Keystone logo
Universidade Lusófona do Porto

Universidade Lusófona do Porto

Universidade Lusófona do Porto

مقدمه

انتخاب یک دوره یا یک مدرسه در یک لحظه کلیدی در زندگی هر دانش آموز است. در ها Universidade Lusófona انجام پورتو (ULP)، ما مدرسه ما باور و دوره های آن بسیاری از جنبه های مربوطه که همه کسانی که در حال حاضر این انتخاب رو به رو دعوت، را انتخاب کنید برای تحصیل در ها Universidade Lusófona انجام پورتو.

اجازه دهید این در نظر بگیرید: تمام دوره های ما توسط A3ES، یک نهاد مسئول ارزیابی و کیفیت اطمینان از آموزش عالی در پرتغال معتبر؛ تمام دوره های ما نرخ اشتغال بالاتر از میانگین ملی در مناطق آموزش که در آن عمل؛ ما باید یک دانشکده مجرب متشکل از بسیاری از مردم از شایستگی به رسمیت شناخته شده و اعتبار در مناطق خود؛ ما در مرکز دانشگاه لیسبون، با دسترسی عالی و محل واقع شده است؛ ما ارائه می دهیم یک دانشگاه بزرگ و به خوبی سازمان یافته، که شامل تجهیزات با کیفیت بالا و آزمایشگاه؛ ما بخشی از یک پروژه آموزشی با مشخصات بین المللی منحصر به فرد، در حال حاضر در تمام کشورهای پرتغالی زبان است که، ارائه یک تجربه فرهنگی و آموزشی منحصر به فرد.

به همه این دلایل، ما معتقدیم که ما بهترین گزینه است. ما بر این باوریم که ما به شما دلایل به ما را انتخاب و به اشتراک گذاری با ما در این تجربه منحصر به فرد که بخشی از یک پروژه بزرگ را، این پروژه آموزشی از شرکت Universidade Lusófona انجام پورتو.

مکان ها

مکان ها
  • Rua Augusto Rosa, no 24 4000-098 Porto - Portugal, , Porto

برنامه ها

سوالات