Keystone logo
© Miriam Alster Flash90
The Hebrew University of Jerusalem

The Hebrew University of Jerusalem

The Hebrew University of Jerusalem

مقدمه

جرات کشف کردن - HUJI Digital Open Day

برای برنامه های فارغ التحصیل و فوق لیسانس به روز باز دیجیتال ما بپیوندید و کشف کنید که چگونه برتری را با یک زندگی دانشجویی غنی ترکیب می کنیم.

اینجا ثبت نام کنید >> https://bit.ly/3nzLnpg

HUJI - تأثیر بین المللی

محققان مشهور جهان دانشگاه عبری با تولید برتری بی نظیر در تحقیقات ، تدریس و مطالعه به موفقیت های خارق العاده ای در رشته های مختلف از کشاورزی گرفته تا تحقیقات مغزی ، از اقتصاد گرفته تا آموزش و سایر موارد دیگر دست یافته اند. این دستاوردها در تعداد قابل توجهی از کمک هزینه های تحقیقاتی رقابتی که توسط دانشکده این دانشگاه به دست آمده و همچنین با ثبت نام غیر متناسب تعداد زیادی از اختراع ثبت شده بین المللی منعکس شده است.

مقالات و مطالعات دانشمندان دانشگاه اغلب در مجلات معتبر علمی و دانشگاهی منتشر می شود و تحقیقات آنها جوایز برجسته ای را در اسرائیل و خارج از کشور کسب کرده است. تاکنون اعضای هیئت علمی و فارغ التحصیلان هفت جایزه نوبل ، یک مدال فیلدز (معادل جایزه نوبل در ریاضیات) ، یک جایزه بین المللی کانادا گایردنر در علوم پزشکی و 14 جایزه گرگ برنده شده اند.

دانشگاه عبری به ویژه به شرکت انتقال فناوری "Startup Nation" خود ، Yissum ، افتخار می کند که در میان تولید کننده ترین و موفق ترین چارچوب های جوجه کشی در جهان قرار دارد:

 • از زمان تاسیس در سال 1964 ، ییسوم بیش از 530 فناوری را مجوز داده است
 • هر ساله بیش از 50 حق ثبت اختراع ثبت می کند
 • ییسوم سالانه 2 میلیارد دلار درآمد کسب می کند

HUJI انتخاب جامعی از ترم ، یک سال ، لیسانس ، کارشناسی ارشد و دکترا ، و همچنین بورس تحصیلی پس از دکترا ، کارآموزی و برنامه های کوتاه مدت را ارائه می دهد. دانشکده تدریس متشکل از متخصصان مشهور جهان در زمینه های خود است که بسیاری از آنها جوایز و جوایز مهمی را به دست آورده اند.

تحقیقات پیشگامانه

از زمان تأسیس بیش از 100 سال پیش ، دانشگاه عبری پیشتاز تحقیقات پیشگام در علوم اجتماعی و علوم طبیعی بوده است. در واقع ، اولین هیئت دولت آن شامل آلبرت انیشتین و زیگموند فروید نبود. و کمتر از هشت جایزه نوبل و بسیاری از جوایز مهم دیگر از تالارهای آن نشأت گرفته است.

امروز ، این دانشگاه کاملاً به نقش خود به عنوان یک رهبر در تحقیقات چند رشته ای متعهد است و در طیف وسیعی از زمینه ها در خط مقدم نوآوری و کارآفرینی پیشرفته ایستاده است. هوجی دارای بیش از 100 مرکز تحقیقاتی است ، با 3800 پروژه تحقیقاتی در هر زمان در حال انجام است.

همانطور که شایسته یک موسسه تحقیقاتی برجسته و ارتباط نزدیک با جامعه تحقیقاتی بین المللی است ، دانشگاه عبری محققان برجسته ای از سراسر جهان را گرد هم می آورد. یک سوم از همه داوطلبان دکترا در اسرائیل در دانشگاه عبری ثبت نام کرده اند و یک چهارم از همه دانشجویان بین المللی پس از دکترا در اسرائیل وابسته به دانشگاه هستند. همچنین در اخذ کمک هزینه های تحقیقاتی از شورای تحقیقات اروپا (ERC) پیشگام است.

مرجع تحقیق و توسعه دانشگاه عبری کلیه فعالیت های تحقیقاتی را در دانشگاه تشویق و ترویج می کند و از پروژه های تحقیقاتی پشتیبانی مداوم می کند. تاکنون بیش از 10 هزار حق ثبت اختراع توسط محققان وابسته به HUJI ثبت شده است. این دانشگاه انتقال فناوری را تشویق و تسهیل می کند و از تجاری سازی موفقیت آمیز نوآوری ها پشتیبانی می کند. بنابراین جای تعجب نیست که این دانشگاه چنین نقشی برجسته در توسعه اکوسیستم استارت آپ معروف اسرائیل داشته است.

جامعه بین المللی پر جنب و جوش

سالانه بیش از 2000 دانشجو از 90 کشور در اورشلیم تحصیل می کنند و از فرصت های مطالعاتی کوتاه مدت ارائه شده توسط مدرسه بین المللی روتبرگ HUJI استفاده می کنند. این موارد شامل یک ترم تحصیل در خارج از کشور و برنامه های تبادل دانشجو ، دوره های ulpan عبری و دوره های کارآموزی مختلف است. دانشجویان وابسته به روتبرگ بخشی از یک جامعه بین المللی پر جنب و جوش هستند که در کنار یک تجربه شخصی جذاب از برنامه های درسی تحریک آمیز دانشگاهی لذت می برند.

دانشجویان ما غرق در تحصیل می شوند و همچنین از فرصت تجربه یکی از جذاب ترین شهرهای جهان لذت می برند. بیت المقدس مملو از تاریخ ، فرهنگ و دین است ، اما همچنین یک پایتخت مدرن زیبا با جمعیت متنوع و زندگی شبانه پر جنب و جوش است. این دانشگاه با سازماندهی انبوهی از فعالیتهای اجتماعی و فرهنگی و همچنین گشت و گذارهای فراموش نشدنی در سراسر اسرائیل ، به دانشجویان بین المللی خود کمک می کند تا از این تجربه بی نظیر نهایت استفاده را ببرند.

چرا در دانشگاه عبری تحصیل کنیم؟

 • در اسرائیل و در میان 100 دانشگاه برتر جهان شماره یک برتر را کسب کرده است
 • هشت برنده جایزه نوبل در سال های اخیر فارغ التحصیلان HU یا محققان هستند
 • محققان HU جوایز معتبر زیادی را از آن خود کرده اند
 • بیش از 150 حوزه تحصیلی از جمله بسیاری از برنامه های تخصصی ارائه می شود
 • نوآوری و خلاقیت در آموزش و پژوهش (محاسبات عصبی ، شناخت ، زیست شناسی محاسباتی ، مطالعه عقلانیت)
 • چهار پردیس میزبان دانشجویان از سراسر جهان است
 • خدمات دانشجویی سطح بالا ، از جمله تجهیزات ورزشی پیشرفته و خانه دانشجویی در همه دانشگاه ها
 • نمای پانورامایی باورنکردنی از شهر 3000 ساله قدس از پنجره های کلاس.

آمار

فعالیت جهانی: اعداد

ارقام برای خود صحبت می کنند:

 • 265 قرارداد دانشگاهی با مؤسسات در 45 کشور
 • قراردادهای تبادل دانشجو با بیش از 90 موسسه در بیش از 30 کشور
 • 90 دوره برای مطالعه حدود 30 زبان
 • 308 محقق فوق دکترا از 34 کشور
 • ثبت نام سالانه تقریباً 2000 دانش آموز از 80 کشور در مدرسه بین المللی روتبرگ.
 • در سپتامبر 2012، دانشگاه عبری به یکی از اولین مؤسساتی تبدیل شد که به Courseraملحق شد، که با دانشگاه‌های پیشرو همکاری می‌کند تا دوره‌های آنلاین رایگان را به مردم در همه جا ارائه دهند.

  رتبه بندی

  The Hebrew University of Jerusalem به طور مداوم به عنوان برترین دانشگاه اسرائیل و در بین 100 دانشگاه برتر در سراسر جهان رتبه بندی شده است. علاوه بر این، دانشگاه برترین دانشگاه اسرائیل و 201-205 بهترین دانشگاه در بین 800 موسسه برتر در رتبه بندی دانشگاه های جهانی تایمز در سال 2016-17، منتشر شده توسط مجله بریتانیایی Times Higher Education، قرار گرفت. HUJI تنها دانشگاه اسرائیلی بود که در 200 دانشگاه برتر جهان در این رتبه بندی قرار گرفت.

  همچنین، The Hebrew University of Jerusalem در رتبه اول در اسرائیل و 88مین رتبه جهانی در 100 دانشگاه برتر رویترز از مبتکرترین دانشگاه های جهان قرار گرفته است.

  مکان ها

  • Jerusalem

   Mt. Scopus 9190501 Jerusalem, , Jerusalem

  • Rehovot

   Rehovot, اسرائيل

   سوالات