Keystone logo
The Cyprus Institute

The Cyprus Institute

The Cyprus Institute

مقدمه

قبرس یک کشور جزیره ای اتحادیه اروپا است که در دریای مدیترانه شرقی واقع شده است. این کشور در چهارراهی بین اروپا ، خاورمیانه و شمال آفریقا ، هم از لحاظ جغرافیایی و هم از لحاظ تاریخی ، ایستاده است . این شهر دارای یک تاریخچه بسیار طولانی و فرهنگ غنی است که به برخی از بزرگترین تمدنهای باستانی و اخیر منطقه منتقل شده است. امروز ، این جامعه مدرن و پیشرفته از لحاظ فناوری پیشرفته ای از شهرهای پرتلاطم و فضای آرام یک جزیره مدیترانه را تشکیل می دهد.

با تقدیر از The Cyprus Institute

Students GS

The Cyprus Institute

موسسه قبرس یک سازمان تحقیقاتی بین المللی است که در نیکوزیا ، پایتخت قبرس واقع شده است. این سازمان زیر چتر بنیاد تحقیق و آموزش قبرس ، تحت نظارت هیئت امنای معتبر بین المللی اداره می شود. مأموریت آن خدمت به عنوان یک مرکز علمی ، فناوری و نوآوری برای مدیترانه شرقی و منطقه خاورمیانه برای پرداختن به موضوعاتی با اهمیت منطقه ای و اهمیت جهانی است. این کشور آرزو می کند که به عنوان دروازه اتحادیه اروپا برای تحقیق و فناوری در منطقه خدمت کند و از این طریق ، صلح و رفاه را پیش ببرد و همکاری میان ملت خود را برای پیشرفت آینده خود ترغیب کند.

چشم انداز این مؤسسه واقعیت های اجتماعی ، سیاسی و اقتصادی سریع در حال تغییر و همچنین پیشرفت های علمی و فناوری جهانی را در بر می گیرد. این مجموعه ای از سری درایورهای استراتژیک شامل موارد زیر است:

 • مقابله با تغییرات آب و هوایی برای یک محیط سالم با افراد سالم
 • ابتکاری برای توسعه پایدار و سبز به سمت آینده ای روشن تر
 • رهبری در دنیایی در حال تغییر است که علم داده و هوش مصنوعی ویژگی های اصلی آن هستند
 • برای غنی سازی آینده ، گذشته و حال ما را تجزیه و تحلیل و مستند کنید
 • رهبران جدید علوم و سیاست گذاران را آموزش دهید

برنامه های آموزشی تحصیلات تکمیلی که توسط دانشکده علوم و فنون بین رشته ای این موسسه ارائه می شود به گونه ای طراحی شده اند که با دیدگاه این موسسه مطابقت داشته باشد. دانشجویان توسط دانشکده ممتاز و بین المللی انستیتو تدریس و راهنمایی می شوند و توسط کارمندان متخصص تحقیقاتی آموزش دیده اند. آنها مستقیماً در محیط تحقیقاتی غنی از مراکز تحقیقاتی انستیتو غوطه ور می شوند و دسترسی مستقیم به زیرساخت ها و امکانات پیشرفته کشور دارند.

این دانشکده تعداد کمی از دانشجویان بین المللی با کیفیت بالا را به خود جذب می کند و قصد دارد دانش و مهارتهای برجسته ای را در اختیار آنها قرار دهد که آنها را در علوم پیشرو ، جوامع مدرن و اقتصاد فردا توانمند سازد. فارغ التحصیلان این مدرسه در آکادمی و صنعت در قبرس و خارج از کشور موقعیت های کلیدی دارند.

با تقدیر از The Cyprus Institute

131685_StudentsAmphitheater.DSCF7695.JPG

برنامه ها

نمونه کارها این مدرسه در حال حاضر شامل شش برنامه تحصیلات تکمیلی است که به مدارک کارشناسی ارشد و دکترا منتهی می شوند و توسط آژانس تضمین کیفیت و اعتبار سنجی قبرس (CYQAA) معتبر شناخته می شوند. علاوه بر این ، دانشکده از توافق های دو جانبه با مؤسسات آموزش عالی ممتاز در اروپا و ایالات متحده برخوردار است که به دانشجویان این امکان را می دهد که در دوره های دوگانه یا مشترک ثبت نام کنند.

 • کارشناس ارشد / کارشناس ارشد علوم محیطی (1 سال یا 1.5 سال)
 • کارشناسی ارشد شبیه سازی و علوم داده (1 سال)
 • کارشناسی ارشد میراث فرهنگی دیجیتال (1 سال)
 • دکترای علوم محاسباتی (3 سال)
 • دکترای انرژی ، محیط زیست و علوم جوی (3 سال)
 • دکترای علوم و فناوری در میراث فرهنگی (3 سال)
131926_GRADUATESCHOOLInfographic2020-LOW.jpg

با تقدیر از The Cyprus Institute

مکان ها

 • Nicosia

  20 Konstantinou Kavafi Street 2121, Aglantzia Nicosia Cyprus, , Nicosia

سوالات