Keystone logo
United Nations University برنامه دکتری نوآوری ، اقتصاد و حکمرانی برای توسعه (IEGD)
United Nations University

برنامه دکتری نوآوری ، اقتصاد و حکمرانی برای توسعه (IEGD)

Shibuya City, ژاپن

Request duration

Request teaching languages

Request pace

Request application deadline

Apr 2024

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

دکتری برنامه نوآوری ، اقتصاد و حکمرانی برای توسعه (IEGD) یک دوره چند رشته ای است که توسط UNU-MERIT و مدرسه حکمرانی آن ارائه می شود. این برنامه بر مهارتها و روشهای تحقیق ، آموزش همکاران برای تبدیل شدن به دانشمندان و متخصصان در زمینه های حکمرانی و اقتصاد فناوری تمرکز دارد.

این برنامه آموزشهای پیشرفته ای را در زمینه دانش و مهارتهای مرتبط با اقتصاد فناوری و نوآوری و حکومتداری ، حمایت اجتماعی و مهاجرت ارائه می دهد. این برنامه که در هسته اصلی دوره های مربوط به نوآوری و توسعه ایجاد شده است ، همچنین شامل واحدهایی در زمینه اقتصاد تغییرات فناوری ، سیستم های پیچیده اجتماعی ، ارزیابی حکمرانی و سیاست گذاری ، حمایت اجتماعی و مهاجرت است.

در سال اول ، همکاران یک برنامه فشرده از دوره های مورد نیاز و اختیاری را که توسط دانشمندان برجسته UNU-MERIT و دانشگاه های شریک ما تدریس می شود ، تکمیل می کنند. این دوره ها به زبان انگلیسی ، در ماستریخت تدریس می شوند و در دو ترم ، در سپتامبر هر سال شروع می شوند. کار دوره پس از سه سال تحقیق و نگارش پایان نامه انجام می شود و با تکمیل دکتری به پایان می رسد. پایان نامه. در پایان برنامه ، مدرک دکتری توسط دانشگاه ماستریخت پس از دفاع موفق از پایان نامه اعطا می شود. دانشجویان ما انواع مختلفی از موضوعات پایان نامه را دنبال می کنند و به هریک از هشت موضوع تحقیقاتی موسسه می پردازند:

1. اقتصاد دانش و نوآوری

2. تغییرات ساختاری و توسعه اقتصادی

3. پیچیدگی و نوآوری اقتصادی

4. حکومت و نهادها

5. نوآوری و کارآفرینی برای گذارهای پایدار

6. مهاجرت و توسعه

7. حمایت اجتماعی

8. جمعیت ، توسعه و اقتصاد کار

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه