Keystone logo
Universidad de San Martín de Porres دکترا در اداره
Universidad de San Martín de Porres

دکترا در اداره

Santa Anita, پرو

Request duration

زبان اسپانیایی

تمام وقت

Request application deadline

Mar 2024

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

تغییر مداوم در مدل ها و پارادایم های دانش علوم مدیریتی و شاخه های مختلف اقتصاد، معلم، مشاور و محقق حرفه ای را به بازتاب و بازاندیشی منظم چارچوب نظری رشته های اصلی منطقه خود می رساند دانش و مشارکت آن در حل مشکلات اجتماعی-اقتصادی، مدیریت شرکت و جامعه است. این نیاز به یک چشم انداز به روز شده است که متناسب با واقعیت پرو، و آمریکای لاتین است، که مساحت دانش را با قصد تقارن و دامنه خود جهت شرکت هایی که متنوع و چند رشته ای است و دارای گروه های تحقیقاتی خاص .

روش شناسی

این برنامه برای ارائه دانش آموزان دکترا به دانش اساسی علم مدیریت، از طریق روش های پیشرفته و دقیق تحقیق در مدیریت و کسب و کار طراحی شده است. همه اینها، به لطف یک آموزش عالی که به افراد فارغ التحصیل اجازه می دهد تا یک مدرسۀ کلاس جهانی پس از استاد را به عنوان محقق تربیت کنند و خود را به عنوان رهبران صنعت و بخش عمومی معرفی کنند، دانش خود را به واقعیت کسب و کار کشورشان تبدیل می کنند. اقدامات علمی باید در جهت حمایت از دانشجویان دکترای توسعه ظرفیت برای تولید دانش نظری و عملی، و همچنین برای اعمال و ارزیابی پروژه ها جهت برآوردن نیازهای سازمان های دولتی و خصوصی به منظور ارتقاء کیفیت، بهره وری و سود دهی؛ که به دانش بیشتر واقعیت ملی و فرموله کردن راه حل هایی برای مشکلات که ما را تحت تاثیر قرار می دهد، کمک می کند.

شرایط لازم برای اخذ مدرک دکترا

  • سمینارها را تایید کرد
  • مطابق با فعالیت های دانشگاهی که توسط کمیته آموزش برنامه ریزی شده است.
  • مطابق با نیازهای اداری و مالی تاسیس شده.
  • دارای مدرک فعالیت های در حال توسعه (کنفرانس ها، سمینارها، سخنرانی ها) است که ترویج انتشار علم تولید شده در طول برنامه دکترای خود را.
  • حداقل یک نشریه را از کار پایان نامه دکترای خود دریافت کنید، در مجلات مورد بررسی مجلات معتبر توسط کمیته دکترا معتبر است.
  • تهیه و دفاع از پایاننامه دکترا

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه