Keystone logo
Swiss School of Business and Management

Swiss School of Business and Management

Swiss School of Business and Management

ماه DBA! 30٪ تخفیف برنامه های DBA آنلاین ما!

منتظر نباش! از این فرصت برای تخفیف 30 درصدی شهریه در برنامه های DBA آنلاین SSBM Geneva استفاده کنید!

مقدمه

درباره SSBM

134569_Artboard1-100.jpg

SSBM یک مدرسه جهانی، مبتکر و منحصر به فرد با دانش آموزان از سراسر جهان است. برنامه های ما با بیش از 30 شریک صنعتیطراحی شده است. ما آموزش با کیفیت و تعالی سوئیس را تضمین می کنیم.

180847_acbsp_full_logo_stacked.jpg

SSBM Geneva دارای اعتبار ACBSP و گواهی EduQua است. ACBSP (شورای اعتباربخشی برای مدارس و برنامه‌های بازرگانی) یک نهاد معتبر تخصصی پیشرو برای آموزش بازرگانی است و یکی از بهترین اعتبارنامه‌ها برای مدارس بازرگانی محسوب می‌شود.

EduQua یک برچسب کیفیت سوئیسی برای موسسات آموزش بیشتر (به آلمانی: Schweizerisches Qualitätszertifikat für Weiterbildungsinstitutionen "EduQua")، سازمان ملی تضمین کیفیت سوئیس و اولین برچسب کیفیت سوئیسی است که برای آموزش مداوم بزرگسالان طراحی شده است. EduQua یک نهاد اعتبارسنجی است که توسط دولت کنفدراسیون سوئیس به رسمیت شناخته شدهو پشتیبانی می شود. این اولین گواهینامه کیفیت برای موسسات آموزشی دولتی و خصوصی در سوئیس است. EduQua برترین طرح اعتباربخشی سازمان تضمین کیفیت برای آموزش مداوم است. کنفرانس وزرای آموزش و پرورش کانتون سوئیس (EDK) eduQua را به عنوان یک طرح تضمین کیفیت به رسمیت شناخته شده تایید می کند.

برچسب کیفیت EduQua را می توان تنها از طریق یک سازمان بازرسی شناخته شده توسط دفتر اعتباربخشی سوئیس SAS (Schweizerischen Akkreditierungsstelle SAS) زیر نظر دبیرخانه امور اقتصادی سوئیس SECO که بخشی از بخش فدرال امور اقتصادی، آموزش و تحقیقات است دریافت کرد.

134561_eduqua_logo_notxt_mit_Schutzraum_cmyk.jpg

دیدگاه ما

چشم انداز ما این است که یک مدرسه کسب و کار و مدیریت منحصر به فرد، نوآور و بین المللی باشیم که تحقیقات، تمرین و آموزش عالی را ارائه می دهد.

ماموریت ما

ما متعهد هستیم که به طور مداوم تعالی آموزشی و تخصص خود را در آموزش کسب و کار از طریق فناوری نوین نوآورانه و تجربه یادگیری با کیفیت بالا که توسط تحقیقات مربوطه پشتیبانی می شود، ارائه دهیم. ما تنوع و ارتباط جهانی بین دانشجویان، اساتید و شرکای تجاری خود را تشویق می کنیم، در حالی که به مزایایی که تجارت ما می تواند برای جامعه و همچنین محیط زیست به ارمغان بیاورد اهمیت زیادی قائل می شویم.

آموزش و پرورش مرتبط

SSBM به شما کمک می کند تا عادات تفکر و تفکر انتقادی را که برای درک جامعه امروزی حیاتی است، به دست آورید. با درک این واقعیت که موفقیت فردی با دنیای بزرگتر در هم تنیده است، ما دانش آموزان را تشویق می کنیم تا تفکر انتقادی خود را بهبود بخشند.

چرا SSBM را انتخاب کنید؟

 • SSBM یک مدرسه تجاری و مدیریتی واقعا نوآور و پیشرو است که هدف آن ارتقای آموزش به سطح جدیدی است!
 • هدف ما ارائه یک تجربه یادگیری برتر است که تأثیر مستقیمی بر پیشرفت حرفه ای شما خواهد داشت.
 • با برنامه های منحصر به فرد ما، چشم انداز استراتژیک، کارایی و رهبری خود را برای مدیریت سازمان های امروزی تقویت خواهید کرد.

134557_Promo5.png

برنامه های ما

برنامه های ما با مشارکت بیش از 30 شرکت بین المللیطراحی شده اند!

ما معتقدیم که دانش از داشتن پیوندهای قوی با رهبران صنعت ناشی می شود. به همین دلیل است که ما با برخی از شرکت‌های پیشرو بین‌المللی برای طراحی برنامه‌هایی که با واقعیت‌های تجاری تطبیق داده شده‌اند، شریک شده‌ایم.

134549_DSC_0272-Small.jpg

دانشکده ما

دانشکده ما شهرت جهانی دارد و به طور متوسط اکثریت آنها بیش از 15 سال در شرکت های مختلف بین المللی کار کرده اند. این واقعیت به ما در رسیدن به هدف خود برای ارائه یک تجربه یادگیری برتر کمک می کند که تأثیر مستقیمی بر پیشرفت حرفه ای شماخواهد داشت.

مستقر در ژنو، سوئیس

Swiss School of Business and Management درست در مرکز تجارت در شهر پر جنب و جوش ژنو، سوئیس قرار دارد. ژنو که در امتداد سواحل دریاچه ژنو در پای کوه های آلپ قرار دارد، به عنوان یکی از زیباترین شهرهای اروپا می درخشد.

ژنو به دلیل حضور سازمان های بین المللی متعدد از جمله مقر بسیاری از شرکت ها و آژانس های بین المللی یک شهر جهانی، یک مرکز مالی و یک مرکز جهانی برای دیپلماسی است.

شرکایتجاری

اعضای هیئت علمی و همکاران SSBM مشاوره، آموزش و خدمات پروژه محور را به بیش از 70 شرکت بین المللی و ملی ارائه کرده اند.

ما بر این باوریم که دانش آکادمیک باید در ارتباط تنگاتنگ با صنعت باشد، که نیروی محرکه برای دانش بهتر در محیط به سرعت در حال تغییر امروزی است.

134567_20-1-10_SSBM_1200x628px_facebook-4.jpg

ویژگی های پردیس

  توصیفات دانشجویی

  مکان ها

  مکان ها
  • Geneva

   Rue de Chantepoulet 10, 1201, Geneva

   • facebook
   • linkedin
   • instagram
  • Zagreb

   Savska cesta 106, 10000, Zagreb

   • Petit-Lancy

    Avenue des Morgines,12, 1213, Petit-Lancy

    سوالات