Keystone logo
© UConn School of Engineering Graduate Programs
University of Connecticut College of Engineering Graduate Programs

University of Connecticut College of Engineering Graduate Programs

University of Connecticut College of Engineering Graduate Programs

مقدمه

کالج مهندسی UConn یک نیروگاه برای تحقیقات و آموزش مهندسی در ایالت کانکتیکات و فراتر از آن است. ما دانشکده مهندسی عمومی شماره 1 در نیوانگلند هستیم و 51 درصد از فارغ التحصیلان مهندسی ایالت را ارائه می دهیم. UConn توسط بنیاد کارنگی به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی "R1" تعیین شده است. این بالاترین طبقه بندی ارائه شده برای تحقیقات و تمایزی است که تنها 3٪ از تمام موسسات آموزش عالی ایالات متحده دارند.

برنامه های تحصیلات تکمیلی ما بر مهندسی تجربی تأکید دارد تا دانش آموزان را به دانش و مهارت هایی مجهز کند که آنها را قادر می سازد روزی راه حل های نوآورانه و عادلانه اجتماعی برای پیچیده ترین چالش های امروزی پیدا کنند. ما با صنایع محلی و ملی کار می کنیم تا به چالش های فن آوری مبرم رسیدگی کنیم و پایه تولید خود را تقویت کنیم.

ما برای کارآفرینی و نوآوری ارزش قائلیم و دانشجویان و اساتید ما به طور فعال استارت آپ ها و فناوری های نوآورانه را در حمایت از توسعه اقتصادی توسعه می دهند. UConn تلاش کرد تا از طریق ابتکارات تحقیقاتی در زمینه حقوق بشر، زمینه های قهوه ای، امنیت سایبری و سایر مسائل جاری، به چالش های عمده ای که جامعه ما با آن مواجه است، رسیدگی کند.

دید کلی

کالج مهندسی UConn یک نیروگاه برای تحقیقات و آموزش مهندسی در ایالت کانکتیکات و فراتر از آن است. ما دانشکده مهندسی عمومی شماره 1 در نیوانگلند هستیم و 51 درصد از فارغ التحصیلان مهندسی ایالت را ارائه می دهیم. ما با صنایع محلی و ملی کار می کنیم تا به چالش های فن آوری مبرم رسیدگی کنیم و پایه تولید خود را تقویت کنیم. ما برای کارآفرینی و نوآوری ارزش قائلیم و دانشجویان و اساتید ما فعالانه استارت آپ ها و فناوری های نوآورانه را در حمایت از توسعه اقتصادی توسعه می دهند. UConn تلاش کرد تا از طریق ابتکارات تحقیقاتی در زمینه حقوق بشر، زمینه‌های قهوه‌ای، امنیت سایبری و سایر مسائل جاری، به چالش‌های عمده‌ای که جامعه ما با آن مواجه است، رسیدگی کند.

UConn توسط بنیاد کارنگی به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی "R1" تعیین شده است. این بالاترین طبقه بندی ارائه شده برای تحقیقات و تمایزی است که تنها 3٪ از تمام موسسات آموزش عالی ایالات متحده دارند. برنامه های تحصیلات تکمیلی ما بر مهندسی تجربی تأکید دارد تا دانش آموزان را به دانش و مهارت هایی مجهز کند که آنها را قادر می سازد روزی راه حل های نوآورانه و عادلانه اجتماعی برای پیچیده ترین چالش های امروزی پیدا کنند.

ویژگی های پردیس

به اندازه کافی ساده است - UCONN یک دانشگاه برتر است

محاصره شدن توسط باهوش ترین دانشجویان و اساتید در یک موسسه تحقیقاتی برتر، شما را تحت فشار قرار می دهد، شما را به چالش می کشد و هر روز بهترین های شما را بهتر می کند.

حضور دانشگاه گل سرسبد کانکتیکات در سراسر ایالت احساس می شود. دانشگاه کانکتیکات آموزش عالی را در پردیس اصلی ما در استورز و چهار پردیس منطقه ای ما در Avery Point، Hartford، Stamford و Waterbury ارائه می دهد. با دسترسی به اساتید برجسته، فرصت‌های تحقیقاتی بی‌نظیر، و دوره‌های کارآموزی انحصاری در برخی از معتبرترین شرکت‌های کشور، دانشجویان ما علایق خود را دنبال می‌کنند، آنچه را که دوست دارند یاد می‌گیرند و مسیری برای موفقیت در پیش می‌گیرند.

هاسکی های گذشته و حال به شما خواهند گفت که هیچ چیز کاملاً شبیه جامعه UConn نیست. تجربه UConn خود را از طریق دوستانی که تبدیل به خانواده می شوند، Husky Pride که بخشی از هویت شما می شود و رویاهایی که به واقعیت شما تبدیل می شوند را با خود حمل خواهید کرد.

بدون شک، انتخاب UConn شما را بهتر می کند - مهم نیست سفر شما از کجا شروع می شود. اینجا انجامش بده

 • استورز - پردیس اصلی
 • اوری پوینت
 • هارتفورد
 • استمفورد
 • آبرسانی

  پذیرش ها

  الزامات آموزش و پرورش

  شرایط معدل برای تحصیلات تکمیلی

  به جز در شرایط استثنایی، برای پذیرش در مقطع تحصیلات تکمیلی یا برنامه گواهی، دوره قبلی دانشجو باید یکی از معیارهای زیر را داشته باشد:

  • یک معدل تجمعی برای آخرین درجه آنها 3.0 یا بالاتر برای کل مدرک یا
  • اگر آخرین مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی باشد یا دانشجو هنوز مدرک کارشناسی خود را تکمیل نکرده باشد:
   • معدل 3.0 یا بالاتر برای کل دو سال اخیر دوره کارشناسی تمام وقت، یا
   • معدل 3.5 یا بالاتر برای کل سال اخیر دوره کارشناسی تمام وقت، یا
   • اگر دانشجویی حداقل یک ترم تحصیلی تمام وقت را پس از تکمیل آخرین مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد گذرانده باشد، معدل 3.0 یا بالاتر برای تمام دوره های تحصیلی پس از مدرک تحصیلی خود است.

  برای تکمیل درخواست خود باید:

  • ریز نمرات را از مدرسه ای که مدرک لیسانس خود را دریافت کرده اید و هر دوره ای را که فراتر از آن گذرانده اید، بدون در نظر گرفتن اینکه مدرک دریافت کرده اید، آپلود کنید.
  • ریز نمرات و مدارک تحصیلی موسسات بین المللی را هم به زبان انگلیسی و هم به زبان اصلی دانشگاه بارگذاری کنید. درخواست شما بدون این کپی ها بررسی نمی شود.

  عدم آپلود ریز نمرات از کلیه موسسات آموزشی، صرف نظر از دریافت یا عدم دریافت مدرک، ممکن است دلیلی برای لغو پذیرش باشد.

  الزامات درخواست اضافی برای دانشجویان بین المللی

  مدرسه تحصیلات تکمیلی نیازی به ارزیابی اعتبار شخص ثالث ندارد، با این حال، ما از ارزیابی خدمات زیر استقبال می کنیم:

  • NACES (انجمن ملی خدمات ارزیابی اعتبار) یا
  • AICE (انجمن ارزیابی کنندگان اعتبار بین المللی)

  اگر مدرک شما یک مدرک لیسانس 3 ساله از هند، کانادا، استرالیا، سریلانکا یا برخی از کشورهای دیگر باشد، ما مدرک را معادل با مدرک لیسانس 4 ساله ایالات متحده در نظر نخواهیم گرفت. این خط مشی ما است، حتی اگر مدرک توسط یک ارزیاب اعتبار خارجی که عضو NACES (انجمن ملی خدمات ارزیابی اعتبار) یا AICE (انجمن ارزیابی کنندگان بین المللی اعتبارنامه) است، به عنوان مدرک 4 ساله ارزیابی شده باشد.

  • برای دانش‌آموزانی که تحصیلات خود را در هند، پاکستان، بنگلادش یا سری‌لانکا به پایان می‌رسانند، برگه‌ها یا ریز نمرات فردی/سالانه (دروس و نمرات، نه ساعت) را بارگذاری کنید.
  • اگر مدرکی را تکمیل کرده اید و در کارنامه شما مشخص نشده است، ما باید یک کپی از مدرک شما را در برنامه شما بارگذاری کنیم. رایج‌ترین دلیل تأخیر در بررسی درخواست‌ها، عدم آپلود تمام ریز نمرات مورد نیاز (و مدارک تحصیلی از موسسات بین‌المللی) است.
  • برای تلاش برای به حداقل رساندن تأخیرهای پست بین‌المللی پس از ارسال درخواست، مدرسه تحصیلات تکمیلی توصیه می‌کند ریز نمرات و مدارک رسمی از هر کالج/دانشگاهی را که در آن شرکت کرده‌اید ارسال کنید. (لطفاً توجه داشته باشید که مدارک و ریز نمرات رسمی تا زمانی که پیشنهاد پذیرش ارائه نشده باشد، لازم نیست به دانشکده تحصیلات تکمیلی ارسال شوند.)

  تسلط به زبان انگلیسی

  اگر انگلیسی زبان اصلی شما ** نیست، ممکن است از شما خواسته شود مدرکی دال بر مهارت خود در زبان انگلیسی ارائه دهید.

  **زبان اصلی به زبانی گفته می شود که از دوران کودکی برای برقراری ارتباط استفاده می شود.

  الزامات ویزا

  حمایت مالی ویزای دانشجویی آمریکا

  اگر دانشجوی بین المللی هستید که نیاز به حمایت مالی ویزای دانشجویی ایالات متحده توسط دانشگاه کانکتیکات دارید، لطفاً آماده باشید تا پس از پذیرش در مدرسه فارغ التحصیل، درخواست سند مهاجرت را به دفتر خدمات بین المللی دانشجویی و دانش پژوه (ISSS) ارسال کنید. (سند I-20/DS-2019 توسط دفتر ISSS منتشر نخواهد شد تا زمانی که پذیرش شما نهایی شود/تاسیس نشده باشد.)

  درخواست I-20/DS-2019 خود را حداقل یک ماه قبل از ترمی که برنامه خود را شروع می کنید به ISSS ارسال کنید.

  اگر در مورد مواد مورد نیاز سؤالی دارید، لطفاً با دفتر IS تماس بگیرید: [email protected]

  برای درخواست I-20 یا DS-2019 به یک NetID نیاز دارید. این ایمیل ظرف 2 تا 5 روز کاری پس از دریافت اعلان پذیرش برای شما ارسال خواهد شد. برای هرگونه کمکی در مورد NetID خود یا انتشار مجدد اطلاعاتی که قبلا ایمیل شده است، لطفاً با دفتر ITS به شماره (860) 486-4357 یا ایمیل: [email protected] تماس بگیرید.

  بورسیه و بودجه

  دانشجویان فارغ التحصیل ممکن است از منابع مختلف برای تحصیل خود حمایت مالی دریافت کنند، و ما هم دانشجویان آینده نگر و هم دانشجویان فارغ التحصیل فعلی را تشویق می کنیم تا همه گزینه های مختلف را برای شناسایی آنهایی که به بهترین وجه با نیازهایشان مطابقت دارند بررسی کنند. ما همچنین توصیه می کنیم که همه دانشجویان فارغ التحصیل در برنامه های تحصیلات تکمیلی خود با مشاوران خود و با اساتید و کارکنان مشورت کنند، زیرا آنها به احتمال زیاد در مورد منابع حمایتی مربوط به مدرک یا رشته خاص اطلاعات دارند. علاوه بر این، دانشجویان فارغ التحصیل باید از منابع ارائه شده از طریق دفتر ملی بورسیه ها و کمک هزینه های تحصیلی هم برای شناسایی منابع مالی احتمالی و هم برای دریافت مشاوره برای تهیه برنامه های کاربردی موفق استفاده کنند. در اینجا اطلاعاتی در مورد فرصت‌های داخلی (در UConn) و خارجی (خارج از UConn) برای دانشجویان برای جستجوی کمک، بورس تحصیلی یا سایر کمک‌های مالی پیدا خواهید کرد.

