Keystone logo
The Cyprus Institute دکترا در علوم محاسباتی
The Cyprus Institute

دکترا در علوم محاسباتی

Nicosia, قبرس

3 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR ۲۵۸ / per credit *

در محوطه دانشگاه

* در هر ECTS. The Cyprus Institute بورس تحصیلی کامل یا جزئی را به دانشجویان برجسته برای پوشش شهریه و سایر هزینه ها و / یا هزینه های زندگی ارائه می دهد

مقدمه

برنامه COS آموزش بسیار بین رشته ای را برای آموزش محققان به منظور استفاده از روش های محاسباتی و داده های پیشرفته برای حل مشکلات پیچیده علمی و مهندسی ارائه می دهد. این یک رویکرد واحد برای مدل‌سازی، محاسبات با کارایی بالا و علم داده و رویکردهای مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه می‌کند. این برنامه از طریق مدل‌سازی، شبیه‌سازی، یادگیری ماشینی و مطالعه پدیده‌های خاص، دانش بین رشته‌ای و عمق دامنه خاص را در زمینه‌هایی مانند فیزیک محاسباتی بنیادی، مدل‌سازی آب و هوا، دینامیک سیالات محاسباتی، زیست‌شناسی محاسباتی، علم مواد، اقتصاد محاسباتی و دیجیتال ارائه می‌کند. میراث فرهنگی. این برنامه محیط آموزشی لازم را فراهم می کند که در آن تعالی در آموزش و پژوهش از طریق همکاری بین رشته ای تقویت می شود.

نتایج یادگیری

این برنامه محققانی را تولید می کند که رهبران علوم محاسباتی با تخصص در زمینه های مهمی هستند که به محاسبات با عملکرد بالا و هوش مصنوعی نیاز دارند. آنها یاد می گیرند که مدل سازی و شبیه سازی محاسباتی را به کار ببرند، الگوریتم های عددی را توسعه دهند، معماری های کامپیوتری با کارایی بالا را درک کنند، و از داده ها، بهینه سازی، کمی سازی خطا، و تجزیه و تحلیل آماری برای ارائه بینشی به پیچیده ترین سیستم های جهان، مانند علوم سیستم های زمین، خواص بنیادی استفاده کنند. ماده، بیوتکنولوژی، ژنومیک و طراحی دارو، میراث فرهنگی دیجیتال و علوم اقتصادی.

اعتباربخشی و شناخت

اعتباربخشی

کلیه برنامه های تحصیلی ارائه شده توسط مدرسه فارغ التحصیل The Cyprus Institute توسط آژانس تضمین کیفیت و اعتباربخشی در آموزش عالی قبرس (CYQAA) که مرجع صالح مسئول تضمین کیفیت آموزش عالی در قبرس است، تایید شده است. CYQAA تضمین کیفیت در آموزش عالی در قبرس بر اساس استانداردهای اروپایی را تضمین می کند. از استانداردها و دستورالعمل های شبکه اروپایی تضمین کیفیت (ENQA) پیروی می کند. لطفا برای جزئیات به جدول زیر مراجعه کنید.

183677_183624_Logoaccreditation.png
درجه تاریخ ارزیابی - اعتباربخشی
Ph.D. (دکترای فلسفه) در علوم محاسباتی فوریه 2021
Ph.D. (دکترای فلسفه) در رشته انرژی، محیط زیست و علوم جوی فوریه 2021
Ph.D. (دکترای فلسفه) در رشته علوم و فناوری در باستان شناسی و میراث فرهنگی ژوئن 2021
کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) در علوم محیطی
کارشناسی ارشد / کارشناسی ارشد (کارشناس ارشد یا علوم / کارشناسی ارشد فلسفه) در علوم محیطی
اکتبر 2017
کارشناسی ارشد (کارشناس ارشد علوم) در شبیه سازی و علوم داده ژوئن 2018
کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) میراث فرهنگی دیجیتال می 2019

به رسمیت شناختن

دوره دوم بولونیا ---- برنامه های کارشناسی ارشد برای پایبندی به مدارک دوره دوم فرآیند بولونیا ارائه می شود.

سیکل سوم بولونیا ---- Ph.D. برنامه های تحصیلی از مدارک دوره سوم فرآیند بولونیا پیروی می کنند.

ECTS ---- CyI از سیستم انتقال و انباشت اعتبار اروپا (ECTS) استفاده می کند.

ERASMUS+ ---- CyI یک منشور اراسموس برای آموزش عالی دریافت کرده است.

Horizon 2020 ---- CyI دو برنامه دکترای مشترک اروپایی Marie Skłodowska-Curie (ITN-EJD) را هماهنگ می کند. تا به امروز، CyI تنها مؤسسه ای است که دو پروژه از 40 پروژه ITN-EJD را که از سال 2014 در اروپا تأمین مالی شده اند، هماهنگ می کند. این نشان می دهد که The Cyprus Institute یک مرکز اروپایی برتر در آموزش و پرورش است.

مدارک مشترک دوگانه ---- CyI با موسسات معتبر از سراسر جهان برای ارائه مدارک دوتایی یا مشترک، مانند دانشگاه ایلینویز، دانشگاه پاریس-ساکلی، دانشگاه لوند، دانشگاه RWTH آخن، دانشگاه ووپرتال، توافقنامه دارد. دانشگاه رم "Tor Vergata"، دانشگاه عبری اورشلیم، دانشگاه هومبولت برلین (HUB) و دیگران.

پذیرش ها

برنامه درسی

بورسیه و بودجه

درباره مدرسه

سوالات