Keystone logo
Universidad Autonoma de Aguascalientes

Universidad Autonoma de Aguascalientes

Universidad Autonoma de Aguascalientes

مقدمه

برنامه فارغ التحصیل بالاترین سطح سیستم آموزشی در مکزیک را نشان می دهد و هدف اصلی آن آموزش متخصصان، متخصصان، دانشمندان، انسان شناسان، تکنسین ها و استادان-محققانی است که قادر به اعمال، نوآوری و انتقال دانش فعلی، علمی و اجتماعی مرتبط در مناطق مختلف و رشته ها؛ قادر به تأثیرگذاری بر توسعه Aguascalientes و مکزیک است .

دانشگاه مستقل Aguascalientes خود را به عنوان مجلس بلندپایه ایالت مطالعاتی تاسیس کرده است و در سطح ملی و بین المللی به دلیل کیفیت تحصیلی آن، افزایش پیشنهاد آموزشی، تحقیق و توسعه تکنولوژیکی، و همچنین انتشار و پشتیبانی فرهنگی اجتماعی که او را به رسمیت شناختن و اعتبار خود به دست آورده است، زیرا او در حساب 92 درصد از برنامه های نهادی اش و 100 درصد از برنامه های تحصیلات تکمیلی بین موسسات خود در برنامه ملی کیفیت تحصیلات تکمیلی (PNPC) شورای ملی علوم و فن آوری مکزیک ، بالاترین علم و فناوری در کشور؛ در حالی که در سطح بین المللی ما همچنان برنامه های ارزیابی سازمان های مختلف را در بر می گیریم. موسسه همچنین دارای 14 برنامه تخصصی تخصصی مرتبط با بخش سلامت، برنامه های مربوط به حرفه ای است که 78 درصد آنها در سطح اول ارزیابی کمیته های بین المللی برای ارزیابی آموزش عالی قرار دارند ( CIEES)؛ و 21٪ توسط PNPC معتبر هستند. به همین ترتیب، 36 درصد از برنامه های فارغ التحصیل در سطح بین المللی به طور خاص توسط انجمن دانشگاه مطالعات مدرک کارشناسی ارشد (AUIP) و شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های بازرگانی (ACBSP) ارزیابی شده است: دکترا در علوم اداری، دکترا علوم زیستشناسی، دکترا در مطالعات جامعه فرهنگی، استاد مطالعات آموزشی، کارشناسی ارشد: بیوتکنولوژی گیاهی یا سم شناسی، کارشناسی ارشد علوم با گزینه های زراعی و دامپزشکی، استاد محاسبات و فنون محاسباتی، استاد مالیات و استاد علوم اداری، دستیابی به با آن موقعیت برنامه های تحصیلات تکمیلی ما در سطوح کیفیت صلاحیت جهانی. در حال حاضر دو برنامه دکترا در حال ارزیابی هستند.

UAA یک پیشنهاد یکپارچه از برنامه های تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهد که به نیازمندی های روشن برای آموزش دائمی پاسخ می دهد و کیفیت بالایی از طریق شناخت این سازمان ها و / یا استانداردهای برتری و با عناصر انعطاف پذیری که به آنها اجازه حضور می دهد نیازهای مختلف آموزش حرفه ای که در آنها شرکت می کنند. این همچنین یک پیشنهاد متنوع است که شامل برنامه هایی است که در هر دو حرفه و تحقیق، و همچنین برنامه های نهادی و بین المللی که ملاک های نیاز اجتماعی و توانایی دانشگاه برای ارائه آن را دارند، در نظر گرفته شده است.

پیگیری اعتباربخشی برنامه های تحصیلات تکمیلی در سطح ملی و بین المللی، مرجع روشن برای تلاش های انجام شده در دانشگاه بوده است . از یک سو، به این دلیل که توسعه فارغ التحصیلان را به سمت دستیابی به استانداردهای با کیفیت بالا هدایت می کند؛ از سوی دیگر، به دلیل دستیابی به موارد فوق، یک سیستم اطمینان و بهبود کیفیت تحصیلات تکمیلی طراحی شده و اجرا شده است، که منجر به درصد بالایی از برنامه های معتبر و بهره وري متوسط ​​ترمینال می شود.

مشخصه برنامه های تحصیلات تکمیلی دانشگاه مستقل Aguascalientes است.

 • طرحهای مربوطه
 • برنامه ها بر دانشجویان تمرکز کرده و در آنجا یک معلم پیگیری به شورای علمی برنامه و یک معلم هدایت می شود که او را در آموزش خود هدایت می کند.
 • دانش آموزان ممکن است دوره های خود را در داخل و یا خارج از موسسه، ترجیح می دهند از تحرک دانشجویان و آموزش رقابتی آنها در جهان جهانی حمایت کنند.
 • آموزش های به دست آمده امکان توسعه تحقیقات، توسعه فن آوری، نوآوری ها و راه حل مشکلات اجتماعی را فراهم می کند.
 • برنامه های تحصیلات تکمیلی UAA توسط کارکنان دانشگاهی خودشان، واجد شرایط، با تجربه و کافی برای پشتیبانی از دانش آموزان تضمین کننده آموزش به عنوان یک محقق و یک حرفه ای سطح بالا پشتیبانی می شوند. بسیاری از اساتید توسط سیستم ملی پژوهشگران شناخته شده اند که در تولید، کاربرد و انتقال دانش، با شناخت ملی و بین المللی شناخته شده اند.
 • به روز رسانی دائمی دانش بسیار مهم است برای هر حرفه ای. بنابراین، دانشگاه مستقل Aguascalientes از تمام حرفه ای ها دعوت می کند تا با تکمیل تحصیلات تکمیلی در این خانه تحصیلات و دستیابی به رقابت و ارائه راه حل های مناسب در فعالیت های حرفه ای خود، برتری تحصیلی خود را تضمین کنند.

هنگام تحصیل در دانشگاه مستقل Aguascalientes آنها می توانند:

 • دانش، مهارت ها، نگرش ها و ارزش ها به منظور رشد حرفه ای خود، تحقیق برای مواجهه با دنیای کار و کمک به توسعه Aguascalientes و مکزیک.
 • ارتباط با استادان خود، متخصصان منطقه، با تجربه از طریق فعالیت های علمی، فن آوری و حرفه ای پیشنهاد شده در طرح مطالعه.
 • ارتباط با متخصصان ملی و بین المللی با توجه به توصیه معلم مسئول آموزش آنها.
 • تجربه در کارهای چند رشته ای، بین رشته ای و تیمی، با به اشتراک گذاشتن پیشرفت پایان نامه یا کار عملی با دانش آموزان از مناطق مختلف انضباطی.

برای تمام موارد فوق، اداره کل تحقیقات و مطالعات پس از مدرک از شما می خواهد که پیشنهادات آموزشی موجود در دانشگاه مستقل Aguascalientes را برای به روز رسانی و تقویت آموزش های حرفه ای و پژوهشی خود مطلع کنید. خوش آمدید

مکان ها

 • Aguascalientes

  Avenida Universidad 940, Ciudad Universitaria, Universidad Autónoma de Aguascalientes, 20130, Aguascalientes

  سوالات