Keystone logo
Spain Business School

Spain Business School

Spain Business School

مقدمه

Spain Business School یک مدرسه بومی دیجیتال است که در شکل گیری مشاغل دیجیتال خصوصی ، مستقل و متکثر با عملکرد اجتماعی بسیار مهم پیشرو است. ما می توانیم نشان دهیم که اگر نه تنها یکی از معدود مدارس تجارت اجتماعی هستیم. این متشکل از متخصصان و مدیرانی فعال است که می خواهند تجربه خود را با ارزش افزودن در جامعه به اشتراک بگذارند. ما می خواهیم بدون در نظر گرفتن سن ، نژاد یا شرایط ، به افراد مستعد خدمت و آموزش دهیم. ما همچنین پیشنهاد آموزشی را با کیفیت مقاطع کارشناسی ارشد دانشگاه تقویت می کنیم .

Spain Business School دنبال یک روش آموزش الکترونیکی با کیفیت بالا که اکنون توسط مدارس برجسته تجارت جهان استفاده می شود ، روی آموزش تجارت ، بازاریابی ، امنیت سایبری ، کلان داده ، حقوقی و عملیاتی متمرکز است.

Spain Business School به لطف کارکنان آموزشی ، تقاضای بالای برنامه های دانشگاهی و سیستم هزینه های رقابتی ، برای دستیابی به شناخت جامعه جهانی به عنوان آموزش در زمینه تجارت با کیفیت دیجیتال حضور دارد آنچه تصور می شد (تحول دیجیتال) آینده است و اکنون یک واقعیت کاملاً واقعی است ، ما شاهد حضور آن در سال 2012 بودیم.

pixel

ماموریت

مأموریت و چشم انداز Spain Business School

 • که شما قهرمان یادگیری خود هستید
 • آنها تصمیم گیری را راهنمایی می کنند. ما به شما پاسخ نمی دهیم. شما یاد می گیرید به س questionsالاتی پاسخ دهید که قبلاً هرگز از شما نپرسیده ام
 • تمرکز بر تعالی و خدمات.
 • رشد شکل گیری جامعه است.

ارزش

این اندازه ها در افراد و شرکت های جوامع از مردم است.

 • احترام به دیگران، شخصی و حرفه ای. کسب و کار مدیریت مردم محور.
 • روحیه خدمت و تعالی در کیفیت به عنوان ابزاری برای کار خوب است.
 • فروتنی، توانایی یادگیری و گوش دادن.
 • صداقت و کار گروهی است.
 • تعهد اجتماعی است.
 • بین المللی.
 • کارآفرینی.

روش تجربی دانش SBS

144087_SBSKE.png

جهان قوانین خود را تغییر داده است. تحول دیجیتال 6 سال شتاب گرفته و آموزش و پرورش دگرگون شده است. ما جاده را 7 سال پیش دیده ایم. بنابراین ، اگر می خواهید در یک روش با عملکرد بالا که سالها آزمایش شده است تحصیل کنید ، در Spain Business School .

یادگیری ما تجربی است و به تعهد و فداکاری بالایی نیاز دارد ، دقیقاً مانند یک برنامه حضوری ، اما با مزیت انعطاف پذیری که فقط آموزش آنلاین با کیفیت می تواند فراهم کند.

ما از تکنیک های تدریس "چابک" استفاده می کنیم که در آن هر هفته اهداف خواهید داشت و معلم راهنمای شما ، مربی شما خواهد بود. بین هفته ها ، انعطاف پذیری توسط شما ایجاد می شود. ما یادگیری اجتماعی و مشارکتی را ارتقا می دهیم زیرا در حال حاضر یادگیری در همه جا اتفاق می افتد و یکی دیگر از اهداف شما یادگیری یادگیری است که از طریق مشاهده و تجربه در انجام موارد عملی اتفاق می افتد.

و در همه اینها ، فناوری نقش مهمی دارد. به همین دلیل ، در Spain Business School ما بسترهای سفارشی خود را برای این امر در خط مقدم نوآوری آموزشی و مهمتر از همه برای شما ایجاد کرده ایم تا یادگیری خود را به حداکثر برسانید ، بنابراین بهترین سازگاری با تغییر ، ویژگی اصلی جامعه امروز را تضمین می کنید. ما تهدید تغییر را به یک فرصت تبدیل می کنیم

مشارکت شما بسیار مهم است و بنابراین یادگیری ما را با انجام مدل ، یعنی یادگیری با انجام ، تمرین ، درک شرایط و اقدام ، به تنهایی ، به عنوان یک تیم ، با همکاری و همیشه با راهنمایی مربی خود بهبود می بخشید.