  علاوه بر این، در اینجا چند راهنمای کمک مالی مفید برای دانشجویان دکترا وجود دارد:

  • کمک مالی به دانشجویان دکتری
  • راهنمای دانشجویان دکتری برای کمک هزینه تحصیلی

  علاوه بر فرصت های زیر، در اینجا چند راهنمای کمک هزینه تحصیلی و کمک های مالی برای دانشجویان دکتری آورده شده است:

  • کمک مالی به دانشجویان دکتری
  • راهنمای دانشجویان دکتری برای کمک هزینه تحصیلی
  • برنامه ملی تشویقی کمک هزینه تحصیلی

  دفتر بورس های تحصیلی و کمک هزینه های ملی (ONSF) خوشحال است که ادامه برنامه انگیزشی جاه طلبانه UConn را برای ایجاد فرهنگ قوی تری برای دانشجویان و اساتید حول درخواست برای بورسیه ها و بورسیه های معتبر و رقابتی ملی اعلام کند.

  تحت این برنامه، تمام اعضای هیئت علمی دانشگاه UConn در تمام پردیس‌ها (از جمله UCHC) واجد شرایط دریافت حداکثر 1000 دلار در بودجه توسعه حرفه‌ای هستند تا از طریق فرآیند توسعه پروپوزال‌ها و ارسال درخواست‌ها برای جوایز واجد شرایط، دانشجویان را به عنوان مربی کار خود به رسمیت بشناسند. علاوه بر این، دانشجویان فارغ التحصیل تمام وقت که برای کمک هزینه تحصیلی واجد شرایط NFIP درخواست می کنند، می توانند از طریق این برنامه برای بورسیه تحصیلی 250 دلاری اقدام کنند. در پنج سال اول این برنامه، بیش از 450000 دلار در صندوق های توسعه حرفه ای و بورسیه های تحصیلی دانشجویان تحصیلات تکمیلی اعطا شده است.

  آخرین مهلت: 28 آوریل 2023، 11:59 بعد از ظهر (EDT)

  • کمک هزینه تحصیلی Future Climate Venture Studio

  برنامه بورسیه سرمایه گذاری آینده آب و هوا برای ارائه تجربیات ملموس برای دانشجویان علاقه مند به یادگیری در مورد استارت آپ ها، بازاریابی، تجاری سازی، توسعه سرمایه گذاری و تحقیق در مورد تغییرات آب و هوا طراحی شده است. همراهان به یک شرکت راهنما یا راه اندازی منصوب می شوند و این فرصت را خواهند داشت که در مورد طیف گسترده ای از موضوعات مرتبط با تغییر آب و هوا بیاموزند. همکاران مهارت های ارتباطی و بازاریابی را توسعه خواهند داد و همچنین فرصت ایفای نقش در ارائه فناوری های مربوط به تغییرات آب و هوایی به بازار را از طریق حمایت از شرکت های نوپا و در مراحل اولیه خواهند داشت. همچنین ممکن است افراد این شانس را داشته باشند که با شرکت های مربوطه خود به توسعه سکوها کمک کنند و فرصت شرکت در سمینارهای آموزشی داخلی و خارجی و متمرکز بر توسعه شغلی را خواهند داشت. همراهان ملزم به ارائه شفاهی در پایان برنامه خواهند بود.

  مهلت درخواست: 15 ژانویه 2023

  • فرصت های تامین مالی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و فوق دکترا

  برنامه های تحقیقاتی تابستانی پولی را برای دانشجویان فارغ التحصیل، کمک هزینه های مسافرتی و کمک هزینه تحصیلی جستجو کنید - ضرب الاجل های بسیاری به سرعت نزدیک می شوند!

  مکان ها

  • Storrs

   Storrs, آمریکا

   سوالات