Keystone logo
SCPSU Business School

SCPSU Business School

SCPSU Business School

مقدمه

Université Suisse Privée St Cléments - مدرسه بازرگانی SCPU برای ایجاد دوره های مختلف تحصیلی در زمینه همکاری با تعدادی از اعضای هیئت علمی ارزیابی حرفه ای حرفه ای تاسیس شد.

اکثریت اعضای حرفه ای که دانشگاهی سوئیس Privée St Cléments با آن کار کرده اند در انگلستان مستقر هستند و برای دانشگاه های Suisse Privée St Cléments برای ایجاد برنامه هایی که به صلاحیت تحصیلی واجد شرایط بریتانیا نیز خواهد بود، مطلوب است.

به عنوان بخشی از این دانشگاه سوئیس Privée St Cléments مدرسه بازرگانی SCPU را به منظور ارائه طیف وسیعی از برنامه هایی که نه تنها به برنامه های درسی و الزامات عضویت حرفه ای های حرفه ای منجر می شود بلکه همچنین به Pathway مستقیم به مدارک تحصیلی انگلستان منجر شده است. بنابراین مدرسه کسب و کار SCPU ایجاد شده است برای ارائه دو دانشگاه Université Suisse Privée St Cléments و بریتانیا OFQUAL جوایز معتبر.

برنامه های اول طراحی شده اند تا دانشجویان بتوانند مطالعات خود را با تعدادی از دانشگاه های انگلستان ادامه دهند.

SCPU - School of Business معتقد است که امکان مطالعه این دو جایزه ATHE و Université Suisse Privée St Cléments که دارای مجوز رسمی OFQUAL هستند، روش بسیار ارزشمندی برای مطالعه درجه انگلستان است که هزینه تحصیل در لیسانس در اکثر دانشگاههای انگلستان از £ 6،000 GBP متفاوت است تا 9000 پوند در سال

اکثر دانشگاه های انگلستان 240 واحد اعتبار ارائه شده توسط مدرک کارشناسی مدرسه کسب و کار SCPU را در مدرک مدیریت کسب و کار (OFQUAL سطح 4/5) برای بالا بردن در سال نهایی دوره کارشناسی دریافت خواهید کرد. به طور مشابه، اکثر دانشگاه ها 120 اعتبار ارائه شده توسط SCPU مدرک کارشناسی ارشد مدرک مدیریت (OFQUAL سطح 7) را به عنوان پیشرفته ورود به یک MBA به بالا قبول کند.

66405_trrg.png

مکان ها

مکان ها
  • Avenue Louis-Ruchonnet 4 1003 Vaud, , Lausanne

  • Switzerland Online, سویس

سوالات