هدف نهایی آموزش ما تقویت تفکر انتقادی و خلاقانه شما است تا یاد بگیرید که فکر کنید و از طریق تفکر می توانید موقعیت ها ، مشکلات را برای تصمیم گیری صحیح تجزیه و تحلیل کنید.

مطالعه آنلاین. یادگیری تجربی

کار ، زندگی خانوادگی ، اوقات فراغت و کار خود را با روش تجربی ما ترکیب کنید. ما با روش اختلال خود که در بیش از 7 سال و بیش از 20،000 دانش آموز ثابت شده است ، موفقیت را تضمین می کنیم.

ما در آموزش آنلاین رهبر هستیم!

مطالعه آنلاین. مطالعه حاضر. روش هیبرید. یادگیری تجربی به تجربه در اول شخص افزودن است.

اگر شما هم علاقه مند به شبکه هستید ، با معلمان ، تجربه تحصیل در اروپا تماس بگیرید ، دریغ نکنید. تجربه SBS را تجربه کنید!

شما می توانید با استفاده از روش اجرایی در تابستان از 2 تا 4 هفته حضوری تمام وقت یا در طول سال با یک مدل فشرده آزمایش کنید.

با استفاده از پلتفرم پیشرفته دانش SBS هرگز تنها نخواهید بود ، گم نخواهید شد.

رهبری روش ابتکاری در افزودن دانش که کار و دانش را به خارج از کلاس منتقل می کند. کار گروهی ، یادگیری مشارکتی ، تجزیه و تحلیل مورد ، محتوای مبتنی بر تمرین ، با انعطاف پذیری شما ، از راهنمایی معلم و تشکر از تعهد ، فداکاری و تلاش شما.

ما یک روش مطالعه یکنواخت با کلاسهای هفتگی پیشنهاد می دهیم که یادگیری شما را بهبود می بخشد:

یادگیری با انجام و یادگیری مشارکتی

· شبکه دانش با یک برنامه عملی

· آزمون ارزیابی. مبانی خود را ارزیابی کنید

· CrowdLearning از طریق سوالات بحث ، تحقیق و مفاهیم گسترده.

· نظارت فردی ، انجمن و گفتگوهای تدریس شده

· کلاسهای زنده. دانش آموزان می توانند کلاسها را بصورت زنده و ضبط شده دنبال کنند. همچنین از معلمان پیگیری کنید و شکات خود را برطرف کنید.

· وبینارها و کلاسهای مستر تجارت دیجیتال که دانش شما را تقویت می کنند

اما آنچه واقعاً ما را از هم متمایز می کند

شما قهرمان یادگیری خود هستید

ما تعهد شما را ارتقا می دهیم

متخصص آموخته های شما را مدیریت و افزایش می دهد

آنچه یاد می گیرید مهم است

ما تفکر انتقادی شما را تقویت می کنیم

شما از یک متخصص صنعت بازخورد واقعی و شخصی دریافت می کنید

یاد می گیرید به س questionsالاتی پاسخ دهید که هیچ کس قبلاً از آنها نپرسیده است

144099_opiniones_sbs.jpg

الزامات ویزا

اگر می خواهید برای تحصیل در اسپانیا بیایید، نحوه درخواست ویزا را یاد خواهید گرفت. در اینجا ما اطلاعات بیشتری را به شما پیشنهاد می کنیم تا تمام ابهامات شما برطرف شود، اما توصیه می کنیم که بروید و به کنسولگری یا سفارت اسپانیا در منطقه خود اطلاع دهید.

بورسیه و بودجه

برای بورسیه تحصیلی خود در Spain Business School .

بیش از 1 میلیون یورو هر سال برای بورسیه تحصیلی.

رتبه بندی

Spain Business School" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/16/167246_acreditaciones-rankings-sbs.jpg" alt="Rankings Spain Business School" data-json="{"author":"","author_url":"","source":""}" />

مکان ها

مکان ها
 • C/ Antonio Toledano 7, 28028, Madrid

سوالات