Keystone logo
Tulane University - Department of Chemical and Biomolecular Engineering

Tulane University - Department of Chemical and Biomolecular Engineering

Tulane University - Department of Chemical and Biomolecular Engineering

مقدمه

فرا گرفتن. كشف كردن. همکاری. مبتکر

برنامه دکتری مهندسی شیمی و بیومولکولار (CBE) در دانشگاه تولان به دانشجویان یک آموزش سطح بالا ارائه می دهد که محور این فرصت است که بتواند تحقیقات متنوعی ، بریدگی ، تحقیقات میان رشته ای را تحت نظارت نزدیک اعضای هیئت علمی ما انجام دهد.

این بخش از 13 عضو هیئت علمی دوره رهبری با پیشینه های منحصر به فرد و علایق تحقیق اعم از مکانیک آماری و ترمودینامیک گرفته تا شبیه سازی های مولکولی ، انرژی ، محیط زیست و مهندسی سلولی تشکیل شده است. دانشجویان فارغ التحصیل ما از سراسر جهان آمده اند. نسبت دانشجویی فعلی به فارغ التحصیل دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد تقریباً 3 امکان توجه فردی به پیشرفت هر دانشجویی را فراهم می کند که منجر به یک تجربه شخصی در Tulane می شود.

دانشگاه تولان و گروه CBE بسته های رقابتی مالی را به دانشجویان تحصیلات تکمیلی خود اعم از بورس های تحصیلی و کمکهای پژوهشی ، کمک هزینه های سخاوتمندانه ، شهریه و بیمه درمانی یارانه ای ارائه می دهند.

دکتر جولی آلبرت در مورد تولید مواد پلیمری نانو و میکرو ساختار یافته صحبت می کند

مأموریت

مأموریت گروه مهندسی شیمی و بیومولکولار ارائه بالاترین کیفیت برنامه ها برای آموزش دانشجویان در کلیه سطوح در اصول و کاربردهای مهندسی شیمی و بیومولکولار ، در محیط دانشگاه Tulane است. به عنوان بخشی از این مأموریت ، دانشجویان تحقیقاتی نوآورانه و باکیفیت انجام می دهند که راه حل های مهندسی را در زمینه سلامت ، انرژی و محیط زیست به کار می گیرد.

پژوهش

زمینه های تحقیق ما نمایانگر جهات جدید و مهیج در مهندسی شیمی با محوریت موضوعات پیشرفته مواد ، مهندسی بیومولکولی و فناوریهای نوین محیطی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمینه های تحقیق ، لطفاً به https://sse.tulane.edu/cbe/research مراجعه کنید

دانشکده علوم و مهندسی میلیون ها دلار تحقیق برای دانشگاه تولید می کند ، فرصت های تحقیقاتی را برای کارشناسی قهرمانان می کند و سالانه بیشترین تعداد دانشجویان دکترا در تولان را فارغ التحصیل می شود.

Tulane Chemical and Biomolecular Engineering

درباره گروه مهندسی شیمی و بیومولکولی

این بخش سوم در ایالات متحده است و ریشه های آن در شیمی صنعتی است. امروز ، این بخش به سنت قوی یادگیری سخت و همراه با شادی اکتشاف ادامه می دهد. این بخش برای بورس تحصیلی ارزش قائل است و در تلاش است تا تمام فرصت های خود را در اختیار دانشجویان خود برای توسعه پتانسیل های دانشگاهی خود قرار دهد. اندازه کلاس كوچك است و نسبت دانشجو به دانشكده در گروه معمولاً كمتر از 10: 1 است. دانشکده دارای سیاست درهای باز است و در تمام ساعات کار روز برای دانشجویان قابل دسترسی است. فرصت های فوق العاده ای برای دانشجویان وجود دارد که بتوانند در پژوهش شرکت کنند و دانشکده مشارکت کارشناسی در پژوهش را تشویق و ترغیب می کند. این دپارتمان دارای ده عضو هیئت علمی است و یک برنامه تحقیقاتی فشرده کارشناسی ارشد که منتهی به مدرک دکترا باشد ، دارد.

Tulane Chemical and Biomolecular Engineering PhD Candidate

مکان ها

  • New Orleans

    School of Science and Engineering, 201 Lindy Claiborne Boggs Center, 6823 St. Charles Avenue, LA 70118-5698, New Orleans

برنامه ها

سوالات