کردن 32 سال تجربه در منطقه و بیش از 6000 فارغ التحصیلان و اقدام در بازار، و آن را از شلوغ ترین و معتبر ترین دروس توسط بخش های حرفه ای.

در سال 2008، مهندسی مکاترونیک در مهندسی برق، مهندسی عمران و مهندسی محیط زیست بخشی از لیست ما از دوره های کارشناسی تبدیل شده اند. علاوه بر این، ما در دوره های کارشناسی فناوری جدید در ساخت و ساز ساختمان، طراحی گرافیک، در میان دیگران راه اندازی شد.

در سال 2009، ما شروع به ارائه این دوره از معماری و شهرسازی، می دهد که پس زمینه جامد است که تمرکز تمایز در پایداری و.

دیگر نقاط قوت کلینیک های ما و آزمایشگاه های ما با تجهیزات تکنولوژی بسیار پیشرفته مجهز و دانشکده ما بسیار با تجربه و واجد شرایط است. آموزش تعهد، ما نیاز به فداکاری و شارژ دانش آموزان و معلمان و نتایج جستجوی مداوم برای اخبار و به روز رسانی در منطقه است.

ما در حال حاضر یکی از بهترین موسسات آموزش عالی در کشور است که ترکیبی از اخلاق حرفه ای دانش جامد و همیشه می رود با توجه به نوآوری از بازار جهانی، ارائه بیش از 60 دوره های کارشناسی و کارشناسی فناوری، دوره های کارشناسی ارشد در Lato Sensu و sensu stricto اول، در فرد، مناطق بهداشت، کسب و کار، ارتباطات، علوم حقوقی، دوره ها و مشارکت پسوند دقیق برنامه ها و گردشگری، در میان دیگران، و چند در برزیل و خارج از کشور. سال 2012، سال قرنطینه UNICID، مشخص شده یک لحظه از گسترش نهاد، که بخشی از صلیب جنوبی آموزشی شد، تشکیل شده توسط کالج Cruzeiro do Sul در، سائو پائولو - SP؛ شرکت Universidade Cruzeiro do Sul در، سائو پائولو - SP؛ دانشگاه مرکز ماژول، Caraguatatuba - SP؛ دانشگاه فرانکا، فرانکا SP؛ مرکز دانشگاه از منطقه فدرال، برازیلیا - DF، سن سباستین دانشگاه، سن سباستین - SP؛ دانشکده Caraguatatuba، Caraguatatuba - SP؛ دانشگاه بانوی ما از مرکز حمایت، سالتو و ITU - SP، و شهر دانشگاه سائو پائولو، سائو پائولو - SP، پیوستن به نیروهای و ایجاد یک عملیات قوی تر، رقابتی و قادر به ارائه گزینه های بهتر تحصیلی برای آموزش از دانش آموزان ما

ادامه خواهد داد به ارسال این تاریخ از دستاوردهای بزرگ و موفقیت!

مکان ها

 • São Paulo

  Rua Cesário Galeno, 448/475 Tatuapé - São Paulo - SP CEP 03071-000, , São Paulo

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات