Keystone logo
University of California Santa Barbara

University of California Santa Barbara

University of California Santa Barbara

مقدمه

دانشکده مهندسی متوسط University of California Santa Barbara به طور مداوم در رده بالای دانشکده های مهندسی در جهان قرار دارد. University of California Santa Barbara مهندسی University of California Santa Barbara مشاوره تحصیلی مستقیم دانش آموزان را برای ایجاد یک حرفه موفق و تکمیل به موقع برنامه های تحصیلی فراهم می کند.

ما یک دانشگاه میان رشته ای هستیم ، جایی که فرهنگ نوآوری باعث توسعه هر دو علم بنیادی و راه حل های فناوری کاربردی می شود ، در حالی که به اقتصاد منطقه ، کشور ما و جهان ارزش می بخشد. University of California Santa Barbara مهندسی University of California Santa Barbara ثابت کرده است که یکی از موفق ترین محیط ها برای همکاری تحقیقاتی خصوصی و خصوصی در کشور است. ارتباطات عمیق ، متنوع و متعددی که با صنعت ایجاد شده است منجر به صدها ویژگی فکری شده است.

ماموریت دانشکده مهندسی این است که دانش آموزان خود را با مبانی علمی و ریاضیاتی پایه ریزی کند. تجربه در تجزیه و تحلیل ، سنتز و طراحی سیستم های مهندسی. و قرار گرفتن در معرض شیوه های فعلی مهندسی و تحقیقات و فناوری مهندسی پیشرفته. روحیه کارآفرینی در آموزش ، فعالیت علمی و مشارکت در عمل مهندسی ، کالج مهندسی University of California Santa Barbara تزریق می کند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Santa Barbara

    Santa Barbara, آمریکا

    سوالات