Keystone logo
The Hebrew University of Jerusalem

The Hebrew University of Jerusalem

The Hebrew University of Jerusalem

مقدمه

خوش آمدید به دانشگاه عبری

دانشگاه ایروبی اورشلیم، که در سال 1918 تأسیس شد و به طور رسمی در سال 1925 افتتاح شد، دانشگاه برتر دانشگاه اسرائیل و همچنین موسسه تحقیقاتی پیشرو است. دانشگاه عبری در بین 100 دانشگاه برتر جهان و در میان دانشگاه های اسرائیل بین المللی است. به رسمیت شناختن دانشگاه عبری به دست آمده تایید شهرت خود را برای برتری و نقش برجسته آن در جامعه علمی است. این برتری را بر پایه تعالی می گذارد و طیف گسترده ای از فرصت های تحصیل در علوم انسانی، علوم اجتماعی، علوم دینی و پزشکی را ارائه می دهد. این دانشگاه فعالیت های چند جانبه در اسرائیل و خارج از کشور را تشویق می کند و به عنوان پل بین تحقیقات علمی و برنامه های کاربردی اجتماعی و صنعتی آن عمل می کند. دانشگاه عبری در راستای اهداف خود آموزش رهبری عمومی، علمی، آموزشی و حرفه ای است؛ حفظ و تحقیق در مورد سنت های یهودی، فرهنگی، معنوی و فکری؛ و گسترش مرزهای دانش به نفع تمام بشریت است./>

l

l
l

فاکتورها:

تاسیس در: 1918 افتتاح شد: 1925 6 دانشگاه 7 دانشکده 14 مدرسه 23،000 دانشجو 1000 عضو ارشد اعضای هیات علمی بیش از 7،000 ثبت اختراع ثبت نام 8 برندگان جایزه نوبل 1 زمینه برنده مدال در ریاضیات از جمله بنیانگذاران آن: آلبرت اینشتین، مارتین Buber، چایم نورمان بیلیک، Chaim Excellence Weizmann دانشگاه عبری تلاش برای تعالی، یک عنصر جامع در زندگی دانشگاهی است. محققان برجسته آن پیشرفتهای قابل توجهی در رشته های گوناگون به دست آورده اند و از جمله برندگان برتر کمک های رقابتی شورای پژوهشی اروپا به پژوهشگران جوان است. یک سوم از کل کمک های تحقیقاتی رقابتی که در اسرائیل اهدا می شود، توسط محققان دانشگاه عبری به دست آمده است. دانشگاه های دانشگاهی اغلب در نشریات علمی معتبر به چاپ می رسند و تحقیقات آنها جایزه های برجسته ای را در اسرائیل و سراسر جهان به دست آورده است، از جمله جایزه نوبل، مدال فیلد و جایزه اسراییل. بیشتر دانشجویان PhD در اسرائیل در دانشگاه عبری تحصیل کرده اند و فارغ التحصیلان ما دارای موقعیت های کلیدی در دانشگاه ها، خدمات عمومی و بخش کسب و کار هستند.

زندگی در محوطه دانشگاه

s

در اورشلیم، یکی از زیباترین شهرهای دنیا، این دانشگاه دارای سه محوطه دانشگاه است: پردیس کوه Scopus برای علوم انسانی و علوم انسانی؛ ادوارد جفافا پردیس علوم دقیق؛ و دانشگاه اروین کرم برای علوم پزشکی. دانشگاه های دیگر آن دانشکده Rehovot برای کشاورزی، غذا، داروهای دامپزشکی و علوم محیطی است؛ بیمارستان دامپزشکی بیت دگان؛ و موسسه بین المللی علوم دریایی در ایلات. دانشگاه دارای سه مرکز ورزشی است که در میان پیشرفته ترین کشور، 11 کتابخانه، 5 مرکز کامپیوتری، 6000 تخت خوابگاه و ده ها گروه فعال دانشجویی در زمینه سیاست، جامعه، محیط زیست و غیره هستند.

مشارکت بین المللی

73413_48379_LawFaculty-157_2.jpg

دانشگاه عبری در بین 100 دانشگاه برتر جهان در سطح بین المللی قرار دارد. دانش آموزان آن 23،000 دانش آموز از اسرائیل و 65 کشور دیگر است. این فعالانه در زمینه همکاری بین المللی برای تحقیق و تدریس مشغول به فعالیت است. این 150 قرارداد را برای پروژه های مشترک با دانشگاه های دیگر و 25 موافقت نامه برای مبادلات دانشجویی با 14 کشور امضا کرده است. اعضای هیأت علمی آن شامل دانشمندان جوان هستند که از مطالعات پیشرفته در موسسات آموزشی عالی در سراسر جهان به اسرائیل بازگشته اند. دانشگاه عبری یکی از رهبران اصلی تغییرات در جامعه جهانی در زمینه کشاورزی، کیفیت محیط زیست و سلامت عمومی است. دانش آموزان کشورهای در حال توسعه مطالعات پیشرفته ای را در دانشگاه عبری انجام داده اند و به منظور اعمال دانش به دست آمده و بهبود سطح خدمات ارائه شده به هموطنان خود، به کشورهای خود بازگشتند. دانشکده بین المللی دانشگاه راتبرگ برنامه هایی برای دانش آموزان خارج از کشور ارائه می دهد. در میان فارغ التحصیلان او، بازیگر ناتالی پورتمن، روزنامه نگار توماس فریدمن و سفیران سابق آمریکا در اسرائیل مارتین ایندیک و دانیل کرتزر هستند.

اختراعات و نوآوری ها شرکت توسعه ی تحقیقاتی Yissum از دانشگاه عبری در تعداد ثبت اختراع ثبت شده در جهان 15 است. یسوم مسئول بازاریابی فناوری و دانش فنی دانش پژوهان دانشگاه عبری است. تا به امروز بیش از 7،000 اخطار ثبت شده برای 2،023 اختراع ثبت شده است، بیش از 600 اختراع تجاری شده اند و محصولاتی که براساس اختراعات ساخته شده اند بیش از 2 میلیارد دلار در سال به فروش می رسند. نمونه ییسوم دارای 72 شرکت است که در زمینه اختراعات توسعه یافته توسط محققان دانشگاه عبری تاسیس شده اند. به خصوص تحولات برجسته عبارتند از داروهای Exelon مورد استفاده برای درمان آلزایمر و Doxil برای استفاده در سرطان تخمدان؛ انواع گوجه فرنگی گیلاس با عمر طولانی و بسیار مناسب و Mobileye، سیستم ایمنی هشدار برخورد با خودرو و سیستم ایمنی راننده. همه عکس های دانیل هانچ.

مکان ها

  • Jerusalem

    The Hebrew University of Jerusalem , , Jerusalem

سوالات