Keystone logo
Taylor’s University دکتر فلسفه (علم) (تحقیق)
Taylor’s University

دکتر فلسفه (علم) (تحقیق)

Subang Jaya, مالزی

Request duration

زبان انگلیسی

Request pace

Request application deadline

Request earliest startdate

USD ۱۹٬۳۸۶ / per year

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

تحقیقات در دانشکده علوم زیستی شامل چهار موضوع گسترده است و توسط یک گروه اصلی از محققان در ترکیبات زیست فعال پشتیبانی می کند (کشف مواد مخدر


بیماری های عفونی/>

  • تنوع زیستی غنی مالزی از کشف ترکیبات جدید برای مبارزه با بیماری های عفونی برخوردار است. در Taylor's University ، ترکیبات طبیعی شناسایی شده برای خواص زیستی آنها و همچنین نحوه عمل آنها مورد بررسی قرار خواهند گرفت. علاوه بر تحقیقات ضد میکروبی، تحقیقات متقابل میزبان - پاتوژن برای درک نشان دادن بیماری در سلول های میزبان متمرکز شده است.

بیماری های غیر مسری

  • رژیم غذایی، سیگار کشیدن، مصرف الکل، شیوه زندگی نشاط و استرس موجب افزایش موارد ابتلا به بیماری های قلبی، بیماری تنفسی، دیابت و سرطان می شود. داروهای موجود برای این بیماری اغلب همراه با عوارض جانبی نامطلوب، به اندازه کافی انتخابی و یا به سادگی بیش از حد گران است. از این رو، این خوشه هدف کشف ترکیبات جدید سرب و به لحاظ علمی اعتبار درمان های طبیعی برای بیماری های مزمن مرتبط با شیوه زندگی است.

تحقیقات محیط زیست

  • تحقیقات انجام شده در این خوشه، تمرکز بر بهبود زیست شناسی، شناسایی تاسی شناسی گیاه دریایی و تسهیل توسعه سازوکارها یا فرایندهایی است که مطابق با قوانین زیست محیطی هستند. این هدف بهبود در صرفه جویی در منابع، دفع زباله و حل و فصل مسائل استرس زیست محیطی است. علاوه بر این، محققان در این خوشه همچنین مشاوره و آموزش در سیستم های مدیریت محیط زیست را ارائه می دهند.

علوم غذایی و تغذیه

  • هدف وسیعتری از تحقیق در این خوشه، بررسی اصول و جنبه های کاربردی غذاهای کاربردی جدید، غذاهای پزشکی و مواد پاک کننده و همچنین فن آوری های جدید است که تسهیل توسعه محصولات جدید مصرف کننده را افزایش می دهد که سلامت انسان، ایمنی و عملکرد غذایی را بهبود می بخشد.

این مناطق مهم هستند، زیرا آنها مسائل مربوط به سلامت و پایداری انسان را مورد توجه قرار می دهند. کار جاری بر فعالیت های تحقیقاتی بنگاهی که به درک بهتر بیماری های سرطان، بیماری های عفونی و شیوه زندگی با استفاده از تکنیک های زیست شناسی مولکولی و سلولی کمک می کند، تأکید دارد. این با تحقیقات در محصولات طبیعی زیست فعال، به ویژه برای استفاده از داروها و مواد غذایی برای درمان و پیشگیری از بیماری ها، تکمیل خواهد شد. در نهایت، هدف اصلی این برنامه دکترا بهبود سلامت انسان و شناسایی روش های جایگزین جایگزین است. تحقیقات محیط زیست بر روی ایجاد مکانیزم برای صرفه جویی در منابع انرژی و استفاده از شاخص های بیولوژیکی برای نظارت و تشخیص منبع آلاینده های میکروبی در سیستم های آب و غذا تمرکز خواهد کرد.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه