Keystone logo
Technical University of Crete

Technical University of Crete

Technical University of Crete

مقدمه

تاریخ

بلافاصله پس از پایان اشغال آلمان توسط یونان ، موضوع ایجاد دانشگاه در کرت مطرح شد و در دهه 1960 به اوج خود رسید. در سال 1977 ، نخست وزیر کنستانتینوس کارامانلیس ، پس از یک درخواست عمومی عمومی ، تأسیس دانشگاهی با دانشکده در هراکلیون و ریتمنون و تأسیس دانشگاه فنی در چانیا را تأیید کرد . Technical University of Crete توسط قانون 545/77 در مورد "ایجاد یک موسسه فناوری تحت عنوان Technical University of Crete و سایر مقررات" ایجاد شده است. در 17 ژوئیه 1977 ، اولین کمیته اجرایی مitutionسسه تحت ریاست پروفسور پریکلس تئوهاریس و با حضور وزیر آموزش ملی ملی G. Rallis ، متشکل از شهردار شهر Chania و رئیس جمهور غربی تشکیل شد. بخش کرت اتاق فنی یونان. وظیفه اصلی این کمیته اجرایی در سال 1977 این بود که زمینی را برای احداث تاسیسات دائمی دانشگاه با شروع روش سلب مالکیت 350 هکتار زمین پیدا کند. شایان ذکر است ، در این مرحله ، حمایت بی حد و حصر جامعه محلی در این مورد است.

در سال 1984 ، اولین اعضای هیئت علمی منصوب شدند. در طول سال تحصیلی 1984-85 ، گروه مهندسی و مدیریت تولید برنامه آموزشی خود را آغاز کرد و 120 دانشجوی اول خود را به همراه گروه علوم پذیرفت. بخش مهندسی منابع معدنی در سالهای 1987-88 و بخش الکترونیک و مهندسی کامپیوتر در سالهای 1990-91 دنبال شد. بعداً و پس از استقلال دانشگاه ، گروه مهندسی شیمی به یک گروه مهندسی محیط تبدیل شد و اولین دانشجویان خود را در سال 1997 پذیرفت. سرانجام ، در سال 2004 گروه مهندسی معماری تأسیس شد و از اولین دانشجویان خود استقبال کرد. در سپتامبر 1989 ، کمیته اجرایی جدید ، به ریاست استاد دانشگاه فنی ملی آتن ، آقای یوانیس تگوپولوس و پروفسورهای Technical University of Crete آقایان آنتونیس فوسکلوس و یواخیم گریسپولاکیس به عنوان نایب رئیس ، تصمیم به تغییر جهت گیری برنامه ریزی فضایی گسترش دانشگاه سیاست اجرا شده امکان مسکن همه بخشهای دانشگاهی را در محوطه آکروتیری فراهم کرد ، که امکان ایجاد سالنهای سخنرانی ، آزمایشگاهها و زیرساختهای مناسب را که الزامات مدرن برای دانشگاه فنی حکم می کند ، فراهم کرد.

از سال 1993 ، Technical University of Crete پیشرفت مستمر و چشمگیری داشته است. کیفیت بالای کارکنان دانشکده ، شرکای علمی و پرسنل اداری و فنی ، رشد آینده دانشگاه را تضمین می کند. این محوطه مطمئناً یکی از بهترین ها در یونان است ، با سالن های سخنرانی و امکانات تحقیقاتی مدرن ، کتابخانه ، سالن محل اقامت دانشجویی ، رستوران و مناطق تفریحی. گروه های جدید برای آینده برنامه ریزی شده اند و در عین حال ، سهم Technical University of Crete در تحقیقات به طور گسترده ای مورد استقبال قرار می گیرد ، زیرا این موسسه در حال حاضر به عنوان یکی از معتبرترین موسسات تحقیقاتی در یونان شناخته شده است و صدها برنامه تحقیقاتی در حال انجام است. Technical University of Crete اکنون هم به عنوان یک موسسه آموزشی و تحقیقاتی در یونان و هم در سطح بین المللی شناخته شده است و بنابراین می تواند آینده خود را با خوش بینی زیادی متصور شود.

اهداف آتی

  • تأکید بر ارائه آموزش با کیفیت بالا (نرخ بیکاری فارغ التحصیلان TUC بین 3 تا 4، ، اشتغال برای اولین بار 1 تا 6 ماه پس از فارغ التحصیلی)
  • انجام تحقیقات نوآورانه ( Technical University of Crete یکی از دو دانشگاه فعال کشور با بیشترین تعداد نتایج تحقیق است)
  • ایجاد قطب نوآوری منطقه ای و پارک فناوری
  • تلاش در جهت حمایت از نوآوری (از طریق دستگاه های جوجه کشی)
  • برگزاری سمینارهای گسترش فناوری و نوآوری
  • همکاری با مقامات محلی در حل مشکلات زیست محیطی و سازمانی و غیره

محوطه دانشگاه

دانشگاه بدون شک قلب TUC است: دانشجویان ، اساتید ، تکنسین های آزمایشگاه ، کارکنان اداری ، همه در محوطه دانشگاه به صورت روزانه ملاقات می کنند. نقاط مشترک مرجع همه دانشجویان کتابخانه ، مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات ، سالن اقامتگاه ها ، رستوران و کافه تریای دانشگاه و همچنین امکانات ورزشی است. و از آنجا که زمان دانشجویی شما نباید صرف کتاب و مطالعه شود ، مطمئن شوید که با مشارکت در یکی از گروه ها و انجمن های دانشجویی (فرهنگی و سیاسی) زندگی خارج از کلاس ها و سالن های سخنرانی را تجربه خواهید کرد ، حتی بیشتر جالب و هیجان انگیز. ) ، که آهنگ را در محوطه دانشگاه تعیین کرد!

مکان ها

مکان ها
  • Technical University of Crete University Campus, Akrotiri 73100 Chania GREECE, 731 00, Chania

سوالات